דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 13 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סה"כ ביקשתי תרגום מקוצר למפת הדרכים של , זה חשוב לי ולאחרים מהפורום שגולשים פה ורוצים גם לדעת, העניין כן קשור לדיון - אז מה הקשר לחוקים של הפורום??

אשמתי שpsychuil מחליט להתחכם עם 8 הודעות על כמה הוא גאון במקום לעזור לנו בהודעה אחת קטנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עם הQ6600 ודי מרוצה מהביצועים במשחקים, אך חשבתי על כך שאני בקושי מנצל את ריבוי הליבות (מי ששם לב בטריידזון אני מציע אותו תמורת E8400).

הE8400 קורץ לי כדי להוציא עוד טיפה את המיץ מהכרטיס שלי.

האם בעתיד משחקים באמת יתמכו במרובעי ליבה? האם הQ6600 בכלל יהיה רלוונטי עד אז אם זה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בעתיד משחקים באמת יתמכו במרובעי ליבה? האם הQ6600 בכלל יהיה רלוונטי עד אז אם זה יקרה?

סוף סוף מישהו שיודע לשאול את השאלה הנכונה.

בקצב הנוכחי, לדעתי לא נראה בשנה הקרובה הרבה משחקים שתומכים במרובעי (ובבקשה לא לקפוץ עלי ולהגיד "GTA IV תומך!") ואולי גם לא בשנתיים הבאות. כמו שאני רואה את זה, עד שתהיה תמיכה ב-4 ליבות במשחקים פופולריים, גם הE8400 וגם הQ6600 לא יהיו שווים הרבה.

אבל שוב, זאת רק דעתי, ואני לא נביא או משהו כזה.

וחוץ מזה, במקרה הספציפי שלך אין לך סיבה להחליף את הQ6600, עם הכרטיס שיש לך במפרט בצד אתה לא תראה שום שיפור במשחקים בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא יהיו שווים הרבה? אורח חייהם של מעבדים גבוהה מזה של כרטיסי מסך.

לדעתי שניהם יהיו רלוונטיים גם בעוד שנתיים אומנם יקבילו למעבדים זולים, כמו E5200 היום.

קרא פה למה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=334563.msg2889972#msg2889972

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבר'ה פה מעלי די סיכמו את מה שבאתי להגיד.

אמנם אני דיברתי על שנתיים והקישור שנתנו לך מדבר על 3-4, אבל הבנת את הרעיון, אני מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני יש את מעבדי 2 Duo E6X00, הסדרה הראשונה שיצאה בסוף יולי 2006 (שזה מעט יותר משנתיים וחצי) שתומחרו החל מ900 שקל בהשקה (E6300) ומחזיקים נהדר היום במיוחד אחרי OC, והחזקים יותר בסדרה כמו E6700, יכולים להתקרב לE8X00 בביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

בסופו של דבר, הכל הערכות לגבי מתי רוב המשחקים יהנו מליבות נוספות.

אבל, נגיד שלא ניתן להיות בטוחים לכאן או לכאן, במה ישרת טוב יותר לטווח ארוך. למרות שאני זוכר ויכוחים מאד דומים לפני 4 שנים. האם לקנות כפולה, או שליבה יחידה מהירה יותר תשרת טוב יותר. בסופו של דבר, המחשב עם הליבה הכפולה החזיק יותר זמן מעמד, וכבר לאחר שנה וחצי-שנתיים הוא היה עדיף מכל הבחינות, גם במשחקים. ועדיין כיום הוא אחלה מחשב. ואילו החד מראה את אותותיו גם בעבודה ממוצעת בוינדוס.

אני חושב השאלה שצריכה להישאל היא כזו:

עברו 3 שנים. המחשב כבר לא מתאים להריץ משחקים אחרונים, והחלטת שאתה חייב חדש. מה תעשה עם הישן ? תמכור ? תעביר במתנה ? תשתמש כמחשב שני בבית ? ואולי עדיין לא השתנה חיבור ה PCI-E וניתן לשדרג כ.מסך בעלות נמוכה יחסית.

אם התשובה שהמחשב ימשיך לשרת אותך בכל מקרה - קנה מרובע-. אפילו אם עוד שנה הוא עדיין לא יהיה עדיף מדו-, וגם לא עוד שנתיים, אז עוד 3 שנים והוא כבר בטוח יהיה עדיף. (בעצם אפילו עוד שנתיים וחצי לכל היותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...