King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

King's Bounty: The Legend - הדיון הראשי

oren99

Recommended Posts

איך התקדמתם כל כך מהר אני עוד לא מסיים את שלושת האיזורים הראשונים?

יש לי בעיה גם, אני לא מוצא אינקוויזיטורים ופיראטים, מצאתי שתי מקומות לפיראטים אבל טחנתי אותם ואינקיווזיטורים היה רק אחד(שגם נגמר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 113
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מסתמך על דמויות שלא מגיעות מהטירה הראשית, מאבדים צבאות בקצב רצחני במשחק הזה ורק בטירה הראשית יש ללא סוף (אחרי 2-3 משימות של המלך - תתרכז בהן קודם) ככה שאני לוקח כהנים וזהו. רק צבאות עם ה מ ו ן נקודות חיים (כגון הגמדים שמגיעים עם 100 נקודות חיים ומאוד קשה להרוג אותם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפא מצאת את הדרקונים? אני כרגע באי השני (אפא שכל הפירטים) ואין שום דרקון באופק.

את הדרקונים הראשונים (ביצים, אדום ושני שחורים) מצאתי בתוך חפץ שנראה כמו טירה קטנה שאפשר לעשות USE ולהיכנס אליה.

את החפץ הזה קניתי בטירה של מלך הגמדים שהיתה שם לקניה גם במשחק השני (כנראה שזה קבוע בכל משחק).

עוד אדום ושחור מצאתי בULTRAX (מפה פצפונת במימד של דרקונים שקיים רק בשביל משימה קטנה) שמגיעים דרך איזור הDEMONS.

כשסיימתי את המשימה הופיעו דרקונים ירוקים למחירה אצל נותן המשימה, יחד עם ARCH DEMONS.

במשחק השני שלי (כלוחם) לא היה שום דבר טוב לקניה מאותו נותן משימה כך שזה רנדומלי.

את כל הדרקונים אפשר לקנות באופן קבוע במפה של הUNDREAD שמגיעים דרך ספר במפה של האלפים בשלב קצת יותר מאוחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש אחלה אינפורמציה...

אני משתגע שנגמרים לי ה BEHOLDERS.. היה רק בטירה של הצפרדע, אז יחליפו לי אותם הגריפינים...בכלל הייתי רוצה לשמוע מה אנשים שמו בתור MELEE ו ARCHER בשלבים 10+ ?

לי יש ARCHMAGE+BEHOLDER+ORC SHAMAN ל RANGED

ו GRIFFIN + ROYAL SNAKES

ה ORC SHAMAN הופכים לאחלה MELEE שצריכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ביצורים הבאים:

מהטירה הראשית קשתים (יש לי חפץ שנותן להם 100 אחוז תוספת לנזק!), "שיריונאים", ובצד (יש לי 2 סלוטים בגיבור לתגבורות/כוחות עזר/רזרבה או איך שלא תקראו לזה - מקבלים את זה כשבוחרים תכונה שכזו בעליית דרגה, מאוד שימושי) וקילשונאים (שימושי כשיש לך כ 2000 מהם). אני נסמך עליהם כי הם פשוט לא נגמרים. בנוסף יש לי דובים משודרגים (מהדרואיד ביער), ארכימגים מהאקדמיית קוסמים מליד הטירה הראשית (לרב ברזרבה). בנוסף לקחתי מהאיזור של הגמדים בו אני נמצא כרגע את היוצרי אבן, אלו שזורקים סלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי נסמך על יצורים רמה נמוכה כמו הקילשונאים. לקראת הסוף היצורים כל כך חזקים ובאים במספרים כל כך גבוהים, שכל מכה תהרוג לך כמה מאות. ולחזור כל פעם לטירה הראשית רק בשבילהם זה סיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כרגע אני קרוב מאוד לטירה ראשית ככה שזו לא בעייה - אני אשאיר את שאר היצורים החזקים יותר להמשך במקום "לבזבז" אותם כרגע (הרי יש להם מספר מוגבל בניגוד לאלו שבטירה הראשית).

