דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

לפי דעתי האידיאולוגיה שאתה מאמין בה היא שטנית, היא לא אומרת שכולם שווים בכלל (ראה ערך נשים למשל או גויים) ועוד יש לה החוצפה

להיתימר ולהסביר לי שזה מאוד הגיוני שהמשפחה של אמא שלי נמחקה כולה, בשביל שלא יתבוללו (כמובן!), זה קרבן אדם וזה שטני לא משנה מה תגיד! :screwy:

אם זה מה שאתה מאמין בו אשרך, אני לא נופל לשטיפת מוח אני מקבל מספיק מזה מהממשלה שלי...

מאיפה לך מה נקודת מבטי על החיים? שאלת אותי? אתה שופט גדול לא תהיה,את הטיפול שיניים הבא שלך תעשה בהיפנוזה ופרסם לנו את הווידאו

שתצלם, אני בטוח שאחרי זה יהיה לי מעניין לשמוע מה יש לך לומר בנושא...

בקשר לנאצים אתה טועה שוב, היטלר בן אדם מאוד מאמין אבל לא במה שאתה חושב, לזה היו שותפים גם הקצינים הבחירים שלו, היו להם טקסים

וכל מיני דברים, היטלר עצמו אפילו מדבר על זה במיין קאמף (המאבק שלי). תברר מה המשמעות של הסמל שהוא שם על הדגל שלו.

קיצר בורות זה לא יפה לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק בני אדם הטוענים למוסריות מתנגדים בכל תוקף למוסריות של האדם האחר

בני אדם אינם עושים דבר בשביל הרע אלא עושים עבור הטוב של עצמם - וזה הרע של השני

כל הדתות טוענות שהם טובות ופועלות למען הטוב ( על פני כל המישורים ) אבל רק הנאיביות ( הקטלנית) של המאמינים שלהם איננה נותנת להם להבין בדיוק את זה :" הטוב שלך הוא הרע של השני" או גן העדן של האחד הוא הגהינום של האחר "

דבר זה הוא מוזר לי מאוד , כיצד אדם שטוען שהוא דתי ומוסרי איננו מבין שהעובדה שהוא "מוסרי" ופועל על פי אמות מידה מוסריות - הופך את האדם השני להיות לא מוסרי ועקב כך למילחמה שינאה וכו'

אני לא מגיב בדיון ולמעשה אני לא מתכוון לשבור את הקרח שכבר יצרתי

קודם כל אתה כן מגיב - מצחיק אותי תגובות שכאלו , אני לא מגיב , אבל אני כן מגיב

אני רק אומר לך שכמה שהערכתי אותך עד היום , עתה כבר לא - אתה בן אדם שנתן את האוטונומיה הרוחנית שלך למישהו אחר - אתה אין לך את החופש לבחור - למרות הנוצות שתקעת לך ב** זה לא הופך אותך לתרנגולת .

התגובות שלך ניהיו ממש ילדותיות - כמו הבכינות הזו שלך למשל ???

אם תנסה להסתכל עמוק בתוך התגובות שלך ותשים לב לנימה ולטון הדיבור אתה תדע בדיוק על מה אני מדבר

טון דיבור ? אתה גם שומע אותי ? למרות שאין לי כאן מולטימדיה ? אתה רק קורא את הטקסט - יקירי - הצלילים זה הנגינות אצלך בראש .

מדוע שתפרסם הודעה פרטית שכזו בפורום ?

הדת עובדת הרבה מאוד על ריגשיי אשמה ! אתה חושב שהצלחת לעורר בי רגשות אשמה מספיק כדי שאשכח את מה שאני אומר ???

