לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש. - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשכת סעד עולמית - סטרט אפ חדש.

Radeon38

Recommended Posts

תחשוב ....

אלימות עברינות..פריצות.. להמשיך...אונס ..רצח...

תופעות שאכן זרות לציבור הישראלי.

כאילו אין ישראלים שעושים את זה, מה אתה מקשקש תגיד לי?

לך תתחבא מתחת לאיזה בלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תופעות שאכן זרות לציבור הישראלי.

כאילו אין ישראלים שעושים את זה, מה אתה מקשקש תגיד לי?

לך תתחבא מתחת לאיזה בלטה.

אהה כלומר לפי מה שאתה אומר אתה בעצם מסכים איתי בעקיפין הלא כן ??

בעצם כל אותם חבר'לך יתגברו את מערך הפשיעה ויצדיקו את הטענות שלי.ומפה רק יורידו את רמת איכות

החיים למי שחי במרכז..(רגע אתה לא תל אביבי במיקרה...???)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני אגיד לך משהו redeon, בגדול, הטיעונים שלך הם הגיוניים ואתה לא נאצי אבל יש שני דברים שמחלישים את הטיעונים שלך, אחד זה שאתה גולש לקיצוניות מוגזמת... והשני שאתה מכניס עובדות שלא קשורות לנושא.

אם אתה עכשיו חייל ששומר בגבול ומגיעים אליך קבוצה של סומליים עם בגדים קרועים ובמצב קשה, מה תעשה ?

כמובן שישלחו חובש, יתנו להם טיפול וכו כו'...

אבל מה קורה אם מגיעים 20,000 כאלה ביחד ?

נכון, לא נכניס אותם, לא נוכל להיות מקלט פליטים בינלאומי בהיקפים כאלה.

אבל להגיד למה הם לא הולכים לשם ולמה הם לא עושים ככה וכו' וכו'... זה סתם לזרוק זבל באוויר

רוב האוכלוסיות האלה הן האמא של העולם השלישי, באה לך אישה עם שני ילדים לגבול, היא לא יודעת שיש לה בית חם במצרים או בערב הסעודית או בירדן והאמת היא ש- אין לה !!! למה כל עזה לא הולכת למצרים ?! המצרים לא רוצים אותם אצלהם ! אתה יודע כמה פליטים שמגדירים את עצמם "פלסטינים" יש בירדן ? הירדנים לא רוצים אותם אצלהם ! אתה יודע כמה אנשים יש בעזה ובגדה שטוענים (ולא מעט בצדק) שהבית שלהם היה פעם איזה כפר הרוס ליד ירושלים, או איזה באיזה כפר בגליל, או בלוד או ביפו או ברמלה... וגם אנחנו (ולא מעט בצדק) לר רוצים אותם פה !!!

זאת הבעיה של פליטים בעצם, הם מזדיינים ממקום למקום, כמו שאתה לא רוצה אותם אצלך, גם מצרים וערב הסעודית לא רוצה לקבל אותם.

יכול להיות שאם כן נקבל כמות מסוימת של פליטים שכן נוכל ללת להם מקלט זמני (ולא יותר מזה) בצורה שלא מפריעה פה יהיה דבר מועיל למדינה - ודווקא בעולם של קיצוניות איסלמית מתגברת אם תהיה מדינה אחת שביום מן הימים תכיר לנו תודה זה לא יהיה דבר רע.

ואם אתה מתחיל לדבר על מתן תקציבים וכו'... אז אם האו"ם תומך בך בתור מדינה שנותנת מקלט מדיני לפליטים אולי תוכל גם לבקש תקציב לתרופות ועזרה של כוח אדם רפואי ומתנדבים ועוד.

בסופו של יום אתה צודק במה שאתה רוצה, אף אחד לא היה רוצה לקום בבוקר ולהיות "פח זבל לפליטים" כן זאת אמירה מאוד לא פוליטיקלי קורקט ואני לא בנאדם גזעני ולאומני כל כך אבל מה היה קורה אם עכשיו 200,000 אנשים שמבחינת שילוב אוכלוסיה ופערי תרבות הם בעיתיים מאוד היו נכנסים למדינה בתור פליטים ? מה היה קורה ? היה פה בלאגן, היו נדרשים לגייס המון אנשים שיטפלו בהם ויתעסקו איתם ובמקום להתעסק בפרידמן ובובליל היינו צריכים לשבור את הראש כל יום מחדש.

