Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

לא הבנתה .

איך אני מעביר שירים בתחנה independence(התחנת רדיו עם השירים שלי ) ?

מסמכים שלי - games->gta->user tracks

ואז אתה הולך למשחק נכנס לaudio ועושה complite scan.

ואז זה עובד :)

אני ב20 אחוז וכבר אין לי את המשימות של ברוס\ רומן \ דימטרי וכו'... יש לי סתם משימות צדדיות כאלה כמו מרוצי מכוניות ולהעביר חבילות. איך אני ממשיך את העלילה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו שם לב שכשהרדיו עובד באוטו ומישהו מתקשר אז יש את ההפרעות האלה? השקיעו

זה עוד בקטנה, תחשוב על המדובב של השחקן שהיה צריך להגיד את שמות כל הרחובות במשחק כדי שכשתעלה למונית תגיד לאיזה רחוב אתה רוצה

נזכרתי 1:גם השקיעו במה שהם אומרים, עלית עם הנהג של רומן? איזה חופר xD אבל מצחיק, אהבתי

נזכרתי 2: הלכת להופעות בעיר? איזה יופי של הופעות. קסמים, שירים מופעי סטנד אפ, יש הכל

יש עוד המון דברים קטנים שאהבתי שהשקיעו בהם, פשוט שחכתי כרגע P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלחתי לרוקסטאר שוב מייל על זה שכל התגובות הרעות הם על ביצועים והם ענו לי כך:

"Thank you for taking the time to provide us with your feedback. Feedback from our players is very important to us in continuing to provide a positive gaming experience, so we will forward your feedback to the appropriate team."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לא הבנתי, הדריבר BETA החדש של נוידיה משפר ביצועים בכללי לכל הכרטיסים? או רק ל ?

המשחק באמת טוב ומעביר את הזמן כמו חמאה... אבל חבל כל כך שהוא דפוק מבחינה טכנית.. כ"כ חבל

עוד דבר שדפוק שם: מה הקטע שאנשים רק נוגעים לי באוטו וכבר נופלים על האדמה כאילו ירו בהם? זה רק לי קורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה הפסקתי לשחק במשחק

אני כל פעם מצלם איזה קטע טוב ואז עושה מזה סרט פעולה מליון דולר בעורך ווידאו ומעלה את זה לSOCIAL CLUB

זה כלכך כיייייף ;D ;D ;D ;D

באמת שזה העורך ווידאו הכי גאוני שראיתי עד היום...אשכרה אפשר ליצור ברמה של הטריילרים של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...