אני חושב שתגובה כזו מסבירה היטב את החלוקה אשר הדת - כל דת - עושה , למרות הניסיון שלך לגשר בין הפערים ( מדוע שיהיו פערים ? שאלת את עצמך ? - " הפרד ומשול " מוכר לך ? אתה הלכת לדת כי רצית "נחמה" מנוחה" מסוג כולשהו והינה מה קיבלת ? קיבלת מילחמה ! - גם ממש מצחיק - אנשים מאמינים באלוהים כי הם לא מסוגלים להבין ולהכיל את העולם ולהשאר שפויים ואוטונומים - רוצים מנוחה מהמאבקים האלו עם ההבנה שלהם ועם עצמם - הולכים לבית מדרש של דת כזו או אחר ומה מקבלים ? עם הם יוצאים משם ? עם שינאה , עם מלחמה באחר , בזה ששונה :s05: - דבר איתי על עיסקה גרועה :bash: . )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני,

סיאנס הוא שטות בדיוק כמו פולסה דנורה וכל החרא הזה, עד רבה אני מזמין אותך ואת חביריך לעשות לי פולסה דנורה, אם זה לא הולך

תפוס את בובת הוודו הקרובה אולי זה ילך...

לא אין לך תשובות לכלום, לומר לי שהגיע לאנשים האלה למות כמו שהם מתו כדי שלא יתבוללו זה מרתיח, זה מחליא ומגעיל. חבר נמדד מתי שצריכים אותו

אם הוא היה פה ולא עשה כלום ואפילו עזר לזה, כמו שאתה אומר או משתמע, אז אלוהים כזה וואלה שיז*** ובמילים אלו ממש.

אתה שוב לא אומר כלום ומה שאתה מרמז או מצביע עליו כ"תשובה" ו"אמת" שוב מלא שטיפת מוח והמון ממנה, כל התגובות שלך אומרות אותו דבר,

לכו תקראו שם ושם ותגיע לזה ומי שלא מגיע לזה טיפש כנראה, יש לך גישה מתנשאת ולכן אתה מקבל את התגובות ה"חמות" שכולם משאירים לך,

שנה גישה כי אני מבטיח לך שאתה לא יודע הכל, אפילו לא קרוב לזה ולתת לי גירסה לעוסה של הסבר גיזעני לא נותן לי תשובות זה מעורר בי שאלות כמו : יש עוד אנשים כאלה בעולם שלנו? באמת??? שיכולים לתרץ מוות של שש מליון אנשים חלקם גם חרדים אגב שומרי מצוות ועוד מליונים אחרים רק כדי שעם לא יתבולל? אתם מקשיבים לעצמכם לפעמים? טוב עם רב כמו עובדיה יוספוס שהחיילים שמגינים לו על הבית בשבילו לא יהודים זה כבר לא מפתיע כל כך...

תותח כיוון לדבריי [לא הצטט אותו]

תבין אדם שכתוב בצורה כזאת מדוע שהתייחס אליו? דיון איתו לא ישנה שום דבר הוא תמיד יזלזל בך ובדעותיך.

כתוב בתורה אם תעשו ככה וככה תקבלו ככה וככה, אין מה לעשות.תמשיכו להשאר עם קשה עורף.[תרצה לראות פסוקים מפורשים בכייף]

תפסיקו כל פעם להכניס שטיפת מוח [כי התקשורת שטפה לכם את המוח], אני כבר לא מתאמץ [תוכל לראות הודעות יותר ישנות שיותר התאמצתי]

דבר אחר - זילזול בגדולי זה מסוכן [אני מבטיח לך] הרי אתה מכיר אותו רק דרך התקשורת [ :s07:]

תוכל לראות כאן וללמוד http://www.planetnana.co.il/tkshoret/ashan14.htm

תקרא כאן לגבי השואה - http://hydepark.hevre.co.il/topic1.asp?topic_id=901850

http://www.emuna.info/ARDetile.asp?id=91&Catogory=1&SubID=1

לגבי סיאנס ,תוכל לעשות חיפוש ולראות הרבה חילונים גמורים שעשו זאת ומדווחים על הרוח ש"ביקשה שנשמור שבת" או שיאמרו עליה קדיש. חילונים אחרים מספרים על מקרים שקרו להם בעקבות העיסוק בסיאנס [כמו הפלת העובר פעמיים בחודש השמיני] או הרוח שעקבה אחריהם לבית.

