דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

רוני תקשיב.

אני מאמין שאם יש מישהו שרוצה לדעת הוא ידע.

ודרך אגב תודה לך על הפורום של דניאל בלס.. אני מדבר איתו המון..

בכיף ידידי, בוודאי אדם שרוצה לדעת ימצא.[עוד לא קם כאן האדם שמוכן להתמודד איתו ]

הוא שכח שהתא הכי פשוט בגופו של האדם עולה על כל מה שהאדם בנה/יצר.

תדע אדם שמזלזל בך ובדעותיך, לא שווה שתדון עימו, שום הוכחה ושום דבר לא ישנה לו. הוא כבר עשה את הבחירה שלו. כולם בסופו של דבר יגיעו לאמונה [אחרית-הימים קרוב!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי על זה טיפ טיפה... והבנתי הכל! בעצם, אנחנו נמצאים במשחק MMORPG בסגנון קוריאני! והמשחקים הקוריאניים הם כיסויי

שלא נחשוד שזה באמת ככה!

אתה מתחיל עם אותו CLASS "תינוק" בערך מרמה 10-20 אתה בוחר לעצמך PROFESSION ראשון, שהוא שיחליט את ה- CLASSים הבאים שלך

אני לא אפרט הרבה אבל אני אתמקד על שתי אפשרויות בינתיים.

1. אדם חופשי -> זהו CLASS שאתה יכול לשחק בחופשיות ולבחור מה שבא לך כשאתה צובר מספיק ניסיון אתה הופך ל אדם חופשי+עבודה

2. אדם לא חופשי -> זהו CLASS שחייב להאמין שדבר בלתי נראה (זה ROLEPLAYING MMORPG) ברא את העולם והוא חייב לעקוב אחרי

חוקים מסויימים או שהוא לא יכול לקבל EXP, אם אתה כן עושה לפי החוקים שהדבר הבלתי נראה קבע, אתה מתפתח ל "רובוט" זהו CLASS

משופר של "אדם לא חופשי" זה בעצם כמו ברובוקופ, יש לו פקודות והוראות והוא עושה מה שאומרים לו.

מקווה שעזרתי, אם אתם רוצים מדריך ל BEGINNERS אשמח לעזור (אני כרגע רמה 17)

עד רמה מאה ועשרים - חביבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף ידידי, בוודאי אדם שרוצה לדעת ימצא.[עוד לא קם כאן האדם שמוכן להתמודד איתו ]

הוא שכח שהתא הכי פשוט עולה על כל מה שהאדם בנה/יצר.

תדע אדם שמזלזל בך ובדעותיך, לא שווה שתדון עימו, שום הוכחה ושום דבר לא ישנה לו. הוא כבר עשה את הבחירה שלו. כולם בסופו של דבר יגיעו לאמונה [אחרית-הימים קרוב!]

אני יודע ולכן אני לא אכתוב פה עוד,הדיון הזה יצא מגדר שליטה.

שכל אדם יאמין במה שהוא רוצה זה החלטה שלו.. חשבתי שאנשים פה מכבדים אחד את השני ורוצים לשמוע דברים משני הצדדים.

כנראה שטעיתי,

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך בחדרי חרדים

http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?topic_id=1836115&forum_id=14880

כאן המקום לציין שיש איסור חמור לעשות סיאנס, שזו טומאה חמורה מאוד ומי שמתעסק בזה, הכוחות

השליליים מקבלים רשות שמיים להזיק לו בגשמיות וברוחניות.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%A3_(%D7%99%D7%94%D7%93%D7%95%D7%AA)

סיאנס היא עבודה זרה

סיאנס ביהדות-מותר אסור

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=670.0

האיסור של העלאה באוב כולל שני איסורים: עשיית אוב עונשו מיתה בסקילה. שאילת אוב עונשו מלקות אם עשה כדבריו; ומכת מרדות אם רק שאל
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הלינקים שאתה מביא - על הפנים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שבן אדם ירצה להיות דתי :s05:

אני לא מגיב בדיון ולמעשה אני לא מתכוון לשבור את הקרח שכבר יצרתי

אני רק אומר לך שכמה שהערכתי אותך עד היום , עתה כבר לא

התגובות שלך ניהיו ממש ילדותיות

אם תנסה להסתכל עמוק בתוך התגובות שלך ותשים לב לנימה ולטון הדיבור אתה תדע בדיוק על מה אני מדבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני,

סיאנס הוא שטות בדיוק כמו פולסה דנורה וכל החרא הזה, עד רבה אני מזמין אותך ואת חביריך לעשות לי פולסה דנורה, אם זה לא הולך

תפוס את בובת הוודו הקרובה אולי זה ילך...

לא אין לך תשובות לכלום, לומר לי שהגיע לאנשים האלה למות כמו שהם מתו כדי שלא יתבוללו זה מרתיח, זה מחליא ומגעיל. חבר נמדד מתי שצריכים אותו

אם הוא היה פה ולא עשה כלום ואפילו עזר לזה, כמו שאתה אומר או משתמע, אז אלוהים כזה וואלה שיז*** ובמילים אלו ממש.

