Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אם שמתי איזה על מחשב ואני לא משחק באף משחק כמעט באמת כמו שצריך מה עשינו פה?כשאפשר להביא בשליש מחיר קונסולה שעלייה כל המשחקים רצים חלק ויפה ולהביא מסך ענק...פאק!

עד כמה שאני יודע, מאז שהכרטיס יצא 4870X2 נחשב אומנם לכרטיס החזק ביותר, אבל מעטות מאוד הפעמים שהמליצו עליו, למסכי 24" ממליצים על 4870/260GTX, 4870X2 כמעט ואף פעם לא מוצע כאן, למרות שיש הרבה שרוצים לקנות את הכרטיס הכי חזק.

ואין מה לעשות, הפורט גרוע, אתה לא יכול לעשות כלום בנוגע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מעצבנת... שמתי שירים ביוזר מיוזיק בתיקיה של רוקסטאר

אני עושה complete scan ותוך שניה זה נעלם זה לא מראה שום סריקה

בכל מקרה שיניתי אחרי זה לSequential ואחרי זה נכנסתי לתחנת רדיו הזאת עם הברק ויש רק אנשים שחופרים שם אני לא שומע את השירים ששמתי

מה יכולה להיות הבעיה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום.

יש לי את הכרטיס ATI HD 4870 ומשום מה אני סובל מחוסר בטקסטורות איומה במיוחד באונליין.. למה זה קורה?

לפעמים באונליין אני נוסע על משטח כחול ולוקח פול זמן עד שזה נטען, ובסינגל לוקח פחות זמן..

ד"א אני משחק על הגדרות מקסימליות חוץ מDISTANCE והBAR האחרון שניהם מינימום וזה לא שינה את הבעיה ששיניתי הגדרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מעצבנת... שמתי שירים ביוזר מיוזיק בתיקיה של רוקסטאר

אני עושה complete scan ותוך שניה זה נעלם זה לא מראה שום סריקה

בכל מקרה שיניתי אחרי זה לSequential ואחרי זה נכנסתי לתחנת רדיו הזאת עם הברק ויש רק אנשים שחופרים שם אני לא שומע את השירים ששמתי

מה יכולה להיות הבעיה???

תשנה את השמות של השירים לאנגליתתתתת !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מוזרה במשחק.

אני מריץ אותו על מחשב נייד שלפי הגדרות המינימום של המשחק אמור להריץ אותו חלק, אבל אני מקבל משהו כמו 5 FPS וזה נורא מציק הכל נתקע כל שניה.

המפרט של הנייד הוא

DUO 1.83GHZ

3 GB RAM

Gs8400M GEFORCE

VISTA 32Bit

מישהו יודע מה ניתן לעשות כדי לשפר לפריימרייט נורמלי? הגרפיקה כמעט כולה על בין 1 -5... :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה מוזרה במשחק.

אני מריץ אותו על שלפי הגדרות המינימום של המשחק אמור להריץ אותו חלק, אבל אני מקבל משהו כמו 5 FPS וזה נורא מציק הכל נתקע כל שניה.

המפרט של הנייד הוא

DUO 1.83GHZ

3 GB RAM

Gs8400M GEFORCE

VISTA 32Bit

מישהו יודע מה ניתן לעשות כדי לשפר לפריימרייט נורמלי? הגרפיקה כמעט כולה על בין 1 -5... :\

לקנות קונסולה :bash:

דיי עם המשחק הזה!!!!!

בבקשה מכם :silly:

ה-ו-א ד-פ-ו-ק!!!

ובקשר למפרט שלך, תחשוב שמחשבים עם 4870X2 לא מריצים את זה כמו משחק נורמלי, אז מה אתה?

המשחק דפוק מהגרעין שלו. מיצטער אם אני תוקפני ,אני פשוט מדבר כמו עוד נפגע IV :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה, הגדרתי במשחק את הגרפיקה הכי גבוהה בעזרת הקובץ קומנדליין.

ולמרות שזה מכוון על הגרפיקה הכי גבוהה, זה עדיין נראה שזה נשאר על מדיום, למרות שכתוב בהגדרות HIGE על הטקסטורות והכל.

ניסתי לצאת ולהיכנס למשחק אבל עדיין רואים כמו במדיום, והמשחק פועל חלק ככה שזה לא הגייוני שזה על הגרפיקה הכי גבוהה.

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...