Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 76 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למישהו פה יש WIN7 ULTIMATE 64BIT שהEFLC עובד לו חלק?

לי.

לא שיחקתי בו הרבה כי אני לא אוהב את המשימות[והמפה אותה מפה כמו GTAIV המקור]. אבל הוא עובד בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי המשחק עובד על ה64 ביט וזה עובד דיי סבבה כי המשחק תלוי יותר בליבות עם היה לי כרטיס הרבה יותר חזק כמו 5770 או 4090 או 5850 המשחק היה עף!!! על לפחות 30+ אני מאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה להגיד לכם |:

יש לי WIN7 64BIT

כרטיס מסך:ati readon 4870 oc edition 1gb

ומעבד INTEL QUAD Q9550 2.83GHZ

4GB RAM

ואחרי כמה דקות במשחק הוא פשוט נתקע ומתמזער לי! ואז אני ציך ללכת למנהל משימות ולעשות END PROCESS |:

מישהו יודע אולי מה הקטע? פניתי לתמיכה של רוקסטאר ופשוט קיבלתי *** בחזרה, עונים פעם בכמה ימים ולא נותנים לי פתרון חד וחלק לאחר ששילמתי להם 20$ בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא יודע מה להגיד לכם...

אני משחק מצויין ושיחתי מצויין בכל מחשב שהיה לי.

בסדר, אולי FPS קצת יותר נמוך ממשחקים אחרים.

כמו את הFRAPS כנסו למשחק ותהנו, כל עוד לא הולך לכם תקוע שחקו. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שעם 4GB במחשב הנייח שלי עדיין המשחק קרטע (HDD) בטירוף וההארד דיסק לא הפסיק לקרוא, כאילו אין מספיק למשחק מה שלא הגיוני.

אז אני מתלבט אם לקנות את זה למחשב שיש לי עם 3GB כרגע.

ככה שלבסוף אני לא יתקע עם משחק ב 20 דולר שנזרקו לזבל (עד שישודרג ל 4GB :P )

אז יש למישהו נסיון עם פחות מ 4GB של מערכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שעם 4GB במחשב הנייח שלי עדיין המשחק קרטע (HDD) בטירוף וההארד דיסק לא הפסיק לקרוא, כאילו אין מספיק למשחק מה שלא הגיוני.

אז אני מתלבט אם לקנות את זה למחשב שיש לי עם 3GB כרגע.

ככה שלבסוף אני לא יתקע עם משחק ב 20 דולר שנזרקו לזבל (עד שישודרג ל 4GB :P )

אז יש למישהו נסיון עם פחות מ 4GB של מערכת?

אני ניסיתי ,

הורדתי ל2GB והאצתי את המעבד (עם 2 אני יכול יותר מ4 כי הם מגבילים אותי) וחשבתי שאולי אם האיץ יותר את המעבד

המשחק יעבוד יותר טוב, כי הבנתי מפה שהוא דורש מעבד חזק.. בכל מקרה אני לא רואה הבדל, אולי ההבדל היחיד זה שהזכרון מגיע ל80%+

וכשאני ממזער את המשחק הווינדוס קצת איטי .. אבל המשחק עובד אותו דבר לא ראיתי הבדלים בפריימים.

אני חושב שאז כשהיה לי RAID 0 המשחק זרם יותר טוב .. אבל אני לא זוכר כלכך זה היה מזמן שIV רק יצא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאחו את תיקיית המשחק, שמעתי שזה נותן בוסט רציני לביצועים.

אני עם 4GB , רמת עומס מכוניות על 30, הבר השני על 20 ומשהו והבר השלישי על 70 וזה רץ טוב, רוב הזמן 25-30, מה ששמתי לב אליו,

זה שאם האוברקלוק שלי מתאפס והמעבד חוזר לסטוק (בגלל הפסקות חשמל וכו') המשחק רץ משמעותית פחות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבאתי את המשחק מחבר..

מקווה שזה ירוץ נורמלי על 3GB שיש לי.

אגב במחשב הנייח יש לי E4300 שעבר OC ל 3600 ועדיין, היו קרטועי HDD מטורפים. היה פנוי, כמעט 60 אחוז תפוס :P

לא יודע אולי זה בגלל שלא היה לי פאץ' או משהו. ננסה בכל זאת

תדוה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי אתמול את שתי ההרחבות , ממש כיף!

אצלי כל ההגדרות על מדיום , רזולציה 1600 על 1200 עם 55+ FPS לפעמים באיזורים מסוימים יורד ל 45-50 ובמקומות סגורים זה 80+

שתי ההרחבות ממש מהנות , מדהים עד כמה העיר של המשחק גדולה .

לא משנה כמה אתה משחק , כמה משימות עשית עדיין יש מלא מקומות שאתה פשוט לא מכיר.

ראוי לציין שבמשחק המקורי (GTA4) הפסקתי לשחק מחוסר עניין , נמאס לעשות משימות משעממות , לא אהבתי אותו בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרחבה הראשונה,אני תקוע במשימה שאני צריך לנסוע אחרי VANS כאלה,ולשים עליהם פצצות כדי שיתפוצצו...העיניין הוא שכל פעם שאני זורק את הפצצה היא נוחתת מצד שמאל שלי...איך עושים את זה שהיא תנחת בצורה קרובה לרכב ותהרוס אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרחבה הראשונה,אני תקוע במשימה שאני צריך לנסוע אחרי VANS כאלה,ולשים עליהם פצצות כדי שיתפוצצו...העיניין הוא שכל פעם שאני זורק את הפצצה היא נוחתת מצד שמאל שלי...איך עושים את זה שהיא תנחת בצורה קרובה לרכב ותהרוס אותו?

תזרוק אותם על הרצפה לידך וכשהרכבים עוברים ליד הפצצה תלחץ לחצן תחתון וזה יתפוצץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...