King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי

oren99

Recommended Posts

יש לי קצת בעיה עם המשחק, לי פשוט נראה שאני עושה משהו לא נכון

התחלתי את המשחק,עשיתי כמה קווסטים קטנים ועליתי 2 רמות כבר

הבעיה היא שלא משנה מה זה נראה כאילו הלידרשיפ שלי בקושי עולה התוצאה זה שעכשיו אני לא מוצא יותר קווסטים שיש לי אפשרות לעשות אותם (בשביל כולם אני צריך לעבור מפלצת כלשהי שמפרקת אותי לחלוטין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי התחלת ברמה קשה יותר? בכל מקרה, המשחק קשה על הרמה הבינונית. חוץ מזה, אל תפחד לאבד יחידות, כסף יש כמו זבל במשחק הזה (כרגע יש לי 1.8 מיליון שאין לי על מה להוציא חוץ מלהחליף יחידות). אתה גם לא חייב להלחם במפלצות, אתה יכול לגרום להם לרדוף אחריך ואז באיזור פתוח לרוץ מסביב ולהמשיך לאיזור שהם חסמו (רק תזהר לא להתקע). עם השיטה הזו תאסוף באנרים ודגלי לידרשיפ שמפוזרים במפה. אם בחרת בMAGE המשחק לא מעריך נכון את החוזק היחסי של קסמים ולכן גם אם רשום לך על אויבים שהם OVERPOWERING יש לך סיכוי לנצח עם שימוש מושכל בקסמים וביחידות שלך (עם איבוד יחידות מסיבי מן הסתם). כל מה שיותר חלש מזה - VERY STRONG ומטה- תוכל לנצח תוך כדי איבוד יחידות מסוים. תנסה להתייחס לזה יותר כמו RPG, כמעט לכל מי שתפגוש יש קווסט כלשהו לתת לך, ואם אתה נתקע באיזור אחד תנסה להמשיך באיזור אחר, למשל בהתחלה לך לאיזור של היער אם אתה לא מצליח להתקדם בביצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי המשכתי לשחק קצת (עליתי רמה וקיבלתי 250 לידרשיפ מה שעזר) הבעיה שלי עכשיו זה שאין לי יותר יחידות שאני יכול לקנות

בטירה בהתחלה יש רק איכרים חסרי תועלת ועוד מעט נגמרים לי הנזירים

+שאלה

כל הזמן מדברים על spirits of rage... איך אני מזמן אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך ליער או לאיזור השני (לא לביצה). מיד בכניסה שלהם יש טירות עם יצורים נוספים. חוץ מזה תקנה יצורים מכל הבא ליד, למשל מהגן חיות. כדאי ללמוד מההתחלה לנצל את היצורים שהאיזור מציע ולא להסתמך רק על החיילים שהטירה ההתחלתית מציעה. באיזורים הבאים יש סוגים אחרים של יצורים (ויש המון סוגים של יצורים) ואתה לא רוצה לחזור כל פעם שמתו כמה קשתים לטירה הראשונה. אם אתה ממש נתקע תתקדם בקווסט הראשי של הטירה ההתחלתית. אחרי שתסיים אותי יהיו זמינים לך אינסוף (horde) של שומרים ועוד המון קשתים (או להיפך אני לא זוכר). אחרי כל "חלק" של הקווסט הראשי זה יקרה, תקבל עוד יצורים בטירה וחלקם יהפכו ל horde. אז אם אתה ממש נתקע בלי יצורים, תנסה להתקדם בראשי. (זה לא אמור לקרות אם תסתמך יותר על היצורים הזמינים במפה במקום על הטירה הראשית)

spirits of rage הם חלק מהקווסט הראשי של המשחק, תקבל אותם בסביבות לבל 6-7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

התחלתי לשחק במשחק ואני חייב לציין שהוא ממכר בצורה בלתי רגילה - סופסוף תחליף הולם ל HEROES OF MIGHT AND MAGIC שהתדרדר מאוד בפרקים האחרונים. אהבתי את הרעיון שאין תורות במפה, הרבה יותר נוח לשחק ככה (לפחות במשחק יחיד).

שאלה - הכוחות שנרכשים בארמונות הולכים ואוזלים (חלק מהם נגמרו לי לגמרי), האם הם מתחדשים בשלב כלשהו? מתי? אני יודע שאפשר לקנות ממקומות אחרים כוחות אחרים אבל יש כוחות שנמצאים רק במיקום מסוים אחד.

