דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

אוקיי אז רובם מסכימים שריבוי ליבות זה דבר טוב כי לא חסרים משחקים שנהנים יותר עם 4 ליבות.

שלוש-ארבע ליבות למשחקים הם עדיפים מאשר שתי ליבות.

כמובן שיש יוצאים מן הכלל וזה תלוי בשימושים, אז...

הדיון מיצה את עצמו והוא כבר אינו דביק. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה, למה משום מה יש תמיד הרגשה של סוג של "נחיתות" למעבדים מסויימים כלומר יש את הQ6600 שהוא מהולל בכל מקום ואחריו כמעט תמיד זה Q9550 בינהם כמעט תמיד אף אחד לא קונה את המעבדים האלה. כלומר לא שמעתי שיש Q6700 וחשבתי שזה זיוף או משהו כזה. או שהמעבד הזה הוא פחות "טוב" או "אוטנתי" מהמעבדים שאני אישית מכיר. זאת אומנם הרגשה מפגרת ומה שציינתי לא מבוסס בעליל. אבל בכל זאת. אני כמעט בטוח שאני לא היחיד שחושב ככה.

מה אתם אומרים? ומשום מה אני מאד מסתייג מהמעבד 3 ליבות לא יודע למה. הוא מרגיש נכה כזה. תהרגו אותי. אבל זה מה שאני מרגיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, למה משום מה יש תמיד הרגשה של סוג של "נחיתות" למעבדים מסויימים כלומר יש את הQ6600 שהוא מהולל בכל מקום ואחריו כמעט תמיד זה Q9550 בינהם כמעט תמיד אף אחד לא קונה את המעבדים האלה. כלומר לא שמעתי שיש Q6700 וחשבתי שזה זיוף או משהו כזה. או שהמעבד הזה הוא פחות "טוב" או "אוטנתי" מהמעבדים שאני אישית מכיר. זאת אומנם הרגשה מפגרת ומה שציינתי לא מבוסס בעליל. אבל בכל זאת. אני כמעט בטוח שאני לא היחיד שחושב ככה.

מה אתם אומרים? ומשום מה אני מאד מסתייג מהמעבד 3 ליבות לא יודע למה. הוא מרגיש נכה כזה. תהרגו אותי. אבל זה מה שאני מרגיש.

כמו שליאור אמר, שלא ממליצים עליהם בדרך כלל לא מומלצים בגלל שיש שדומים להם בביצועים אבל זולים יותר או באופן כללי יותר משתלמים.

לגבי Q6700 באופן ספציפי - כשהוא היה חדש, לפני משהו כמו שנה-שנה וחצי, הוא נחשב ללא משתלם בגלל שהוא היה יקר ביחס לQ6600 שהיה ממש קרוב אליו, והיום, דווקא אחרי שהפסיקו לייצר אותו (אם אני זוכר נכון...) המחיר שלו ירד משמעותית, וזה הפך אותו ליותר משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ^_^ אני פשוט סתם חשבתי על זה... תודה שאתם מסבירים לאנשים כמוני. הפורומים האלה הם כמו ארץ הפלאות לאנשים שלא מבינים. יש תשובות, אפשר לשאול, וגם ללמוד. אני חייב להגיד לכם שאני לומד פה המון. אני ממש ממש ממש חושב שזה אתר נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...