תצפה - http://www.heshevnet.co.il/55353/%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%A0%D7%A1%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%91%D7%90 [חזרו בתשובה לבסוף]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למוסריות של הדתיים מתלווה גם תחושת הצדק ואי לכך "הבעלות על האמת "

לאחר מכן שיכנוע עצמי בגדולה והאמונה עצמה שהם הם שליחי הנעלם הגדול ובעידד של בעלי אינטרסים

ממש כמו נינט ו / או יהודה טייב שמפמפמים אותם לתוך התקשורת ( לא חשוב מה אומרים - העיקר שמאיתים את השם נכון ) וכל זאת לצורך כח אלקטורלי וכח מוניטרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה , ממזמן כבר, יש דברים יותר פרודוקטיבים לעשות עם הזמן ומקורות יותר אמינים למידע.

אם הרבי הזה כל כך גדול למה יוצאות לו התבטאויות של אדם פצפון, מי שחכם יודע ששתיקה שווה זהב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק הצעתי לך לצפות, לא רוצה? לא צריך.

הלניק שקשור לרב עובדיה תקרא אותו ותבין איך התקשורת עושה זאת, מצטטת חלקי דיבור ומוציאה את הקשרן.

שתיקה שוה זהבה, זה בדבר שאם אתה לא מבין בנושא עדיף שתשתוק , אך אם אתה מבין ,טוב שתדבר ותלמד.

אני לא מאשים אותך, כי מי שלא נמצא בצד השני ורואה את כל התמונה ,יהיה לו קשה לא להיות מושפע בתקשורת.

מה זה גדולי- ישראל .

[יש לי סיפורים אישיים עלי בקשר לגאון הרב חיים קנייבסקי ,גם של חברים,אני לא התפלא אם יש לו רוח-הקודש]

אני אביא רק 2 [לא קשורים אלי אישית] זה הרב http://www.tsofar.com/zofar/mashtap/show.asp?id=7656

הסיפור הראשון הוא על הקדוש רב חיים קנייבסקי מגדולי הדור

יהודי אחד היה לו בעיה ביד אותו יהודי הלך לרופא כאשר הרופא אומר לו שאין סיכוי לרפא את היד והיא תהיה משותקת ובאמת

ככה קרה היד נהייתה משותקת לאחר שאותו יהודי כבר ניסה את כל הרפואה המתקדמת כל הרופאים ושום דבר לא עלה בידו

פנה לרב חיים קנייבסקי וזה אמר לו ללמוד הלכות נטילת ידיים אמר לו כבוד הרב מה הלכות תגיד איזה ברכה משהו אמר לו הרב

הלכות נטילת ידיים ובאמת ככה היה התחיל ללמוד הלכות נטילת ידיים ועם הזמן התחילה לקבל הרגשה ביד המשותקת לאחר זמן לא רב

חזרה אותה היד לתפקוד מלא אותו אחד בא לרופא שלו ואמר לו אמרת שאין סיכוי אותו רופא אמר אצל מי היית אמר לו אצל הרב חיים קניבסקי!!

סיפור שני על גדול הדור הגאון הצדיק הקדוש הרב עובדיה יוסף

מסופר על אישה אחת ש 17 שנה מנסה להביא ילדים ואיננה מצליחה היא באה לרב עובדיה ואומרת לו הרב תברך אותי שיהיה לי ילדים אמר לה הרב עובדיה ואני בית חרושת לילדים אם הקדוש ברוך הוא החליט זה מה שהוא החליט אותה אישה התחילה לפרוץ בבכי ודמעות ויחד איתה פרץ הרב עובדיה גם כן בבכי אמר לה רוצה ילדים תקבלי על עצמייך קבלה רק לשם שמיים רק לכבוד השם יתברך ותראי ניסים

לפני שנפרדה מימנו אמר לה קחי את הפתק הזה וביום של הברית תפתחי אותו

באמת לאחר כמה זמן נתעברה אותה אישה וילדה שלישיה של זכרים לא פחות ולא יותר

רגע לפני שבאים לבצע את הברית האמא צעקה רגע רגע שכחתי לפתוח תפתק של הרב עובדיה יוסף

פתחה ומה היא רשום בפתק:"שמם בישראל יהיה אברהם,יצחק ויעקב"

אנשים הולכים לכל מיני באבות [גם מזוייפים] מוציאים סתם כסף, תלכו לגדול -תורה [לא לוקחים שום כסף,וגם לראות היכן הם מתגוררים ,יותר גרוע מרפת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה , ממזמן כבר, יש דברים יותר פרודוקטיבים לעשות עם הזמן ומקורות יותר אמינים למידע.

