4 ג'יגה זכרון ב XP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

4 ג'יגה זכרון ב XP

yh992

Recommended Posts

שלום לכם,

בקשתי מאיש מחשבים מסוים [עד כמה שידוע לי הוא טכנאי די מומחה..] שיתקין לי במחשב זכרון של 4 ג'יגה. ולעומת זאת הוריתי לו שישאיר לי את מערכת ההפעלה של חלונות . הטכנאי טען לעומתי שאין בנמצא עדיין בכלל, אפשרות של חלונות עם זכרון יותר מ2 ג'יגה. אבל בכל זאת, זכרתי מחבר שלי אם לא טועה שכן היה לו מחשב עם וזכרון 4 ג'יגה.

יש בטענת הטכנאי ההוא ממש?

יצוין שאני מעדיף עדיין בדוקא להשאר בXP בלי לשדרג מערכת.. מכמה סיבות.

אז אוכל לשים יותר מ2 או לא???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בודאי שכן...

אני עובד עם 32BIT ועם 4GB של זיכרון

ואת ה2GB הנוספים שמתי רק לפני חודש בתוספת ולא שיניתי כלום

רק מה... בגלל שמדובר במערכת 32BIT כמות הזכרון שאפליקציה אחת תוכל לנצל לא תעלה על 2GB

אבל בגלל שזה כל כך זול וזה עדיין עוזר לא מעט אני עדיין חושב שזה יהיה טוב להוסיף

מה שכן... תזכרון לעדכן את הוינדוס בקביעות

נ.ב איך שחכתי... כמות הזיכרון הכללי שתהיה זמינה לך תקוצץ מכמות הזיכרון הגרפי, זאת אומרת שלי בכרטיס המסך יש 512MB אז זה אומר שכמות הזיכרון הכללית אצלי היא 3.5GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק לגמרי אבל יש גרעין של אמת...

XP בגירסת 32bit יכול בשיא להשתמש משהו כמו 3.3 ג'יגה של זיכרון

לעומת זאת אם תשתמש בגירסת 64bit תוכל להשתמש בהרבה יותר

** dj electirc הקדים אותי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני אחד שמריץ המון דברים ברקע אז כשהייתי נכנס למשחקים דיי הייתי נדפק מהקטע הזה...

עכשיו כשיש לי 2GB שלמים לאפליקציה, שזה מספיק, יש לי עוד 1.5GB עליהם פועלים שאר הדברים וככה בעצם אני לא סובל מעומס

מה גם לחזור למערכת כשהיה לי 2GB היה ממש מרגיז, עד שזה טען הכל זה שיגע אותי... עכשיו כשהשאר נמצאים על עוד עניין של לצאת ממשחק זה שניה אחת בדיוק עד לטעינה מלאה

כל זה באיזה סטיק שטותי שעלה לי 130 שקל... אז למה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני אחד שמריץ המון דברים ברקע אז כשהייתי נכנס למשחקים דיי הייתי נדפק מהקטע הזה...

עכשיו כשיש לי 2GB שלמים לאפליקציה, שזה מספיק, יש לי עוד 1.5GB עליהם פועלים שאר הדברים וככה בעצם אני לא סובל מעומס

מה גם לחזור למערכת כשהיה לי 2GB היה ממש מרגיז, עד שזה טען הכל זה שיגע אותי... עכשיו כשהשאר נמצאים על עוד עניין של לצאת ממשחק זה שניה אחת בדיוק עד לטעינה מלאה

כל זה באיזה סטיק שטותי שעלה לי 130 שקל... אז למה לא

אתה מטעה את עצמך, מערכת 32 ביט לא יודעת לנצל יותר מ-2GB, זה שאתה רואה במנהל המשימות 3.5GB זה כמו זהב בכספת ללא קוד פתיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת 32BIT כן יכולה לנצל יותר מ 2G אם היא בנויה נכון.

עם המחירים של היום אין זיבה לא לקנות 4G. אם עוד שבוע תתקין מערכת עם 64BIT? יש היום נהדרים ב 280-380 שקל, לא יקר במיוחד והרבה יותר משתלם מ 2G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מטעה את עצמך, מערכת 32 ביט לא יודעת לנצל יותר מ-2GB, זה שאתה רואה במנהל המשימות 3.5GB זה כמו זהב בכספת ללא קוד פתיחה.

אה... אז אני מדמיין שמשחקים נתקעים פחות ולחזור ממשחק כבד לשולחן העבודה לוקח לי עכשיו רק שניה במקום החצי דקה שלח לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ........ ::)

ה snapshot נלקח תוך כדי עבודה. שים לב למסמך בפוטושופ - Efficiency 100%. אני מניח שאתה יודע מה זה אומר.

16457616kr5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהמ........ ::)

ה snapshot נלקח תוך כדי עבודה. שים לב למסמך בפוטושופ - Efficiency 100%. אני מניח שאתה יודע מה זה אומר.

16457616kr5.jpg

אתה מערבב בשר עם חלב, לפוטושופ יש כתובת מוגדרת מראש של 2GB למערכות 32 ביט.

תנסה לייצר קובץ מעל 29000 פיקסלים ותראה מה קורה, למה לדעתך הם יצאו בגרסת 64 ביט CS4?

אתה מדבר שטויות.

אתה יכול להמשיך להאמין שתקבל תמורה מ- 4GB על מערכת 32 ביט...? :s07:

אם כך תהיה בריא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על תמורה או לא, אני מדבר על יכולת של מערכת ההפעלה (לא של תוכנה ספציפית), אין בעיה בלינוקס או בחלונות לנצל מעל 2 גיגה של . זה שאפליקציה אחת לא יכולה לנצל יותר מ 2 גיגה זה משהו אחר ממה שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...