Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 77 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

הגעתי למסקנה שעל המחשב שלי עם 3GB בנייד, עובד יותר טוב מאשר הנייח עם 4GB, אואלי כנראה כי בנייח לא היה לי את הפאצ'ים החדשים...לא יודע אם זה עוזר הרבה,*

בכל מקרה אפשרי לשחק אצלי 1280*720 וזה עובד סביר :P

לפחות הרזולוציה קרובה לטבעית של המסך ככה שאין הרבה מראה מגעיל.

ובכן, משחק כיף, במיוחד נדנדת המוות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בהרחבה הראשונה,אני תקוע במשימה שאני צריך לנסוע אחרי VANS כאלה,ולשים עליהם פצצות כדי שיתפוצצו...העיניין הוא שכל פעם שאני זורק את הפצצה היא נוחתת מצד שמאל שלי...איך עושים את זה שהיא תנחת בצורה קרובה לרכב ותהרוס אותו?

אני לקחתי האמר, ריססתי את הנהג(תוך כדי שאני חוסם אותם) ואז השארתי להם מתנה וברחתי. הלך בקלות בלי בעיות. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם. אני מתכנן להתקין על המחשב IV. המפרט של המחשב מצורף. מערכת הפעלה 7 64 ביט.

כיצד המשחק ירוץ , ומה צריך לנקוט כדי להריץ אותו בצורה אופטימלית על המפרט הזה?

המשחק יעבוד אצלך מצויין וכנראה על HIGH, אצלי הוא עובד על MEDIUM מכיוון שזיכרון הראם שלי נמוך(2GB)אבל חוץ מזה ההגדרות שמשפיעות על המעבד או כרטיס מסך גבוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את המשחק ואת כל הפאצ'ים שיצאו. המשחק עובד על HIGH אבל לא רץ חלק, לכן הורדתי חלק מהפרמטרים למדיום וכעת רץ יותר טוב. כנראה שהמעבד מגביל אותי כי אני בהגדרות מדיום אני משתמש במחצית מהזכרון של כרטיס המסך שלי (רק 400 ומשהו מתוך 896)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מתי אפשר להתחיל לעשות משימות עם מכונית משטרה לדוגמא (אני משחק ב-Episodes from liberty city)?

אני עברתי כבר 25% מהמשחק וזה עדיין כותב לי במסך שזה לא מצליח להתחבר לסרבר (שלוחצים נגיד על View current crimes)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני התקשיתי למצוא (ואז בטעות מצאתי את הרמפה ההזויה שיש מעל לספריי המסתובב).

בכל מקרה, זו בחורה שיושבת על הבאר,

פשוט חכה לשעת לילה ותכנס למועדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול משחק מקורי

בGTA BOGT יש לי בעיה במשימה של האמא של לואיס הכי ראשונה אני עושה מה שצריך

לנצח שתי קרבות ובשלישית מפסיד יש את הסירטון שאני יוצא מהזירה מדבר אם הבן אדם ואז המסך טעינה פשוט נישאר כבר כמה שעות

עותק מקורי יכול להביא הוכחות אבל בעיה מוזרה ומשימות אחרות זה שומר רגיל ולוקח פחות מ10 שניות לטעון

המשחק מעודכן אני רשום והכול אבל יש את הבעיה הזאת ???

למישהו יש פתרון?

נב! למה אין פה נושא EFLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני אולי בשלב האחרון ב Iה ללא התוספות, הקטע שאני תופס מסוק ורודף אחרי ולאדימיר...איך לעזאזל אני שולט במסוק הזה? גם עם 8 ב NUMPAD וגם שאני עושה קדימה בחץ זה טס לי קדימה ולא עוצר עד שאני נכנס בבניין ומתפרק :lol:

איך מצליחים לשלוט בקקי הזה..מה שיותר מעצבן שברגע שאתה מת ישירות אתה מתחיל מהקטע שיורים עלייך באיזור הנטוש...סעמק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...