Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

יש לי בעיה מעיקה:

כל פעם שאני משחק לאחר דקות מספר [זה קורה בכל פעם בזמן די רנדומלי] המשחק נתקע, אני רואה כל מיני צבעים וקווים על המסך, ולא ניתן לעשות דבר מלבד ריסט....

מפרט בצד והדרייבר ביטא של מותקן.

מה עושים???

תודה ענקית לכל העוזר מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בעיההההההההה קשה

המשחק מזהה Intel Pentium III Xeon processor ויש לי dual e8400

איך אני מסדר את החרא הזה אני משער שגם הfps המסריח שאני מקבל זה בגלל זה יש לי hd 4850 כרטיס שאמור להריץ לפחות על מדיום או על low אבל על fps נורמלי והמשחק המסריח המחורבן הזה יורד לי לאט לאט עד שזה מגיע למשהו לא שחיק של 14- 15

ותענו על ההודעה הזאת זה ממש חשוב תודה

נ.ב:זין של משחק ורוקסטר חרא של חברה

תענווו כבר כל פעם אני שואל לא עונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מעיקה:

כל פעם שאני משחק לאחר דקות מספר [זה קורה בכל פעם בזמן די רנדומלי] המשחק נתקע, אני רואה כל מיני צבעים וקווים על המסך, ולא ניתן לעשות דבר מלבד ריסט....

מפרט בצד והדרייבר ביטא של מותקן.

מה עושים???

תודה ענקית לכל העוזר מראש...

אם זה רק רק אחרי שהתקנת דרייבר בטא, תחזור לדרייבר הקודם.

אם זה קרה גם עם הדרייבר הקודם כנראה שהכרטיס שלך מתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיההההההההה קשה

איך אני מסדר את החרא הזה אני משער שגם הfps המסריח שאני מקבל זה בגלל זה יש לי hd 4850 כרטיס שאמור להריץ לפחות על מדיום או על low אבל על fps נורמלי והמשחק המסריח המחורבן הזה יורד לי לאט לאט עד שזה מגיע למשהו לא שחיק של 14- 15

בעיההההההההה קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איפשר לך להתקין GTA ? דפק לך משחקים ?sad0002.gif עשה טובה.

אולי משחקים נתקעו לך שהרצת אותם, ובזה זה נגמר... (ד"א לי לא היו בעיות)

מה עובר עליך?נראה לך שיש לי אינטרס להמציא בעיות,שאני שתול של ATI או משהו?

יומיים בערך לפני שהתקנתי את המשחק ראיתי שיצא דרייבר הבטא של נוידיה,אמרתי "אני הרי הולך לשחק GTA4 בקרוב,למה לא,אני אתקין את זה עכשיו".מאז ועד ההתקנה של לא נגעתי במשחקים אחרים (זה היה בדיוק בשישי כשהתקנתי את הדרייבר,אני דתי,את ניסיתי להתקין במוצ"ש).

GTA התקין את הרוב אבל נתקע ממש בסוף ההתקנה.עשיתי ריסטרט,המשחק לא אפשר לי להפעיל אותו,ניסיתי לעשות Uninstall,לא הלך.בסוף הייתי צריך לעשות שחזור מערכת כדי להסיר אותו מהמחשב.

אותו סיפור חזר על עצמו ישר אחר כך,כשניסיתי להתקין שוב את המשחק.שוב בעיה בסוף ההתקנה,שוב המשחק לא פועל וגם הUninstall לא,שוב שחזור מערכת.

באותו ערב באו אליי חברים,רציתי להראות להם את COD5.מנסה להפעיל,דאבל קליק על הקיצור דרך,המחשב לא עושה סימן כלשהוא של פעולה ואז נתקע לגמרי.

אותו סיפור בדיוק עם COD4,GTA:SA וDEAD SPACE.

הסרתי את 184.84,התקנתי את האחרון שלא בטא,184.48,הכל חזר לפעול כמו קסם,GTA4 הותקן בלי שום בעיה והופעל בלי שום בעיה.אחרי זה גם הסרתי אותו בגלל סיבה שלא קשורה לנ"ל,וגם את זה הוא ביצע בצורה מושלמת.

אני בטוח שזה לא קרה אצל כולם בעקבות הדרייבר הזה,ואני לא יודע למה זה קרה אצלי (אבל אני בטוח שאני לא היחיד שזה קרה לו),ובוודאות הבעיות שלי נגרמו מהדרייבר אז שאנשים ידעו שהדרייבר לא מושלם ויש סיבה לבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה. המשחק עושה אצלי שימוש ב50 אחוז מהמעבד . ראיתי באנצמרקים על מעבדים דומים וכולם עומדים

על לפחות 78 אחוז שימוש. קיימת אצלי בעייה כלשהי?

Average FPS: 33.76

Duration: 37.29 sec

CPU Usage: 51%

System memory usage: 90%

Video memory usage: 100%

Graphics Settings

Video Mode: 1920 x 1200 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

Hardware

Microsoft Windows XP Professional

Service Pack 3

Video Adapter: NVIDIA 8800 GTS

Video Driver version: 180.84

Audio Adapter: Realtek HD Audio output

Intel® Core2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ArielBiMBa, הבעייה שתיארת מוזרה למדי, נשמע כאילו הדריבר לא הותקן כראוי, אולי אפילו ניקוי שאריות לפני התקנה היה רצוי.

בכל אופן לא נתקלתי בדיווחים על בעייה דומה, אבל אם אתה יודע מה אתה עושה אני לא יתווכח.

הייתי מציע לך לנסות את 181.00 אבל אתה בטח תעדיף כבר להשאר עם מה שעובד לך. האמת 180.48 מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי בעיות שמשגעות אותי ..

1- כשרואים סרטון תמיד יש מוסיקה עם הדיבור ואני לא יכול לשמוע מה הם אומרים מה זה יכול להיות??

2- כשרומן רוכב איתי באוטו לפעמים הוא מדבר אבל אין קול אני לא שומע מה הוא אומר רק קורא את הכתוביות ??

מה אפשר לעשות עם זה.?? תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שתי בעיות שמשגעות אותי ..

1- כשרואים סרטון תמיד יש מוסיקה עם הדיבור ואני לא יכול לשמוע מה הם אומרים מה זה יכול להיות??

2- כשרומן רוכב איתי באוטו לפעמים הוא מדבר אבל אין קול אני לא שומע מה הוא אומר רק קורא את הכתוביות ??

מה אפשר לעשות עם זה.?? תודה

זה קרה לי גם, פשוט צא מהמשחק והכנס שוב זה אמור לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...