Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV - כל הבעיות הטכניות של המשחק כאן

simonsix

Recommended Posts

מישהו יודע איך אני יכול לגרום למשחק לזהות את השמירות שלי? פירמטתי את המחשב ועכשיו אחרי שהכנסתי את השמירות, ואני מנסה לטעון אותן במשחק, אני מקבל הודעה של LOADING ERROR PLEASE CHECK YOUR HARD DRIVE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 987
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

EcSM- 5 - הזיכרון של הכרטיס מסך יותר מהיר מהזיכרון הרגיל ומכאן באה הפגיעה בביצועים.

Toxin II- תודה על המדריך זה עובד, אבל הבאנצ'מרק במשחק לא ניראה לי בכלל כלי אפקטיבי. לא משנה מה אני עושה נשאר על 21 FPS... בין אם אני שם את הרזולוציה הכי גבוה וההגדרות הכי גבוהות ובין אם אני שם על 600 על 800 והכי הכי הכי נמוך.

באג?

יש פעמים שאני נכנס למשחק ולא כתוב לי כמה כדורים וכאלה יש לי כאילו הכל בלתי נגמר. ואני לא משתמש בקודים!

אבל נגיד אם יש לי 8 טילים ואני יורה אותם [למרות שלא כתוב שיש לי 8] הם נגמרות :S

איזה מציק זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו גם אצלכם לא ניתן להפוך מכונית על הגג? מה רק לא ניסיתי...תמיד יש איזה משהו שמחזיר אותה למצב נורמאלי

אגב באג קטלני במשימה שצריך להרוג את אולג. את המשימה נתן האיש מהמשטרה עם המשקפיים שמסומן כU על המפה אז התקרבתי למכונית שלו ונישאר לי עוד קצת ופיתאום עף לי ה SMG מהיד!!! ועוד לא לצד אלא למעלה! ואז משום מקום נופל הליקופטר צהוב על האוטו של הבחור שהייתי צריך להרוג.. ואז בוווום ואני קם בבית חולים.

מרוב שהייתי המום לא הספקתי ללחותץ F2 :(

עכשיו כשהוספתי את COMMANDLINE והעלתי את הטקסטורות לא היה כתוב כמה כדורים יש לי. כשהורדתי אותן חזרה זה חזר, אגב אין הבדלים בין MEDIUM ל HIGH, למה לעזזל HIGH לוקח הרבה יותר מקום ממדיום???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפור ביצועים בGTA IV

5) הכפלת זיכרון הוידאו של כרטיס המסך - נשמע מוזר, לא? אז זהו, שלא! *הפיתרון מומלץ לבעלי כרטיסי זיכרון בנפח 4GB ויותראחרי שתבטלו את הגבלות הגראפיקה, תוכלו לשים לב באפשרויות הגראפיות שאתם שאתם חורגים מהר מאוד מכמות הזיכרון של כ. המסך שלכם.

בהנחה ויש לכם כרטיס מסך עם 512MB, ניתן "לעבוד" על המשחק ועל המערכת ולאמר לו שיש לו כמות גדולה יותר של זיכרון.

באמצעות פקודה מאוד פשוטה בCOMMANDLINE נשכנע את המחשב שיש לנו זיכרון כפול מזה. והחלק המצחיק? ברגע שנעשה את זה, וזיכרון הוידאו יאזל [כי עכשיו נוכל להשתמש ב1000MB VRAM], המחשב יפנה אל כרטיסי הRAM שעל גבי המחשב וישתמש בהם למשאבי המשחק.

ככה ניתן לשחק עם DRAW DISTANCE גדול יותר, טקסטורות על HIGH ובעיות ביצועים מינימאליות. *ובמידה ולא תרצו לשפר הגדרות - בכל מקרה תהנו משיפור בביצועים.

להלן ההסבר כיצד לעשות זאת: פתחו את קובץ הCommandline.txt שיצרתם בתיקיית המשחק בצעד 4, ותכתבו את הפקודה הבאה:

availablevidmem 2.0-

המספר 2.0 מייצג את המכפלה...כלומר אם יש לכם 512MB , עם מכפלת 2 המשחק יחשוב שיש לכם 1GB...

אם יש לכם כרטיס עם 1GB, מכפלת 2 תגרום למשחק לחשוב שיש לכם 2GB VRAM.

תודה על המדריך, ניסיתי לעשות את 5, שהוא יעזור לי מאוד אם זה יהיה.

אבל אני לא מצליח לעשות את זה.

עשיתי קובץ טקסט כתבתי אם השם?(צריך עם הסיומת .txt או לא)

כתבתי בפנים את הפקודות ולא עשה לי כלום.

מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איך אני יכול לגרום למשחק לזהות את השמירות שלי? התקנתי מחדש ועכשיו אחרי שהכנסתי את השמירות, ואני מנסה לטעון אותן במשחק, אני מקבל הודעה של LOADING ERROR PLEASE CHECK YOUR HARD DRIVE...

מישהו בבקשה יכול לעזור לי עם זה..?

עברתי הרבה הגעתי כבר לאיזה 40 אחוז.. ואני לא מצליח לגרום למשחק לטעון לי את השמירה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על המדריך, ניסיתי לעשות את 5, שהוא יעזור לי מאוד אם זה יהיה.

אבל אני לא מצליח לעשות את זה.

עשיתי קובץ טקסט כתבתי אם השם?(צריך עם הסיומת .txt או לא)

כתבתי בפנים את הפקודות ולא עשה לי כלום.

מה אפשר לעשות?

אתה צריך שה - יהיה לפני המילה. תבדוק את זה, גם לי זה בהתחלה לא פעל [תישר את הטקסט לצד שמאל בעזרת ctrl + shift השמאליים בכתבן או בפנקס רשימות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי פרמוט למחשב, ועכשיו הGTA לא עובד לי הוא אומר שצריך להתקין מחדש.

הבעיה שאין בהוספה והסרה של תוכניות אפשרות למחוק את הGTA בגלל שעשיתי פרמוט

איך אני יכול למחוק אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...