Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 72 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה שאלה קטנה, אני רוצה לקנות דרך games for windows

האם זה סטים 2? או שאין שום קליינט שאני צריך להפעיל-להתחבר-לעדכן-לבדוק_עדכון_במשחק כדי לשחק במשחק? או שזה פשוט הורדת משחקים והתקנה בסגנון gamersgate?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

games for שיך למיקרוסופט יש שם את החנות שלהם וגם באיזה דברים המשחק צריך לתמוך כדי להיות חלק מgames for windows

למשל יש אציוומנט \תמיכה בגימפאד XBOX360\וחיבור לרשת הLIVE של (לא יודע מה חובה ומה לא )

בכל מקרה גם אם אתה קונה את המשחק משרותים אחרים לשחק במשחק אתה צריך שהתוכנה של תותקן במחשב שלך

ולשחק ברשת אתה חייב לעשות חשבון LIVE (בחינם במחשב -לפחות בינתים )

רוצים לארגן מולטי מקוון ביום העצמאות באחת ההרחבות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק אתמול בהרחבה THE LOST AND DAMNEDS .

את המשחק עצמו (GTA4 הרגיל) לא ממש התחברתי , יותר מדי משימות משעממות , גרפאיקה ברמה הגבוהה ביותר , משחקיות מצוינת אף משימות משעממות לחלוטין.

ההרחבה הופכת את המשחק הזה למושלם. העלילה של ההרחבה עד עכשיו מעולה יש משימות מגוונות , שמזכירות לי את המשימות שכל כך מזוהות עם הכותר הזה.

כל מה שהמשחק הקודם השכיח מהמשחקים הקודמים , המשחק הזה מחזיר אליי .

פשוט משחק מעולה!!! ממליץ בחום!

בהרחבה השניה עוד לא התחלתי לשחק , אבל גם תורה יגיע ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו גם פה בשביל לשנות את הגראפיקה לאיך שבא לי,אני עושה את אותה הקומבינה כמו בGTA IV הרגיל?

שמוסיפים איזהו קובץ txt חתקיית המשחק?

כן אותו דבר, כבר ניסיתי ועובד.

יש משימה של מסוק שמשגעת אותי, השליטה בו מאוד מאוד קשה, גם עם עכבר וגם עם מקלדת..איך אני אמור לפוצץ את הסירות האלה?!

ועוד זה משימה שהיא די בהתחלה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני עשיתי עם המסוק זה 8 ככה המסוק נוטה כלפי מטה בזמן שאני יורה

ואז עוזב 8 ככה המסוק יורה קודם לצד התחתון שאתה רוצה ואז שעוזבים 8 יורה כלפי הצד העליון

יש עוד משימות מסוקים אז כדאי שתתרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...