תמיכה של לוח p43 ds3l בזכרונות האלה-שאלה.. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה של לוח p43 ds3l בזכרונות האלה-שאלה..

ma4351

Recommended Posts

ראיתי באתר של ג'יגהבייט לגבי הלוח ep43 ds3l את זה :

4 x 1.8V DIMM sockets supporting up to 16 GB of system memory

ורציתי לשאול איך תמיד מציעים את הלוח הזה עם הזכרונות pk של gskil שראיתי שהם 2.0-2.1v מה אתם אומרים?

ודבר שני, איך אפשר 16 ג'יגה בייט ? עם 4 קיטים של 4ג'יגה? אני לא מוצא קיט של 4, מישהו יכול לתת לי לינק בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרונות עובדים גם במתח 1.8 פשוט בשביל אוברקלוק הם צריכים מתח יותר גבוה

והינה דוגמא לקיט זיכרונות במידה ואתה רוצה 16 ג'יגה

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=OCZ2VU8008GK&cart=12275361181589063〈=heb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך אני יודע אם זה על auto או לא?

2. יש אחרים שבאים עם המתח המתאים?

3. מה זה אומר הציטוט הזה? זה כתוב באתר הבית של ג'יגהבייט

(Note) This motherboard is designed with VRD11.1 power phase, and cannot be compatible with VRD10 designed CPU. Please refer to "CPU Support List" for details.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח הסטנדרטי של זהיכרונות הוא 1.8V וזה מה שהם מקבלים מהלוח.

הזכרונות יעבדו במהירות רגילה (800) בלי בעיה במתח הזה, ובמידה ואתה נתקל בבעיות יציבות במהלך OC אתה יכול להוסיף מתח ללא חשש (וללא הפרת אחריות - עד 2.0V) בשביל לייצב את המערכת.

לא שמעתי על שמגדירים את עצמם מראש על מתח של 2.0V, כנראה כי זה מיותר לרוב המשתמשים שלא OC שקרוב לגבול היכולת של הזיכרון.

מצד שני לא התעמקתי בנושא. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתח הסטנדרטי של זהיכרונות הוא 1.8V וזה מה שהם מקבלים מהלוח.

אבל באתר של gskill כתוב שהם 2.0v

דבר שני אשמח לקבל הסבר על מה הציטוט הבא אומר

(Note) This motherboard is designed with VRD11.1 power phase, and cannot be compatible with VRD10 designed CPU. Please refer to "CPU Support List" for details
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אתה צריך לעשות הפרדה קטנה...

המתח הרשמי המאושר לזיכרונת מסוג הוא 1.8V (בDDR זה 2.5V)..

ולכן כל לוחות האם/זיכרונות תומכים במתח הנ"ל כסטנדרט וכתקן..

מעבר לזה לכל חברה יש דגמים מסוימים שמצריכים יותר מתח..לרוב זה בגלל שימוש בתדר גבוה יותר או תיזמונים הדוקים יותר..מה שדורש תוספת מתח..

לגבי הזיהוי..על גבי הזיכרון יש שמכיל את כל המידע של המתח/תיזמונים/תדר (נקרא SPD)..

בגדול לוח האם צריך לזהות אוטומטי את כלל הנתונים ולהתאים אותם באופן עצמאי...

במקרה והדבר לא קורה..פשוט נכנסים לביוס ומשנים באופן ידני את ההגדרות הנ"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על ההסבר הפשוט והמובן..אשמח לקבל תגובה גם בקשר לציטוט הבא שהבאתי מהאתר של ג'יגהבייט בנוגע ללוח, מה הוא אומר?

(Note) This motherboard is designed with VRD11.1 power phase, and cannot be compatible with VRD10 designed CPU. Please refer to "CPU Support List" for details

ודבר שני, איך אני יודע אם ההתאמה של צריכת המתח בוצעה באופן אוטמטי ע"י הלוח או שאני צריך לבצע אותה עצמאית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקרוא על VRD11.1 בקישור הבא

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/WebPage/mb_080811_vrd111/tech_080811_vrd111.htm

לגבי הזכרונות

אם הם מקבלים פחות מתח ממה שהם צריכים, המערכת תהיה לא יציבה ויהיה לך BSOD-ים או תקיעות/קפיאות. ניתן לבדוק בתוכנה CPU-Z אם הם עובדים בתזמונים שהם אמורים לעבוד. בכל מקרה אתה יכול לקפץ אל הביוס ולבדוק כמה מתח הם מקבלים ומהם התזמונים והמהירות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כל כך מה כתוב בקישור שהבאת, מה שחשוב לי זה האם תהיה התאמה מלאה עם המעבד של 9550 ?

דבר שני, אם הם לא מקבלים את המתח שהם צריכים ניתן לשנות זאת שיקבלו מה שהם צריכים בביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...