King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי

oren99

Recommended Posts

אני קוסם שלב 17, ואני מתקשה שם בטירה של הגרמילנסים... אבל לא קריטי, יש לי ציקלופים, גמדי תותח, נחשים(כי הם גם מהירים וגם יש להם התקפה שאי אפשר לענות לה כל כמה תורות), שמנים של אורקים(רק בגלל ההתקפה הראשונית שלהם), וגריפינים שהם מעולים רק בגלל שהם יכולים לעוף ולהתקיף את הקשתים של האויב ראשונים+יש לי קסמים מהקופסא, בנתיים הכדור עבד הכי נחמד....

יש לי כאוס שלב 3, אבל אני לא מצליח לצבור מספיק עדיין ל HIGHER MAGIC, באיזה שלב הגעתם לזה בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כיוונתי לזה די מההתחלה, אז השגתי את זה יחסית מוקדם, סביב לבל 15

שים לב שזה גם תלוי בפיזור הרנדומלי של רונות, יכול להיות שפשוט מצאתי קצת יותר ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטירה של הגרמלינים היא יחסית קשה ויש שם כמה יחידות שאולי לא פשוט להרוג בשלב שלך.

אני לא יכלתי להרוג את הדרקונים למטה איפה שהביצים בפעם הראשונה שנכנסתי לשם, אבל הצלחתי לפנות את הדרך עד שם ולעשות תרגיל עיקוף לכל היחידות שם ולגנוב את הביצים. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שמישהו יתנדב לפתוח דיון ראשי למשחק.

הוא ראוי לאחד כזה, לא? 8)

הכי טוב יהיה ש orenmi יערוך את התגובה הראשונה.

את הכותרת שיניתי.

עריכה:

המשחק הזה הצליח לכבוש אותי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קוסם שלב 17, ואני מתקשה שם בטירה של הגרמילנסים...

כמה שעות אתם משחקים? :)

אני לקראת שלב 4 (לוחם) ואולי אני סתם אוהב לשוטט ולא אוהב להפסיד בקרבות אז אני שומר לא מעט פעמים

וחוזר לקרב עם חילות משודרגים ואחרי שהבנתי שהקרבות האוטומטיים לא יקחו אותי רחוק, זה הפך להיות כיפי יותר.

ידוע לי שאין שיטה להתקדם מהר אבל בקצב הזה אסיים את המשחק עוד הרבה זמן.. יש למישהו טיפים קטנים?

לגבי הקסמים של הלוחמים, הם חלשים גם בהמשך? או שהם מקבלים חיזוק ומשתדרגים?

המשחק הזה פשוט מעולה ולחובב Tieרים כמוני אני בכלל מופתע שאני חוזר אליו ונהנה :)

אני חושב שזה טמון בעולם הויזואלי היפיפה ובקרבות הטקטים בזירות הכוורת.

הפתעה נעימה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק אותו כבר שבועיים רצוף , נהנה מכל רגע, שלב 27 במבוך..

הטיפ זה לבנות את הדמות שלך בזהירות לפי מה שאתה , אני בזבזתי הרבה דברים שמתאימים ללוחם והם לא מורגשים עליי כקוסם...

ועוד טיפ טוב זה למצוא את היחידות שאתה יודע איך לשחק איתם, לדוגמא נחשים היו מעולים בהתחלה כי יש להם התקפה שאי אפשר לענות לה.

בעיקרון צריך 2 טנקים(הרבה בשר תותחים לקדימה) ואיזון טוב עם היחידות שיורות למרחוק כדי לעצור את אלו של האויב.

