אז מדוע יש לנו קוביות בבטן? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מדוע יש לנו קוביות בבטן?

liav12

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תחשוב בהיגיון...

ומעבר לזה , אולי החוסר סימטריה אצל הבחור בפוסט ההוא זה בכלל באלכסוניים שזה שריר נפרד בצידי הבטן .

את הצורה של הריבועים לא תוכל לשנות לא משנה מה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנטיקה זה תרוץ של "עצלנים"

איזה צורה של ריבועים ? :kopfpatsch: מי בכלל מדבר על צורה של ריבועים ( הוא לא רוצה להפוך אותם למשולשים )

מדברים על סימטריה של שרירי הבטן ( גודל שווה בין קבוצות של שרירים )

אימון נכון יכול לשפר בצורה משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, תודה רבה על העזרה חברים, הסברתם לי את רוב הנושא שרציתי לדעת על זה כי עכשיו הכל ברור.

מה שקורה זה שאני עוסק בג'ודו, ובג'ודו לרוב עובדים על צד אחד- רוב האנשים ימיניים ועובדים ימין. מחוץ לזה עובדים גם שמאל אבל לרוב הוא יותר דומיננתי כפי שנאמר.

עכשיו, לא אמרתי שאני מתכוון לעבוד על לתקן את זה או משהו דומה אבל זה נחמד לדעת על הנושא.

בהמשך לת'ארד ולשאלות שלו אמשיך את הדיון ואשאל מדוע הקוביות בבטנו של "הילד החזק בעולם" מהתוכנית בערוץ 8 בזמנו הם מרווחים שכאלה? זה שלב שמקבלים אחרי שהשרירים כבר על "אובר קלוקינג"

:lol: . מה שקרה זה שלילד בגלל שהוע עשה כל יום למעלה מ-2000 כפיפות בטן ותרגילי חיזוק ובניה יש שרירים שבעצם כל קוביה היא בנפרד ויש מרווחים בין הקוביות למעשה וזה פשוט הזוי..

בנוגע לאיש פה שאמר שאני רוצה קוביות משולשות, איך עושים את זה? ;D

חג שמח! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאתם עושים תפיסות וגילגולים ואחיזות רק לצד אחד ??

ואם התוקף בא מהצד השני ? תגיד לו רגע , על זה לא היתאמנתי ?

ובקשר למשולשים

בטן ? מממש לא זהו שריר אחד והצורה של הריבועים תשאר זהה לא משנה איך תתאמן או כמה

הוא חשב שאתה רוצה לשנות את הצורה של הריבועים ולא את היחס שלהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למקרה והיריב תופס אותי נגיד בשמאל אני לא אגיד לו- חכה דקה נעבור לימין אני לא יודע שמאל. אני רק מנסה לומר שמתוקף היותנו בני אדם ממוצעים- רגילים תמיד צד אחד חזק וצד אחד דומיננטי, רוב האוכלוסיה ימינית ולכן רוב האנשים בג'ודו עובדים ימין, לפיכך אם יתקפו אותי שמאל זה לא אומר שאיני יודע שמאל אלא שהמשלא שלי לעומת הימין שלי פחות טוב וחזק ולכן עובדים על זה ומחזקים את החסר.

לא ככה?

יותר מזה והלאה לא נראה לי קשור כבר לת'רד ואם תרצה אני זמין תמיד ב-ה"פ ככה שאתה מוזמן לדבר שם אם תרצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך פרטי זה קשור לתרד

באימון כמו כל אימון לא חשוב מה הוא - כפיפות בטן או ג'דו , צריך להתאמן בצורה סימטרית כדי לשמור על מבנה יציב וחזק יותר של הגוף,

בכל תורת לחימה , ברגש שאתה צריך להתאים את עמידתך לכיוון התקיפה - אתה מבזבז זמן ואפקטיביות כלומר אתה תהיה באופן יחסי ליריב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל באופן אינסטואטיבי יותר קל לך לעבוד עם הצד החזק... חוץ מזה זה גם עניין של הרגל.

יש לי מלא דוגמאות להביא לך שאפילו לא קשורות לספרוט רק שאני לא חושב שזה קשור לדיון.

