Nokia N97 - הטאצ' החדש של נוקיה. - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nokia N97 - הטאצ' החדש של נוקיה.

Nosh

Recommended Posts

אני לא מבין מה יש לאנשים מהאנדרויד, חוץ מזה שהיא מערכת של אין לה יתרונות ברורים על האחרים (ואל תגידו Open Source, כי זה לא הביא לשום יתרון עדיין).

גם אני חושב שS60 לא בשלה לטאצ', לומרות שנוקיה עשו אחלה עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

N96 כבר הגיעה מזמן למפעילות...

ועל איזה איחור אתה מדבר הם מוצאים מתי שהם אומרים בד"כ.

5800 כבר נמכר.

איך הגיע?

בסלקום אני יודע אישית שאין לנו מלאי שלו ובטח לא צפי של הגעה.

אורנג'? גם אין.

פלאפון?! בטוח שאין ולא יהיה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה אתה מדבר על המפעילות בארץ? אני לא יודע אם הם יביאו אותו בכלל, הם לא מביאים את רוב המכשירים, מה לעשות שאנחנו שוק קטן.

גם אם הם היו מביאים אותו הם תמיד מוכרות בפי 2 בערך, אני לא מבין למה לקנות מהן בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הגיע?

בסלקום אני יודע אישית שאין לנו מלאי שלו ובטח לא צפי של הגעה.

אורנג'? גם אין.

פלאפון?! בטוח שאין ולא יהיה!

מי קונה מכשיר ישירות מהמפעילות?!?!?!(אה, כן שכחתי פריירים לא מתים הם רק מתחלפים....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יש לאנשים מהאנדרויד, חוץ מזה שהיא מערכת של אין לה יתרונות ברורים על האחרים (ואל תגידו Open Source, כי זה לא הביא לשום יתרון עדיין).

מספיק שכבר בהשקה הראשונה היא מתפקדת יותר טוב מכל המערכות שקיימות היום בשוק הרבה יותר שנים ממנה (ואם מסתכלים על זמני כולל גירסאות קודמות של התחרות, אז בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נציג מכירה אני לא אמור לעודד קנייה של מכשירים ממשווק...אבל (!) כן המחירים של המשווקים נמוכים ולפעמים יוצא שזה כן משתלם למי שלא מדבר הרבה.. מי שמדבר הרבה במילא מקבל זיכויים מלאים על המכשירים אז עדיף כבר לשלם 3 תשלומים על איזה מכשיר ולסגור עיניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה משווה בכלל, N97 זה סוס עבודה, אין שום השוואה בין השנייים, N97 זה הHIGH של הHIGH END.

אתה איש עסקים? מנכ"ל? מנהל בכיר? אין שום סיבה בעולם לקנות מכשיר כל כך יקר חוץ מפוזה תראו יש לי סלולרי ב-5,000 ש"ח. אתה לא תנצל 99.9% מהיכולת של הדבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור נציג מכירה אני לא אמור לעודד קנייה של מכשירים ממשווק...אבל (!) כן המחירים של המשווקים נמוכים ולפעמים יוצא שזה כן משתלם למי שלא מדבר הרבה.. מי שמדבר הרבה במילא מקבל זיכויים מלאים על המכשירים אז עדיף כבר לשלם 3 תשלומים על איזה מכשיר ולסגור עיניין...

מזתומרת... אבל אני לקוח VIP ואני יכול לקבל מכשיר מהמפעילה בחינם.... לא כדאי לפעמים בכל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה איש עסקים? מנכ"ל? מנהל בכיר? אין שום סיבה בעולם לקנות מכשיר כל כך יקר חוץ מפוזה תראו יש לי סלולרי ב-5,000 ש"ח. אתה לא תנצל 99.9% מהיכולת של הדבר הזה.

אני לא, אני בכללי בחיים לא ישקיע יותר מ600$ (וזה גם באופן מוגזם), לומרות שאני יודע שאני ינצל את רוב היכולות של ה"דבר" הזה. אני מעדיף מכשירים סטייל N79 שעולים חצי ומטה ונותנים 95% ממה שמכשירים הרבה יותר יקרים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד, אבל זאת ההודעה הכי מטופשת שראיתי אי פעם.

אני לא מנכ"ל, ואני לא איש עסקים, אני תלמיד בכיתה יא, ואני מנצל 110% מהסימביאן שלי.

ההפך, כל "אנשי העסקים" מסתובבים עם מכשירים יקרים ולא יודעים לעשות כלום חוץ מלשלוח ולקבל שיחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...