דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 146 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

בתורה כתוב שכל החיות היו בתיבה. לכן מתבקש שהן יחיו גם היום. באופן מפתיע נמצאו מאובנים רבים של הנראים כשלב מעבר בין מאובן קדום יותר לבין בעל חיים שחי כיום. אם התורה הייתה נכונה, הייתי מצפה לראות לפחות חלק מאותם מאובנים גם היום.

בעמוד קודם, (בעודי מסתמך על מקרה אחד שמעלים את הצורך בדוגמאות נוספות) הסברתי מדוע אתה טועה טעות חמורה מאד..

אין היום דגים שמאובניהם תוארכו למליוני שנה אחורה. מה שאתה אומר לא קשור לכלום.

ראינו איך הם תיארכו את אידה, ראינו ונמשיך לראות עד שעינהם של אנשים יפקחו דאז הם יגידו לעצמם; "הגיע הזמן לנטוש.. אם זו לא התורה, זו לפחות תהיה תאוריה אחרת.., עם פחות גולים עצמיים".

הכור בצ'רנוביל סיפק זרז למוטציות, וצאצאי הנפגעים מראים כי המוטציה גם עוברת בתורשה. התהליך שאתה רוצה לראות לוקח מליוני שנים - אתה לא תראה מוטציה שבאופן טבעי לוקח לה מליוני שנים להתפתח בבני אדם. היות שהודית שמוטציה מקרית יכולה לקרות מעצמה - נקודה זו אינה רלוונטית.

ראשית כל, אף מוטציה לא עברה לבן (ומישם לנכד ולנין) כלל, זוהי טענה חסרת כל אסמכתא ובסיס ואני קרוב ללכנותה "שקר גס".

ב.צ'רנוביל אינה דוגמה, כבר אמרתי לך את זה מעל פעמיים, זה קריטי שתבין, צ'רנוביל היא דוגמה למוטציות שבאו בעקבות מעשה ידי-אדם.

אמרתי לך ואני עכשיו גם אדגיש ואצבע כדי שלא תפספס:

ביקשתי לראות תמונה של אדם הנושא מוטאציה (שבאה לידי קיום מבלי שום התערבות אנושית!!!, לא משנה באיזו דרך או צורה) אשר עברה לצאצאים של אותו נשא, קרי ילדים, נכדים, נינים. בדיוק כפי שהופיעה אצלו באופן אקראי.

בו זמנית אמרתי משהו שככל הנראה עיצבן אבולוציונים רבים, הצהרתי בשנית שאני מעוניין בתמונה\וידאו ארוך שהסיכויים שהינו זיוף שואפים ל-0, אשר יראה לנו מקרה כזה במציאות, ולא פרשנות תאורטית-אינטרסנטית, מפוקפקת ושנויה במחלוקת למאובנים. (שמעט מעלה הסברתי מדוע האברהמיות רואה בה כזו, במיוחד בקטע עם הלמור בעמוד קודם).

ועכשיו לגבי אותן המוטציות בצ'רנוביל שלטענתך ולכאורה "עוברות לדור הבא" כי הן עוברות.

למה בצ'רנוביל כן ובמקום שלא עבר שואה גרעינית או שאין בו אפילו טיפה של קרינה לא? - אתה יודע למה?

כי מוטאציות פשוט לא עוברות לדור הבא!!!, זהו שקר אבולציוני מצוץ מהאצבע.

המוטצאיות מצ'רנוביל שלכאורה (אמא של הלכאורה) "עברו" לדור הבא הן בסה"כ מוטציות כשלעצמן, שאין להן לא אבא ולא אמא, הן פשוט באו למולד ב' כמו שהן באו למולד א' שלפניו - בגלל המצב שבו שרויה סביבתם.

מה שלא יקרה במקום אחר בעולם חוץ מצ'רנוביל או ירושימה או מקום אחר עם הסטוריה דומה.

אני חושב שזה מסכם את הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא שמעת על האילומינטים ועוזריהם?

אף אחד לא שמע עליהם, ואני עדיין מחכה שתסביר מה זה לעזאזל מתרס האברהמיות שדיברת עליו.

עיוורון כמוטציה אצל בני אדם, לא הייתה דוג' מספיק טובה? (אם אתה רוצה אני יכול לצרף תמונה של אדם עיוור)

במיוחד בשבילך - מחלה תורשתית נוספת(=מוטציה בגנים) - הגורמת ל-6 אצבעות באחת מהגפיים לפחות. http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%93%D7%A7%D7%98%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%94

מוטציות בולטות יותר, לוקחות מליוני שנים כפי שכבר נאמר לך - לא תראה כאלו בימי חייך. הכור בצ'רנוביל היווה מקור אקראי למוטציות ולא ברור (בעצם כן ברור) למה אתה מסרב לקבל זאת.