ואת זה אף אחד לא רוצה, אנחנו רוצים לקום בבוקר לשתות קפה ולראות מניות עולות ולא

אבל אי אפשר להיות אטומים 100% לכל מה שקורה מסביב, לכן אני אומר שכן אם יש במידה מסוימת אפשר לעזור בלי שזה יהווה עומס על הכלכלה, בעיות חברתיות או סכנה לחברה (כמו במצב שנכניס לפה איזה 100,000 פליטים או יותר ולא נדע איך להתמודד עם זה) אז כן את ה8,000 אנשים אפשר לחיות עם זה ועדיין לקום בבוקר וללכת לעבודה ולשלם את המיסים ולשבת בלילה ולראות את פרידמן ובובליל והחיים ימשכו (כי גם יום חלום יכול להפוך לאסון ! - סתם היה לי דחף לכתוב את זה).

מקווה שהבנת יום טוב :xyxthumbs:

מה שאתה בעצם אומר זה ממחר, אם רע לי במדינה שלי, יאללה לארוז ולטוס לישראל

אכן אכן פתרון מעולה למדינת שלא חסרות לה בעיות

אני אגיד לך תאמת, הבעיה היחידה שלי עם המהגרים האלה, שהם עוד יקבלו אזרחות

מילה לשמור עליהם, אבל עם מדינה כזאת מסריחה עוד יחלקו להם אזרחויות

פה מתחילה הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של הפליטים היא בעיה כלל מערכתית חברתית ולא רק בעיה אזרחית

הבעיה הזו נוגעת לכל האספקטים של החיים החברתיים במדינת קרי שילוב ואינטגרציה בין מיגזרים שונים והבדלים תרבותיים , בעיה של רווחה וסעד , בעיה של תעסוקה ובריאות , בעיה של ביטחון ( פנים וחוץ ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל כך קל לך לקבל זרים הא??.מה היית אומר אם הם בעוד 10 שנים היו גרים לידך והיו תוקפים את אחת הבנות שתיהיה לך

את זה אתה לא רואה (פערי תרבויות מנהגים שונים על זה אתה לא חושב נכון - העיקר לעזור כמו איזה נאיבי...)"

רדיון38 אני לא אומר לקלוט את הפליטים ולתת להם דירות וכו... אלה אני מסכים עם הדעה של Mortar שאנחנו פשוט לא יכולים להתעלם מכל מה שקורה מסביבינו

הבעיה שלי זה אם הגישה הגזענית, הפשיסטית, והמתעלמת שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להסתכל על הבעיה כעל בעיה עולמית , נניח לרכז אותם בשטח מדבר סיני ולהקים שם כפרי פליטים , למה צריך לעשות זאת בלב ת"א ? למה זה טוב במדינות ערב לפלסטינים כבר 50 שנה ולאפריקאים זה לא טוב - יהיה להם לאן לחזור ושבנתיים האו"ם ידאג להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להסתכל על הבעיה כעל בעיה עולמית , נניח לרכז אותם בשטח מדבר סיני ולהקים שם כפרי פליטים , למה צריך לעשות זאת בלב ת"א ? למה זה טוב במדינות ערב לפלסטינים כבר 50 שנה ולאפריקאים זה לא טוב - יהיה להם לאן לחזור ושבנתיים האו"ם ידאג להם .

אני הייתי הולך יותר רחוק ומרכז אותך במקום כמו אלקטרז.כפרי פליטים במיוחד במיזרח התיכון זה מקום ליצירת תאי טרור.

אם אתה חושבים לבנות להם כפרי נופש בסיני אתם טועים בגדול.

אופציה ראשונה - הלא נכונה

לרכז אותם בכפר פליטים בסיני ללא כמו שגידאמק עשה בזמנו בניצנים

אופציה שניה - הנכונה

להקים כלא מאובטח עם 4 מגדלי שמירה כמו כל כלא ביטחוני בארץ עם ג'יפ מסייר מסביב וכליאה קשה (יש כלא דומה בארצות הברית אני לא זוכר את שמו

כרגע) 3 מפלסים גברים נשים ילדים .כל מי שיגיע לפה ישלח באוטובוס עם כבדה ישר לשם עם אזיקים ושרשרות.