כן, ואל תבזבז יותר כסף ממה שעולה הצבא שלך , למקרה שאתה נתקל בקרב קשה, היו לי הרבה קרבות כאלה שקניתי כל פעם צבאות חדשים, אבל זה היה שווה את ההתקדמות של הדמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בכמות המגוחכת של כסף במשחק, אין מה להתרגש מהפסד יחידות. זרום עם המשחק ואל תשמור ותטען על כל קרב שהלך קצת לא טוב. תזכור גם שהXP מקרב תלוי לא רק בכמות היחידות שהרגת, אלא גם בכמות היחידות שנהרגו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime - אתה בטוח? אני די בטוח שזה קשור נטו לכמות היחידות שהרגת ולא מתקזז מכמות היחידות שנהרגו לך במקביל.

ד"א - שמתם לב שאפשר להתחתן ולהביא ילדים במשחק - נכון? עם מי התחתנתם? אני נשוי לאשת הפירט שהפכה לזומבי, מצאתי במהלך הקווסט הזה את מה שהופך אותה בחזרה לאנושית ושיכנעתי טת הפירט להתגרש ממנה. בנוסף יש את הצפרדע בביצות שאחרי שמסיימים את כל הקווסטים שקשורים אליה מוכנה להינשא לך, אבל לא בדקתי איך היא. יש גם את הפירטית באיים אליהם מגיעים עם הספינה, אבל כל פעם שאני מציע לה נישואים המשחק קורס לי משום מה. האחרונה שמצאתי שניתן להינשא לה נמצאת בשאול (עולם השדים/הגיהנום). מצאתם עוד? עם מי התחתנם? מה זה נתן לכם (הילדים שמביאים נותנים בונוסים מיוחדים!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות:

1. הגעתי לשאול/גיהנום. האויבים שם ממש ממש חזקים (כל קרב כמעט מחסל לי את כל הצבא), יש שם משהו שחייבים או שאפשר להשאיר את זה להמשך המשחק?

2. בשלב של הגמדים, ליד הכניסה לשאול/גיהנום יש רכבת שלוקחת אותך לאי קטן ומושלג שם יש "מכונת ברקים" שחסר לה גלגל וידית, חרשתי את כל השלב הזה ולא מצאתי אותם, מישהו מצא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. גם לי היה את הקטע הזה-פשוט תגיע לאיים של האלפים ושל המתים דרך החוף ב DARION ורק אז תלך לשאול-הוא באמת שלב קשה.

2. גם אני לא הבנתי מה עושים שם, אני מניח שזה קשור לדמות הברקים שיש בקופסא, היא בהתחלה נטענה מדבר דומה.

3. מתי ה-2 דמויות האחרות בקופסא מתחילות לפעול?

היה לי את הצפרדע, שהיא והילדים שלה נותנים כמה פלוסים רציניים לINT ולMANA(וגם כמה מקומות למגילות), תאכלס הילדים האלה מעצבנים חבל שאי אפשר לשים אותם ב BACKPACK, והצפרדע הזאת שמה לי תנאים זה או ילד או שהיא עפה! מה זה השיטת ממשל הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להפעיל את הימני העליון צריך להאכיל אותו ביצורים רעילים (נחשים למשל) השמאלי התחתון נטען מברקים באיזור של הגמדים (מעל האדמה) והימיני התחתון מופעל אחרי שמנצחים את אחת הטירות באיזור של הגמדים (מתחת לאדמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להפעיל את הימני העליון צריך להאכיל אותו ביצורים רעילים (נחשים למשל) השמאלי התחתון נטען מברקים באיזור של הגמדים (מעל האדמה) והימיני התחתון מופעל אחרי שמנצחים את אחת הטירות באיזור של הגמדים (מתחת לאדמה)

על מה מדובר?[br]פורסם בתאריך: 17.02.2009 בשעה 13:12:39

2. גם אני לא הבנתי מה עושים שם, אני מניח שזה קשור לדמות הברקים שיש בקופסא, היא בהתחלה נטענה מדבר דומה.

3. מתי ה-2 דמויות האחרות בקופסא מתחילות לפעול?

איזו קופסא?!

אתה יודע שאפשר לגרש את האישה ולשאת אישה אחרת - נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...