קרינה רדיואקטיבית, אמנם נבעה מטעות אנושית, אך קשה לראות בה יד מכוונת כלשהי. לצורך העניין זוהי מוטציה אקראית. לטענתך מוטציות שמקורן באדם עוברות בירושה (בצמחים מהונדסים גנטית), מוטציות בחיידקים עוברות בירושה, ומוטציות אקראיות באדם לא? על סמך מה אתה מבסס דברים אלו?

בעמוד קודם, (בעודי מסתמך על מקרה אחד שמעלים את הצורך בדוגמאות נוספות) הסברתי מדוע אתה טועה טעות חמורה מאד..

לא נתת הסבר מספק בשום מקום, מדובר על עוד התחמקות אופיינית לך, להפנות לעמודים קודמים, לטעון שענית על הכל שם, ולסרב לחזור על עצמך. חוץ מאשר את עצמך - זה לא משכנע אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לך וגם לדינוזאור וגם ל"אידה" היו עיניים, אז?

אתה שולף משפטים באקראי? מה הקשר בים מה שכתבתי למה שאתה כתבת?

כנראה פסחת על דבריי, טענתי למעשה טענה זהה לשלך; שאסור להכליל, יש מילים שאין אנו מבינים, ויש שכן; שהן הרוב, כאמור; כנראה פסחת על תגובתי בעניין הטוטפות.

לא פסחתי, פשוט לא היה לי מה לומר. זה לא קשור. יש מישהו שטוען ש"גדולים" בתורה, משמעותו שונה מ"גדולים" של ימינו אנו? אם אתה טוען כך, הרי שאפשר לטעון זאת לגבי כל מילה בתורה. אם לא, הרי שזה לא מתאים לדינוזאורים.

ניתן לסבור שמדובר בתינוק או טף.

עד שמוצאים קן של דינוזאור גדול עם ביצים שלא בקעו והן גדולות יותר מהתינוק שלך, עד שמוצאים את התינוק של הדינוזאור הקטן והוא בגודל של אפרוח. "ניתן לסבור, עלאק. לפני שתסבור, למה לא תבדוק?

בוא נגיד שאתה, בן-האדם, "גדול" יחסית לנמר או לשועל. כשהיית תינוק, היית בגודל זהה לשלהם, קרי "קטן". אתה רואה שאדם יכול להיות פעם פה ופעם שם?

גם אם נקבל את הטענה הזו (ורק לפני רגע הראיתי שהיא שגויה), איך אתה מסביר את עניין המים?

נו יופי. על זה הויכוח.

אתה לא רציני.

קרא את חמשת הפוסטים שמעל לזה הנוכחי ותראה בעצמך מדוע לא התייחסת לדבריי. כולי תקווה שלא תפספסם גם בפעם הזו.

מצטער, אם יש לך נקודה, אתה מצליח לפספס אותה בכל פעם. בוא ננסה בכיוון ההפוך: אתה לא מקבל את ההסבר שלי אבל הנימוק היחיד שלך הוא "לא נכון". אולי תנסה אתה? הסכמת שמוטאציות קורות. הסכמת שבמקרים נדירים, הן מועילות. תסביר לי בבקשה איך מוטאציה שכזו עובדת לדעתך.

מה אתה אומר, אולי לשאלה הזו תענה, לשם שינוי?[br]פורסם בתאריך: 28.05.2009 בשעה 22:28:34

תבין את עמדתו של מתרס האברהמיות; מדובר בשימור טבעי של שנכחדו במבול של נוח וכי כל העניין של "מליארדי שנים" הוא מיתוס בדוי והזוי אשר נובע בסה"כ מפירוש שגוי למציאות. הרי על פי האברהמיות; העולם ממילא נברא ב"גיל מבוגר", ועל כן כל מה שנמצא בו היום; יתכן כי יתפס כמשהו עתיק בן מליארדי שנים. כך או כך, גורסת האברהמיות שמדובר בסה"כ באשליה שעצם קיומה שכיח.

רק שמשום מה, מאובני הדינוזאורים מתגלים בשכבות הרבה יותר עמוקות ממאובני האדם הקדמון.

תודה על הטיפ אך לטעמי עדיף היה שתשלח לי אותו באופן פרטי, הוא לא נוגע לנושא.