אתה שוב לא אומר כלום ומה שאתה מרמז או מצביע עליו כ"תשובה" ו"אמת" שוב מלא שטיפת מוח והמון ממנה, כל התגובות שלך אומרות אותו דבר,

לכו תקראו שם ושם ותגיע לזה ומי שלא מגיע לזה טיפש כנראה, יש לך גישה מתנשאת ולכן אתה מקבל את התגובות ה"חמות" שכולם משאירים לך,

שנה גישה כי אני מבטיח לך שאתה לא יודע הכל, אפילו לא קרוב לזה ולתת לי גירסה לעוסה של הסבר גיזעני לא נותן לי תשובות זה מעורר בי שאלות כמו : יש עוד אנשים כאלה בעולם שלנו? באמת??? שיכולים לתרץ מוות של שש מליון אנשים חלקם גם חרדים אגב שומרי מצוות ועוד מליונים אחרים רק כדי שעם ישראל לא יתבולל? אתם מקשיבים לעצמכם לפעמים? טוב עם רב כמו עובדיה יוספוס שהחיילים שמגינים לו על הבית בשבילו לא יהודים זה כבר לא מפתיע כל כך...

תותח,

אתה טועה, הנאצים היו מאוד דתיים, אבל הם לא האמינו בנצרות, הם האמינו במיטוסים גרמניים ובאטלאנטיס,בסופר מן ארי, היה להם פרוייקט שנקרט לייבנסבורן

שהיה מעין בית הרבעה לאנשים עם דם ארי טהור... תראה את זה למשל http://video.google.com/videoplay?docid=4360800110742625275&hl=en.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיאנס הוא שטות בדיוק כמו פולסה דנורה וכל החרא הזה, עד רבה אני מזמין אותך ואת חביריך לעשות לי פולסה דנורה, אם זה לא הולך

תפוס את בובת הוודו הקרובה אולי זה ילך...

אנא שמור על תרבות דיון, רוני לא אשם שנקודת מבטך על החיים היא מטרילאיסטית.

אנשים מהצד שלך אוהבים הוכחות "פיזיות" ובכן אין שום הוכחה לגבי סיאנס כמו שאין שום הוכחה לגבי חור שחור - אלו בגדר "היפותזות" עכשיו אני אבוא ואומר שחור שחור זה חרטא? - לא!.

רק אתמול פורסמה כתבה גדולה בעיתון "ידיעות אחרונות" (יש מצב שגם במעריב) על הניתוח הראשון מסוגו בישראל שההרדמה בו היתה טבעית: היפנוזה, הניתוח עבר בהצלחה. המדע מאז ומעולם פחד להתעסק או לחילופין התרחק מכל התחומים המטאפיזיים, הן הרפואיים והן הפילוסופיים, המדע ככל הנראה מפחד לגלות שלא הכל מטריאליסטי, לא הכל חומרי ויש דברים שהם מעבר להבנתו.

לא אין לך תשובות לכלום, לומר לי שהגיע לאנשים האלה למות כמו שהם מתו כדי שלא יתבוללו זה מרתיח, זה מחליא ומגעיל. חבר נמדד מתי שצריכים אותו

אם הוא היה פה ולא עשה כלום ואפילו עזר לזה, כמו שאתה אומר או משתמע, אז אלוהים כזה וואלה שיז*** ובמילים אלו ממש.

אחרי שאני שומע ממך דיבורים כאלה אני מבין שלבקש לא יעזור, היית ותישאר פטרנליסט.

אנא ראה תגובתי ל Shem86 - הלינק אליה מצא ממש מעליך.

אתה שוב לא אומר כלום ומה שאתה מרמז או מצביע עליו כ"תשובה" ו"אמת" שוב מלא שטיפת מוח והמון ממנה, כל התגובות שלך אומרות אותו דבר,

לכו תקראו שם ושם ותגיע לזה ומי שלא מגיע לזה טיפש כנראה, יש לך גישה מתנשאת ולכן אתה מקבל את התגובות ה"חמות" שכולם משאירים לך,

שנה גישה כי אני מבטיח לך שאתה לא יודע הכל, אפילו לא קרוב לזה ולתת לי גירסה לעוסה של הסבר גיזעני לא נותן לי תשובות זה מעורר בי שאלות כמו : יש עוד אנשים כאלה בעולם שלנו?

אם תשאל אותי?, גם אם לא אהבת תגובה מסויימת של רוני (או שפשוט לא הבנת אותה נכון) - אין זה אומר שצריך לתקוף, להקניט ולדחות על הסף כמו שאתה עושה, אתה ורוני באים מרקעים שונים לגמרי, אם לא תנסו להבין אחד את השני זה פשוט לא ילך.

תותח

אתה טועה, הנאצים היו מאוד דתיים, אבל הם לא האמינו בנצרות, הם האמינו במיטוסים גרמניים ובאטלאנטיס,בסופר מן ארי, היה להם פרוייקט שנקרט לייבנסבורן

שהיה מעין בית הרבעה לאנשים עם דם ארי טהור... תראה את זה למשל http://video.google.com/videoplay?docid=4360800110742625275&hl=en.

חביבי תשמע את עצמך!!! אתה אומר לי שהם היו דתיים מטעם תורת הגזע?!, אתה אמיתי?.

תורת הגזע אינה דת!, היא אידיאלוגיה אתאיסטית-טוטאליטרית ורצחנית.

למרות זאת, כמו שאמרנו מקודם, היו נאצים נוצרים אבל:

גם אם ירצו לשמור את הנצרות - מאותו רגע שנפלו בפח של היטלר אין זה אפשרי. תורת הגזע היא אידאולוגיה שטנית הנוגדת בעליל את התורה (היהדות והנצרות), היא מפלגת את בני האדם לטובים יותר וטובים פחות בעוד שהתורה מתייחסת אל כולם כאל שווים באותה מידה.

היא מבקשת להקצין ברוע בעוד שהתורה מעידה על הצורך באיזון - עולם בו רמת הרוע או הטוב מוקצנות הוא עולם משעמם וחסר תכלית.

אגב, רוב הנאו-נאצים כיום הם אתאיסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...