אם הרבי הזה כל כך גדול למה יוצאות לו התבטאויות של אדם פצפון, מי שחכם יודע ששתיקה שווה זהב לא?

הכוונה :" שתיקה של "המאמין" שווה זהב ל"מורה הרוחני"

אין כאן הכוונה ששתיקה שלך תהיה שווה זהב לך

וחוץ מיזה כך הדת יוצרת עבודות - אנשים שמסבירים ומפרשים ובדרך יורדים עליך עוד ומלמדים אותך - הכל כמובן תמורת תשלום ( בשלב כזה או אחר ) דת היא מערכת שמספקת מוצר צריכה - כמו מפעל - יש אנשים שצריכים את המוצר הזה ויש שאינם . הבעיה בדתות מסוימות שהם אינם יכולים לסבול שמישהו אחר חושב אחרת - זו הבעיה העיקרית עם דת בכלל ועם דת ממוסדת בפרט .

סתם לצורך הדוגמה תתאר לך את כל הסוכני מכירות שמפריעים לך ומנג'סים - זה פחות או יותר דת והמיסיונרים שלה - אם דת היא חברה מסחרית בעלת מונופול , לא רק של מוצר אחד של קשת מוצרים - של כל המוצרים !! אתה חושב שיהיה באפשרותך לצרוך מוצרים אחרים ( :nono: ) אתה חושב שלא יעבירו בכנסת חוקים המחייבים אותך לצרוך את המוצרים של אותה חברה - ברור שכן .

כמו בכל אירגון (גם הדת היא אירגון ) ההוראות יורדות מלמעלה למטה והכסף עולה מלמטה למעלה

נידמה לי שטוני סופרנו אמר את זה - הוא אמר את זה בצורה בוטה יותר - ( אני אצטט את רוח הדברים של טוני סופראנו ) " חרא יורד למטה כסף עולה למעלה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסור ביהדות לסיאנס נובע מאיסור העלאה באוב.

מצחיק הדבר שמדובר על סיאנס כולם נהפכים פתאום ל"צדיקים" שזה אסור, אבל דברי איסור אחרים אין בעיה.

http://www.kodeshtv.com/play.php?vid=83

אתה מפספס את הנקודה. אסור ליהודי מאמין לגרום ליהודי אחר לחטוא. אסור לך, למשל, לבקש ממני להדליק לך את האור ביום שבת. אז אם התורה אוסרת על סיאנסים, למה המאמינים כאן מנסים לגרום לחילוניים לחטוא (ובכך חוטאים בעצמם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוויי באמת, אני ראיתי ולא פעם איך הכל שם סובב סביב כסף, תראה לי רב שיבוא לעשות חתונה לחילוני ולא יקח שקל (גם "תרומה"),

גם יש להם חוצפה לפעמים לבקש עוד ועוד, בשם התרומה כמובן.

בינך לבין המוסלמי האדוק והנוצרי האדוק אין שום הבדל רוני, רק במה שאתם קוראים לו "תורה" וגם לזה יש בסיס משותף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוויי באמת, אני ראיתי ולא פעם איך הכל שם סובב סביב כסף, תראה לי רב שיבוא לעשות חתונה לחילוני ולא יקח שקל (גם "תרומה"),

בינך לבין המוסלמי האדוק והנוצרי האדוק אין שום הבדל רוני, רק במה שאתם קוראים לו "תורה" וגם לזה יש בסיס משותף...

הם עוד רוקדים סביב " עגל הזהב " :elkgrin:

איש אחד זוכה - כל העם בוכה

איפה המאות אלפים שלא נעשה להם שום נס >:D

אפילו מבחינה של הסתברות הסיכויים הם גרועים ביותר .