למה? אלו לא מוטאציות שעברו בתורשה?[br]פורסם בתאריך: 28.05.2009 בשעה 22:30:58

ב.צ'רנוביל אינה דוגמה, כבר אמרתי לך את זה מעל פעמיים, זה קריטי שתבין, צ'רנוביל היא דוגמה למוטציות שבאו בעקבות מעשה ידי-אדם.

אמרתי לך ואני עכשיו גם אדגיש ואצבע כדי שלא תפספס:

ביקשתי לראות תמונה של אדם הנושא מוטאציה (שבאה לידי קיום מבלי שום התערבות אנושית!!!, לא משנה באיזו דרך או צורה) אשר עברה לצאצאים של אותו נשא, קרי ילדים, נכדים, נינים. בדיוק כפי שהופיעה אצלו באופן אקראי.

בו זמנית אמרתי משהו שככל הנראה עיצבן אבולוציונים רבים, הצהרתי בשנית שאני מעוניין בתמונה\וידאו ארוך שהסיכויים שהינו זיוף שואפים ל-0, אשר יראה לנו מקרה כזה במציאות, ולא פרשנות תאורטית-אינטרסנטית, מפוקפקת ושנויה במחלוקת למאובנים. (שמעט מעלה הסברתי מדוע האברהמיות רואה בה כזו, במיוחד בקטע עם הלמור בעמוד קודם).

ועכשיו לגבי אותן המוטציות בצ'רנוביל שלטענתך ולכאורה "עוברות לדור הבא" כי הן עוברות.

למה בצ'רנוביל כן ובמקום שלא עבר שואה גרעינית או שאין בו אפילו טיפה של קרינה לא? - אתה יודע למה?

כי מוטאציות פשוט לא עוברות לדור הבא!!!, זהו שקר אבולציוני מצוץ מהאצבע.

המוטצאיות מצ'רנוביל שלכאורה (אמא של הלכאורה) "עברו" לדור הבא הן בסה"כ מוטציות כשלעצמן, שאין להן לא אבא ולא אמא, הן פשוט באו למולד ב' כמו שהן באו למולד א' שלפניו - בגלל המצב שבו שרויה סביבתם.

מה שלא יקרה במקום אחר בעולם חוץ מצ'רנוביל או ירושימה או מקום אחר עם הסטוריה דומה.

אני חושב שזה מסכם את הנושא.

אין לך שמץ של ידע בביולוגיה או גנטיקה. או פיזיקה, אם כבר דיברת על קרינה. אני חושב שזה מסכם את הנושא.

לעניין: קרינה היא גורם ידוע למוטאציות. קרינה קיימת באופן טבעי בכל מקום: מיסודות רדיואקטיביים בכדור הארץ (מאיפה אתה חושב בא האורניום בכור בצ'רנוביל?) ועד קרינה קוסמית. כל מה שעשו בצ'רנוביל ומקומות דומים אחרים היה להגביר באופן מלאכותי תופעה טבעית לחלוטין. כך, במקום שמוטאציה תקרה לעיתים מאוד נדירות, היא התרחשה לעיתים קרובות יותר. אין דבר כזה, מקום ללא טיפה של קרינה.

אבל חלקיק אנרגטי שפוגע במולקולת ה- DNA ומשבש אותה עושה זאת באופן אקראי, הסבירות שהוא יגרום לאותה מוטאציה בשני מקרים שונים, קל וחומר אב ובן, הוא אפסי.

ובכלל, איך אפשר להוכיח לך שמוטאציה התרחשה ללא התערבות אנושית? אולי בדירה ממול היה מדען מטורף שניסה לבנות מכונת זמן בדלוריאן עם פלוטוניום שנגנב מלוב, והקרינה גרמה למוטאציות?

הסבר קצר בנוגע למוטאציות: אם המוטאציה מתרחשת בתא כלשהו בגוף, היא חסרת משמעות. אז מה אם תכונות של תא אקראי השתנו? יש לך עוש מיליארדים כמוהו בגוף. האפשרות היחידה שלמוטאציה הזו תהיה השפעה היא אם המוטאציה גרמה לתא להתחלק ללא הפסקה, אז מהתא הראשוני יתפתח גידול. קוראים לזה "סרטן" וזה אף פעם לא מועיל.

אבל מה אם המוטאציה מתרחשת בתא רביה, כלומר זרעון או ביצית, ומאותו תא רביה מתפתח תינוק? במקרה הזה, מאחר שהמוטאציה היתה בתא שסיפק לו את הקוד הגנטי המקורי מנו התפתחו כל התאים שלו, המוטאציה תופיע בכל התאים. כך שאם היא גורמת להופעת יד על הגב, למשל, לאותו אדם תהיה יד על הגב. לא פחות חשוב: מאחר שהמוטאציה מופיעה בכל התאים, היא תופיע גם בחצי מתאי המין שלו (כל תא מין מקבל חצי מהקוד הגנטי של האדם) ובממוצע, חצי מהצאצאים שלו יקבלו את הגן המוטאציוני הזה.

