הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA - עמוד 20 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייברים: ATI ו- NVIDIA

djelectric

Recommended Posts

dj electric הבנתי שאתה מבין בכרטיסי מסך תיראה ליפעמים יש לי מסכים סגולים ואז אני מחכהה יש מסך כחול וכתוב שם Probably caused by : nv4_disp.dll מימה זה יכול לינבוע? אחשיו הפעלתי atitool וישר שהפעלתי ניהיו מלבנים סגולים וירוקים השאלה עם יש קשר לדרייברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 317
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה שאני מפחד שהם יחליפו לאותו דגם והבעיה שוב תיקרה אחרי זמן מה הכרטיס הוא של 9800gtx+ אחשיו הפעלתי atitool ואיך שלחצתי על scan for ertifect ישר חזרו המלבנים ואז עשיתי ריסט הפעלתי שוב את ה atitool לחצתי על scan of ertifect ואז זה לא קרה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יענה, אם תקבור את הראש ותעצום את העיניים זה לא אומר שזה לא קורה יותר. פעם אחת מספיקה .

תמחק כל זכר מהדרייבר מהמחשב (יש מדריכים באינטרנט איך עושים את זה נכון), ותתקין שוב. אם הבעיה נמשכת, זה חומרתי, והפתרון היחיד זה לממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אני מה זה מיצטער שקניתי מ Ksp בטח הם ינסו לחרטט אותי שם גם ליפני כמה ימים שיחקתי cod 4 היה תקיעה לכמה שניות ואז זה הימשיך אז רגע כדי להחליף לאותו דגם של הכרטיס? של zotac?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה עם כדי לי לקחת אותו דגם של zotac 9800gtx+ כי אני מפחד כי יוכל להיות שהחברה הזאת סתם וביגלל זה יש לי את המלבנים הסגולים והירוקים ואני לא רוצה ATI רק nvidia חבל שאין שם 9800gtx+ של כי מדאיג אותי הם פתחו את הכרטיס של מהעיניים שלי וראיתי איך הכל מקופסא מקורית אז ניראה לי שיש לכל ה 9800 שלהם בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה עם כדי לי לקחת אותו דגם של zotac 9800gtx+ כי אני מפחד כי יוכל להיות שהחברה הזאת סתם וביגלל זה יש לי את המלבנים הסגולים והירוקים ואני לא רוצה ATI רק nvidia חבל שאין שם 9800gtx+ של כי מדאיג אותי הם פתחו את הכרטיס של מהעיניים שלי וראיתי איך הכל מקופסא מקורית אז ניראה לי שיש לכל ה 9800 שלהם בעיות

למה לא ati בגלל הדרייברים? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...