תגרדו חיש גד - יש סיכוי טוב יותר שתרוויחו מאשר להיות דתי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה. אסור ליהודי מאמין לגרום ליהודי אחר לחטוא. אסור לך, למשל, לבקש ממני להדליק לך את האור ביום שבת. אז אם התורה אוסרת על סיאנסים, למה המאמינים כאן מנסים לגרום לחילוניים לחטוא (ובכך חוטאים בעצמם)?

לא אמרתי לו לעשות סיאנס, אמרתי שמתי שזה מגיע לסיאנס כולם פתאום אומרים שזה אסור.

בשבת אם אתה אומר ליהודי לדוגמא להדליק את האור אתה בעצמך עברת גם על חילול שבת, לגבי סיאנס אתה לא תעבור על העבירה של סיאנס אם אמרת ליהודי לעשותו,

אתה תעבור על "מחטיא הרבים" . [עונש חמור]

עוד דבר - אין קשר אם היהודי מאמין או לא מאמין,כל יהודי שיאמר ליהודי אחר להדליק לו את האור בשבת יצא שגם הוא עצמו חילל את השבת.

יש לציין גם שלא כל מי שמאמין/דתי בקיא בהלכות, יש מצב שגם הוא עובר על עבירות מסוימות,[בין בשוגג ובין במזיד] לכן לא מבין את אלה שרואים מישהו עם כיפה עושה עבירה,מתחילים להתשגע [נעזוב את התקשורת שעושה על זה טרמפ]

שמת לב שכיום לכל אחד מדביקים את הכינוי רב?

אני דיברתי על גדולי הם אינם לוקחים כסף.

לגבי שוחט ,מוהל וכו... מדוע שלא יקחו כסף? זה מקצוע ,כמו שאתה חשמלאי אז הוא שוחט.

אני רואה סידרות/סרטים ששם יש שחקן בתור חרדי איך עושים אותו, לדוגמא" בחיים זה לא הכל" איך עשו את הרב שבא לחתונה? רק רוצה תרומות, שבמיצאות שאני רואה את זה, זה לא נראה ככה במדויק. אבל אדם שיוצא לו לראות את זה רק דרך העיתון,טלווזיה וכדומה נשטף לו השכל.

ש-ב-ת ש-ל-ו-ם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר לך מה לעשות בחינם

רק מה, לעשות את זה עולה כסף

נניח כמה בעל מסעדה משלם עבור תעודת כשרות ?

או בכמה הבשר מתיקר כי בד"ץ בית יוסף רוצה את החלק שלו ? וכמו כן שאר הכשרויות ?

כמה כסף ש"ס מקבלת כי החסידים שלהם מצביעים ש"ס בבחירות ?

אז הוא לא לוקח ממך כסף עבור זה שהוא אומר לך להצביע לש"ס - אבל זה לא אומר שהוא לא מקבל כסף !

( שלא לדבר על הכח שה"מורים הרוחניים" לוקחים לעצמם - שזו למעשה כל מהות המשחק - כח ועוד כח ועוד כח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תעודת כשרות של הרבנות לא עולה כלום, זה שירות של המדינה.

תעודה מהודרת יותר תעלה לך כסף. אלא מה, אף אחד לא מכריח אותך לקחת אפילו את התעודה של הרבנות. אתה עושה את זה בדיוק מאותה סיבה שאתה דואג לחניה ללקוחות או מפרסם בעיתון - זה עולה לך כסף, אבל זה גם מביא לקוחות ולהערכתך, תוספת ההכנסות גדולה מההוצאה.

לא אמרתי לו לעשות סיאנס, אמרתי שמתי שזה מגיע לסיאנס כולם פתאום אומרים שזה אסור.

עדיין לא הבנת. אנשים דתיים מסוימים שולחים חילוניים לעשות סיאנס כדי להוכיח כביכול את קיומה של הנפש. אבל לפי האמונה שלהם אסור לדתיים לעשות את זה, כך שבעצם ההצעה הזו הם עוברים על החוקים שהם רוצים שהחילוניים יקיימו! לכן צוחקים עליהם ולא בגלל פחד של החילוניים שיתגלה בסיאנס שהנפש קיימת ונשארת אחרי המוות.

