מחוייבות אישית (כן כן) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחוייבות אישית (כן כן)

Yair Tz

Recommended Posts

אהלן,

אני מתנדב כבר בבי"ס יסודי, ולאחרונה המאמן שלי בהאבקות הציע להביא לי טופס שפוטר אותי מההתנדבות. (שכן אני לא עושה שם שום דבר וזה סתם בזבוז זמן כי רוב הזמן אני וחבר שלי יושבים ומשחקים קלפים ::))

על הטופס רשום שאני נמצא אצלו בימים א'-ה' בשעות 5-8 (שזה נכון), הבעיה שאני מתנדב ביום שישי בבוקר...

השאלה שלי פה, האם זה פוטר אותי מההתנדבות, או שזה כביכול אני "מתנדב" אצלו?

אני שואל את זה פה כי האחראי למחוייבות האישית מגיע פעם ב...והמחנך שלי לא מעוניין לענות (?!) שכן "שיגעו אותו כבר עם זה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממתי יש מחויבות אישית ביסודי?!

מה אתה עושה שם?

וכן זה פוטר אותך מלהתנדב ביום שישי..

בטח שיש, יש גם בגנים, בעיקרון כמעט כל מקום שמוכן לקבל אותך ויש לו אישור ממשרד החינוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי בכיתה ז' וזה גם נראה לי מאוד מוזר..

וגם בכיתה ז' זה לא היה מחויבות אישית זה היה מין חוג כזה.. שאחרי פעם אחת הפסקתי ללכת כי זה נראה לי מאוד מיותר ולא ראיתי איך זה עוזר לחברה חוץ מזה שיש פחות מובטל אחד (המדריך)..

התחלתי ללכת למחיובות אישית רק שראיתי שבאמת אני עוזר ולא שורף את הזמן (כיתה י')..

ובקשר לנושא אני יודע שבכיתה ז-ח-ט מי שהיה בצופים ביטלו לו את המחוביות אישית ולא היה צריך לעשות כלום יותר מזה בגלל זה אמרתי שזה מבטל את ימי שישי..

ברור שהמפקח מחויבות יענה הכי טוב אבל בינתיים זה מה שרוב הסיכויים שהוא יגיד לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי בכיתה ז' וזה גם נראה לי מאוד מוזר..

וגם בכיתה ז' זה לא היה מחויבות אישית זה היה מין חוג כזה.. שאחרי פעם אחת הפסקתי ללכת כי זה נראה לי מאוד מיותר ולא ראיתי איך זה עוזר לחברה חוץ מזה שיש פחות מובטל אחד (המדריך)..

התחלתי ללכת למחיובות אישית רק שראיתי שבאמת אני עוזר ולא שורף את הזמן (כיתה י')..

ובקשר לנושא אני יודע שבכיתה ז-ח-ט מי שהיה בצופים ביטלו לו את המחוביות אישית ולא היה צריך לעשות כלום יותר מזה בגלל זה אמרתי שזה מבטל את ימי שישי..

ברור שהמפקח מחויבות יענה הכי טוב אבל בינתיים זה מה שרוב הסיכויים שהוא יגיד לך..

אני בכיתה י'.

ומה, שאני לא לומד בימי שישי, אז בכלל לא אמורה להיות לי בעיה להתנדב (שכן זאת הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו, כשעשיתי..[כן כן, עשיתי], הפחידו אותנו שלא נקבל תעודת בגרות.

הכל חרטא[ה,?] אחת גדולה.

עשיתי מחויבות באיזה מקום של חוגים, ישבתי וגזרתי צורות, בזבזתי 60 שעות יקרות מחיי.

מילאתי את הטופס ה-#%$@# הזה ב-60 שעות ובסוף אפילו בכלל לא החזרתי אותו להנהלת בית-ספר ואף אחד לא זכר את זה אפילו.

כמו שכתבתי לפני-כן,

חרטא\ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שאצלנו רציתי להתנדב במקום אחר אבל אומרים זה תפוס הרבה ילדים רוצים את זה.. אז נשאר רק דברים לא מועילים ואני לא עומד לעשות את זה!!

אם זה באמת חשוב אז תקחו פקידה או מזכירה שתעשה את זה!! למה אתם מעבידים ילדים, לפי דעתי צריך לתבוע על זה שמחויבות אישית זה לעזור לאב הבית !! תעבידו עוד אב בית למה תלמיד כיתה י' צריך לעשות את זה!!

עריכה:ועוד אחר כך לאיים עליו שאם הוא לא יעשה את זה יקחו לו את תעודת הבגרות!! אין לכם כסף לעוד עובדים אז אתם לוקחים נערים ומאיימים עליהם שיקחו להם משהו שעבדו עליו 12 שנים?! נראה לכם הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם מעבידים ילדים, לפי דעתי צריך לתבוע על זה שמחויבות אישית זה לעזור לאב הבית !! תעבידו עוד אב בית למה תלמיד כיתה י' צריך לעשות את זה!!

איזו הגזמה פראית, אפשר לחשוב שעושים לך שחזור של עבדות במצריים ::)

מה הבעיה, מצא משהו שמתאים לך דרך אגודת התנדבות כלשהי ובקש אישור על כך ממי שמרכז את העניין. לא חסרים מקומות להתנדב בהם שיהיו בעלי ערך אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...