שאלה שניה - יש כוחות שאפשר לשדרג (למשל את הכהנים) - איך עושים את זה? הכפתור שמשדרג בדף הדמות של אותו הכח לא פעיל (צבוע בצבע אפור). מה התנאי למתן האפשרות לשידרוג כוחות? דרגה? קווסטים מסויימים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מעולה מכל בחינה, כמעט נקי לגמרי מבאגים.

הנאה צרופה.

מי שאהב HOMM ימות על המשחק הזה, וגם הרבה אנשים שלא אהבו את HOMM יהנו מהמשחק.

בטירה הראשית ואולי בעוד כמה טירות המלאי מתחדש ומשתפר כשאתה מסיים את המשימות של המלך.

חלק מהיחידות קבועים במקומות מסוימים אבל הרבה יחידות מוגרלות בתחילת המשחק, כמו גם חפצים.

את הכוהנים ככל הידוע לי אפשר לשדרג רק בעזרת הSKILL שלומדים.

כמובן שיש מצב למצוא יחידות משודרגות (inquisitors) במקומות מסוימים.

חוץ מPRIESTS (ועוד איזה יחידה אולי) אין שום יחידות שאפשר לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכוהנים ככל הידוע לי אפשר לשדרג רק בעזרת הSKILL שלומדים.

כמובן שיש מצב למצוא יחידות משודרגות (inquisitors) במקומות מסוימים.

חוץ מPRIESTS (ועוד איזה יחידה אולי) אין שום יחידות שאפשר לשדרג.

מצאתי את הכהנים המשודרגים, הבעייה שיש לי את הכהנים הרגילים והרבה מהם וחבל לי לוותר עליהם, ומהכהנים המשודרגים יש ממש מעט. בנוסף אם אני אקח את שניהם בו זמנית זה יתפוס לי מקום פנוי ויש כ"כ מעט מהמשודרגים שחבל. חשבתי שאפשר לשדרג את הנוכחיים שלי (הרי יש שם כפתור לזה) ולאחד אותם.

מה זה ה SKILL שלומדים שבעזרתו אפשר לשדרג? מאפא ואיך לומדים אותו?

אני מקבל את הכוחות החזקים יותר (האבירים על הסוסים למשל) כשאני מתקדם במשימה הראשית - הבנתי נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSKILL לשידרוג הכהנים נמצא בMIND SKILL TREE היכן שהוא, זה SKILL רגיל בחלון הCHARACTER שעולה RUNES ללמוד כמובן.

כוחות חזקים יותר יבואו בעיקר ממקומות אחרים בעולם ולאו דווקא מהטירה הראשית.

אצלי לא היו HORSEMEN בטירה הראשית בשום שלב במשחק, אבל מצאתי אותם בכמה מקומות אחרים.

אני בערך 60-70% אל תוך המשחק וכרגע יש לי שמורכב מ4 סוגי דרקונים (שחורים/אדומים/ירוקים/undread) ועוד יחידה LVL 5 שנקראת DEMONLORD אם אני זוכר נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

משחק לא רע בכלל! הרבה יותר טוב מ HEROS בשעתו, לא כמו MASTER OF MAGIC כמובן אבל מתקרב!

רק לחובבי קרבות בתורות.

ממש בנוי יפה מבחינה ויזואלית...אולי אני אעשה עליו מאמר בהמלצות אם יהיה לי מספיק משעמם(שכידוע זה לא דבר נדיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעליב את הירוז... :'(

כבודו במקומו מונח,בעיקר של 3 על גרסאותיו..

ושתדעו לכם שגם ההרחבה האחרונה של הירוז 5,TRIBES OF THE EAST,לא רעה בכלל...המפתחת החדשה הצליחה להיסגר על "דרך הזהב" בין להיות נאמנה למקור לבין לחדש אלמנטים כלשהם ולעניין כיחידה בפני עצמה..שווה לנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה טכנית שקשורה במשחק. לאחר זמן מה המשחק פשוט נתקע ורק ע"י אתחול ניתן להפעיל את המחשב. בהתחלה התקנתי אותו על SP2, והוא נתקע רק לעיתים רחוקות.

לפני שבועיים פירמטתי את כל כוננים והתקנתי XP+SP 3. המשחק נתקע הרבה יותר פעמים וזה ממש מתיש.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בערך 60-70% אל תוך המשחק וכרגע יש לי שמורכב מ4 סוגי דרקונים (שחורים/אדומים/ירוקים/undread) ועוד יחידה LVL 5 שנקראת DEMONLORD אם אני זוכר נכון.

אפא מצאת את הדרקונים? אני כרגע באי השני (אפא שכל הפירטים) ואין שום דרקון באופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...