התשובה לא היתה "אני לא אעשה סיאנס כי זה אסור על פי ההלכה שאני לא מקיים", התשובה היתה "אתה לא יכול להציע לי לעשות סיאנס כי זה אסור על פי ההלכה שאתה מקיים". כך שהתלונה שלך על אנשים שפתאום הפכו למקפידים על קלה כחמורה הופנתה לצד הלא-נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו תעודה של דיפלומה

את הנייר אתה מקבל בחינם - אבל כדי להיות ראוי לו אתה משלם המון

דוגמא מאתמול - צרור נענע כשר ללא חרקים וכו' 5 שח' צרור נענע בשוק - 2 שח' ובכמויות של 30 צרור שקל אחד בלבד .

ואני מדבר על תעודת כשרות של רבנות

הלאה מה אם אתה רוצה כשרות גלאט ? / חלק ? - אתה צריך גם לפרנס משגיח במשכורת של 7 K שח ' וזה לפני התשלומים הנוספים על המוצרים שמגיעים גם ל 50% יותר בעלות ( אני לא מגזים - בירקות זה מגיע - עובדתית ל פי 4 מסכום העלות של ירקות גלאט וירקות שאני יכול לקנות בשוק - וכן אני מדבר מתוך ניסיון וכן אני מבין במסעדות וכן אני על האוטו שלי העמסתי שילשום את הארגזים של הירקות ) .

אין מה לדבר על הירידה של 17% בממוצע בהקיף המכירות ( ראה פרופיל עסק -מ.ט.י. ) . ( הכשרות משתלמת אך ורק לפי אזור ובשרותיי קיטרינג בלבד והיא ראיה עיסקית לכל דבר ועיניין - נקודה . באף מקום בתורה אין את החוקים הללו שהם מפילים עלייך - זו מניפולציה כלכלית חד וחלק אין ולא יהיה הבדלים בין איכות התזונה של אוכל כשר ואוכל שאיננו כשר - עובדה ראה את כל הגויים הם לא פחות טובים ובריאים מאוכליי הכשר פיזית רוחנית ונפשית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנת. אנשים דתיים מסוימים שולחים חילוניים לעשות סיאנס כדי להוכיח כביכול את קיומה של הנפש. אבל לפי האמונה שלהם אסור לדתיים לעשות את זה, כך שבעצם ההצעה הזו הם עוברים על החוקים שהם רוצים שהחילוניים יקיימו! לכן צוחקים עליהם ולא בגלל פחד של החילוניים שיתגלה בסיאנס שהנפש קיימת ונשארת אחרי המוות.

התשובה לא היתה "אני לא אעשה סיאנס כי זה אסור על פי ההלכה שאני לא מקיים", התשובה היתה "אתה לא יכול להציע לי לעשות סיאנס כי זה אסור על פי ההלכה שאתה מקיים". כך שהתלונה שלך על אנשים שפתאום הפכו למקפידים על קלה כחמורה הופנתה לצד הלא-נכון.

אז הסברתי לך,אותם דתים שעושים זאת לא עושים נכון ועוברים על "מחטיא הרבים" .

אתה יכול ללכת לאתר FXP למצוא שם הרבה ילדים קטנטנים שרק התקרבו לדת [אבל אין להם ידע,ובקיאות בהלכה] והם יגידו לך ללכת לעשות סיאנס ואז תראה שיש מציאות של נשמה.

אבל לא תמצא רב או מרצה שאומר ללכת לעשות סיאנס.[זה נוגד את התורה]

לגבי תשובתי -גם חילונים שאין להם בעיה לעבור על עבירות שבתורה,[אף יותר חמורות מאיסור סיאנס] פתאום בסיאנס הם לא ירצו לעשות, כי סוברים שזה אסור.ברגע שמגיע דבר שאתה יכול לבדוק אותו במציאות [אתה בעצמך] אז סובר לא זה אסור [פתאום איכפת לבחור האיסור בתורה].

אני אדבר עלי אישית אם לא הייתי אדם מאמין ורוצה לדעת אם יש כיום נשמה ,הייתי עושה סיאנס [אם לבסוף לא הייתי עושה ,זה רק בגלל שזה מסוכן]

אחותי הגדולה בצעירותה עשתה סיאנס וזה הצליח לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...