ככה הם ידעו שפה מחכה להם מה שיש להם בבית והם יפסיקו לזרום לכאן.

כלכלה - האום יממן להם ארוחות ובגדים ואת השכר דירה על הקרקע יעביר ישירות למצרים (סיני הרי שייך לה עקב תהליך השלום איתה )

זהו אין פיתרון אחר.

נספח - גם את פליטי דרפור יהיה אפשר לשכן במיבנה הזה !!!

רפי

אפשר ועוד איך להתעלם

שמדינה מושפעת מהמשבר הגלובלי שאנשים מובטלים ועוד מחציתם בסכנת פיטורים אפשר ורצוי להתעלם !!!

מדינה צריכה לדאוג לחוסנה הלאומי הכלכלי החברתי לפני שהיא מתחילה לטפל בבעיות העולם.זה שיש לנו ראש ממשלה מטומטמ\ת

שכל כך חשוב לו\לה להרשים את העולם זה עולה לנו ביוקר.ראה את אירן לדוגמא ראה איך אחמדינג'ד מסובב את כל העולם על האצבע הקטנה.

לא שם על אף אחד.אני לא מעריץ אותו אני מעריץ את החוסן שלו את העמידות שלו מול העולם כולו.כזה מנהיג צריך פה שידאג למדינה שלו ואחרי

זה לעולם ולא להיפך.שלא יתיפייף פה ויהפוך את תל אביב לניו יורק..

מה יתן לך אם תעזור לאריתראים ???

מה זה יעשה לך הרגשה טובה ???? - בחיית ראבק לך תתנדב בבית אבות

תעזור למשפחות מצוקה בערי ...אבל אל תעדיף זרים על פני אחיך !!!!..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח ריידאון עד עכשיו הייתי איתך

אבל הגזמת

מה אתה רוצה להתעלל בהם

זה כבר פגיעה קשה במוסריות המינימלית

אני הייתי באמת אולי מקים איזה מאחז של אוהלים עם אספקת וצרכים מינימליים עד לפתרון כלל עולמי

אבל לתת להם מקלט בא"י? מה אנחנו בית תמחוי לעולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתור תושב כפר סבא, שם לב כל יום שהשחורים, החליפו את הרוסים בתור מנקי רחובות של הערייה, אני די בטוח שחלקם או רובם אינם אתיופים יהודים אלה פליטים (דרפור?), אני אישית חושב שזה פתרון נהדר לפליטים.

המשכורת תממן להם מחייה מנימאלית ביותר בישראל, ואז גם יהיה מעקב אחריהם וניתן יהיה לגרש אותם אחרי 3 חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתור תושב כפר סבא, שם לב כל יום שהשחורים, החליפו את הרוסים בתור מנקי רחובות של הערייה, אני די בטוח שחלקם או רובם אינם אתיופים יהודים אלה פליטים (דרפור?), אני אישית חושב שזה פתרון נהדר לפליטים.

המשכורת תממן להם מחייה מנימאלית ביותר בישראל, ואז גם יהיה מעקב אחריהם וניתן יהיה לגרש אותם אחרי 3 חודשים.

רגע אז אנחנו חייבים לספק להם פרנסה???

אנחנו חייבים להעדיף את הזרים האלה על פני עצמנו??.יא איזה יופי....האבטלה עולה ..ויא אנחנו מעסיקים זרים על פני מקומיים.איזה נוש !!!!.

כבר ציינתי שצריך להעיף את פליטי דרפור !!! אחת כמה וכמה את האריתראים.

מה לא ברור פה???

ואני מצוטט אותך ידידי " אני אישית חושב שזה פיתרון נהדר לפליטים" - מה נהדר על חשבונו של העובד המקומי יא נאיבי !!!!.מי הוא בכלל מלבד איזה

טפיל שבא לפה??. "לגרש אחרי 3 חודשים" - אחרי 3 שבועות שיתאפסו על עצמם יאללה הביתה רדו לנו מהוורידים !!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי....

ופה אצלנו אני רואה את לשכות התעסוקה דיי מלאות..כלומר יש מספיק דורשי עבודה מקומיים.אז

אנחנו לא צריכים דורשי עבודה "תוצרת חוץ".במיוחד לא ממדינות עולם שלישי.שימשיכו להגר מסביב לגלובוס ולהכיר את

העולם אנחנו לא המקום שלהם אנחנו מדינת היהודים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...