ב. ברמת ה LEADERSHIP שלי כרגע אני יכול לקחת אלפי קילשונאים ובכמות שכזו הנזק שהם עושים כ"כ גדול שלרב לצד השני אין הזדמנות להגיב - הם מתים ישר.

ג. הם יושבים לי ברזרבות ואני משתמש בהם רק בקרבות בהן הצד השני מגיע מהר מאוד לקרב פנים אל פנים, בשאר אני מסתמך על יצורים שיורים בעיקר בשביל לדלל את הצד השני עד שהוא מגיע אליי.

ממש ממש מעצבן שאין בטירה הראשית יצורים חזקים באמת ושהיצורים החזקים באמת (כמו למשל הפלאדינים) מגיעם במספר ממש ממש מצומם :'(

באיזה יצורים אתה משתמש ואפא אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסמים (וגם לוחמים בשלב יותר מאוחר) יכולים להשתמש בקסם SACRIFICE כדי להקריב קבוצה אחת למען הגדלת קבוצה אחרת.

למשל השגתם דרקון אדום או שאתם רוצים לחדש את התותחנים שהשגתם באיי הפירטים ?

קנו קבוצה או שניים של יחידות להקרבה.

תמצאו קרב קל יחסית, ומלאו את הכוחות.

עוד אפשרות זה להשתלט על יחידות של האויב בעזרת קסמים ואז להקריב אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הקסם הוא מאסכולת הCHAOS ככה שצריך להשקיע קצת בשביל להשיג את הSKILL.

ללוחם שאין לו הרבה MAGIC RUNES יקח הרבה יותר זמן להשיג את הSKILL.

קוסם ישיג את הSKILL יותר מהר וגם יוכל לשדרג אותו בקלות יחסית.

את הקסם עצמו צריך למצוא או לקנות, ואז ללמוד כמובן.

מכיוון שרוב החפצים במשחק הם רנדומלים זה עניין של מזל.

להשתלט על יחידות של האויב אפשר בעזרת הקסם CHARM או משהו דומה.

יש גם יחידה שיש לה את היכולת הזאת (לא זוכר מי בדיוק, אולי נימפה).

אני מצאתי SACRIFICE יחסית מוקדם במשחק או באי הראשון או באי הפירטים.

יש גם קסם RESURRECTION מאסכולת ORDER.

הוא עובד רק על יחידות בדרגות 1-3 (אם אני לא טועה), ואפשר להשתמש בו לפני שהקרב נגמר כדי להחזיר יחידות שנהרגו במהלך הקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נטו לוחם -אין קסמים :'(

לא נורא - בסיבוב הבא של המשחק. ד"א, הקסמים שווים את ההקרבה של ה LEADERSHIP? הרי ככל שיש פחות מזה אפשר לקחת פחות כוחות כמותית, לא יות רשווה כמות גדולה של כוחות וללא קסמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להקריב שום LEADERSHIP בשביל קסמים.

גם ללוחם יש MANA ויכול ללמוד קסמים.

רק שכדי ללמוד קסם צריך ללמוד את האסכולה שלו כSKILL.

יש שלוש אסכולות ולהם יש שלוש SKILLS מתאימים.

ORDER DISTORTION ו CHAOS.

כל אסכולה אפשר לשדרג עד SKILL LEVEL 3, מה שנותן את האפשרות לשדרג קסמים מאותה אסכולה.

כמובן שכלוחם אתה מקדם את היכולות לחימה שלך יותר מקוסם.

וכקוסם אתה מקדם את יכולות הקסם שלך יותר מלוחם.

אבל קסמים הם חלק חשוב מהמשחק וגם לוחם אמור להשתמש בהם במידה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסם מקבל סקיל שנקרא higher magic שמאפשר להטיל קסמים פעמיים בכל תור. בסיכום המשחק משהו כמו 40 אחוז מהנזק שעשיתי היה מקסמים, וקרבות שלמים ניצחתי בשני התורות הראשונים עם קסמים בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...