לצורך העיניין לגבי ההרגל:

אנשים שרגילים למשל לעשן ביד שמאל, יהיה להם הרבה יותר קשה לעשן ביד ימין (יש כאלה שלא ויש כאלה שכן) ותחשוב על זה, זה לא שאתה מפתח תנועה מסויימת עם היד או שזה משהו שמסובך להחזיק. אני אומר לך שזה הרבה פחות נוח ואינטואטיבית אם יד שמאל שלך תפוסה אתה תעביר את זה ליד ימין ורק אז תחזיק את הסיגריה.

אותו דבר פה , בגלל שזה הצד החזק שלו, ואני בטוח שהוא לא מאסטר בג'ודו שהתאמן איפשהו בהרים או משהו אלא בטח באיזה חוג (וגם זה בטח לא מגיל 4) צד אדש שלא יותר חלש (אולי לא בהרבה) אבל בכול מקרה הוא יעדיף להשתמש בימין.

וואי המחשבה הזאת גרמה לי לרצות לחזור לג'ודו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שחקני כדורגל אתה מכיר שבועטים בשתי הרגליים באותה רמה?

כמה שחקני כדורסל יודעים להשתמש בשתי הידיים באותה רמה?

זה ככה גם באמנויות לחימה. יש לך צד חלש, ואתה צריך לדעת להגן עליו ע"י הצד החזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו גרייט מאסטר "סאנקיו פור די ליסון "

אתה טועה .

כמה שחקני כדורגל אתה מכיר שבועטים בשתי הרגליים באותה רמה? אותו מספר של שחקני כדורגל טובים

כמה שחקני כדורסל יודעים להשתמש בשתי הידיים באותה רמה? אותו מספר של שחקני כדורסל טובים

זה ככה גם באמנויות לחימה. יש לך צד חלש, ואתה צריך לדעת להגן עליו ע"י הצד החזק.זה נשמע כמו משפט שילד כפות היה אומר :lol:

מי מדבר על מיומנות וקורדינציה שזה קשר יד עין / רגל עין

אנחנו מדברים על סימטריה של שרירים :bash:

וסימטריה של שרירים מושגת על ידי אימון סימטרי .

ולא ניראה לי שאתה יודע על מה אתה מדבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו גרייט מאסטר "סאנקיו פור די ליסון " זה נשמע לי כמו משפט שאדיוט גמור היה אומר. (גם אני יכול לשחק במשחק הזה.)

אתה טועה .

מי מדבר על מיומנות וקורדינציה שזה קשר יד עין / רגל עין

אנחנו מדברים על סימטריה של שרירים :bash:

וסימטריה של שרירים מושגת על ידי אימון סימטרי .

ולא ניראה לי שאתה יודע על מה אתה מדבר ;)

ואתה כן יודע על מה אתה מדבר?

לדעתך ה"מקצועית" אימון ג'ודו בא לעבוד על שרירים?

מישהו פה אמר מקודם "מיומנות וקורדינציה".. הוא כתב את זה בגדול' date=' בצבע שחור בולט.. נו.. מי זה היה...

אה אתה כנראה יודע שעל זה מדברים כשמתכוונים לכדורגל וכדורסל, אבל בג'ודו לא? טוב סאן סאיי.

תזכיר לי מה אני צריך לעשות "Wax On, Wax Off."

בוא נשאל את מר אריק זהבי, על מה הוא עובד באימוני ג'ודו ועל מה הוא עובד בחדר הכושר.

אגב,

"כמה שחקני כדורגל אתה מכיר שבועטים בשתי הרגליים באותה רמה? אותו מספר של שחקני כדורגל טובים

כמה שחקני כדורסל יודעים להשתמש בשתי הידיים באותה רמה? אותו מספר של שחקני כדורסל טובים"

תראה לי פעם אחת שמר דיוויד בקהאם בעט בעיטה חופשית ברגל שמאל.

תראה לי שחקן אחד (!) שבועט בעיטות חופשיות ברגל החלשה שלו.

לא נראה לי שאתה יודע על מה אתה מדבר, אז אולי עדיף שלא תדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...