הסברתי כבר את זה וכל מה שהיה לך לומר זה "לא נכון". למה? כי ככה.[br]פורסם בתאריך: 28.05.2009 בשעה 22:47:26

איסתרא בלגינא קיש קיש קריה ידידי :)

אין לי אפילו טיפה של יכולת להתמודד מול הטענות שלך לגבי מאובנים אבולציה וכולי

אבל בוא נשים שניה את זה בצד ....בטח טחנת את זה פה , עד שכאב לך כבר הראש ;)

הזוהר הקדוש לפי הדתיים מקורו מרבי שמעון בר יוחאי (רבי שמעון , חי לאחר תקופת חורבן בית שני )

ולפי אחרון הספקנים מקורו מהמאה ה 13

מה אתה אומר על המאמר הזה ?

http://hashem1.net/index.php?p=40&sn=%D7%96%D7%95%D7%94%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%A8%D7%90%D7%A2%D7%9D%D7%A4%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%91%D7%A6%D7%A8%D7%99.htm

הרי זה בדיוק מה שקרה !

הישמעאלים במאות שנים האחרונות חיו בישראל

אחרי שישראל רצו לשוב לארצם , הישמעאלים הקשו עליהם .

ועכשיו הישמעאלים מעוררים מלחמות גדולות בעולם .

איך אתה מסביר את זה ?

נבואות קלושות שאפשר להתאים בצורות שונות לזמנים שונים. עשו את אותו הטריק עם שונה של "נביאים" חסרי כל קשר ליהדות, למשל נוסטרדמוס. מי הם האדומים בנבואה הזו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, אני סיימתי איתך את הדיון.

לא אתדיין עם טחנת רוח המשריינת את עצמה במלל קשי ובדמיון.

אף אחד לא שמע עליהם, ואני עדיין מחכה שתסביר מה זה לעזאזל מתרס האברהמיות שדיברת עליו.

:lol:

לא שמע? יש לך לחקור לא מעט. את צמד המילים "מתרס האברהמיות" אמרתי עשרות פעמים כבר לפני 20 עמודים לכל הפחות. הכוונה היא לצידם של המאמינים אשר בשיח ה"בריאתני" (שם טפשי שמנסים להדביק לנו) לבין האבולוציונים.

לגבי הודגמאות שהבאת; אל תפנה אותי לויקיפדיה לגבי מוטציות.

אבל היות וכבר העפתי מבט; אם מדובר במחלה תורשתית, שיראו לנו את אותו מין אנושי שנשא את המוטציה הזאת בכל שלביה, שיספרו לנו על ההסטוריה שלו וכו'.

במידה והמוטציה החלה להופיע אצל אותה קבוצת אנשים מתישהו, מכאן שמדובר במשהו שאינו טבעי גרידא, אלא משהו שהסביבה עצמה אחראית לקיומו, כמו הדוגמה שאיסתרא נתן; לך תדע שאיזה פרופסור לא עשה ניסוי עתיר קרינה בבית שממולם ובכך החל מחלה זו במשפחה כלשהיא.

מוטציות בולטות יותר, לוקחות מליוני שנים כפי שכבר נאמר לך - לא תראה כאלו בימי חייך.

כאן כמו אבולוציונים רבים ובאופן די שכיח, תקעת עוד גול עצמי ובכך הפרכת במו ידיך את התאוריה.

אכן לא נראה מצב כזה (כמו שאני מדבר עליו ועליו בלבד) כי הוא פשוט לא קיים.

גם איתך הדיון שלי הסתיים, על המנטרות הלא קשורות שלך לא אגיב, זה לא יתן כלום, המשך לאכול את הלוקשים התאורטיים האלה שמאכילים אותך בהם.

כאמור, I rest my case.

יום טוב לך ולכל חבריך, לא אגיב יותר לאף אחד ממכם כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא, אני סיימתי איתך את הדיון.

לא אתדיין עם טחנת רוח המשריינת את עצמה במלל קשי ובדמיון.

לא שמע? יש לך לחקור לא מעט. את צמד המילים "מתרס האברהמיות" אמרתי עשרות פעמים כבר לפני 20 עמודים לכל הפחות. הכוונה היא לצידם של המאמינים אשר בשיח ה"בריאתני" (שם טפשי שמנסים להדביק לנו) לבין האבולוציונים.

אין לי כוונה לחקור תיאוריות קונספירציה הזויות.

לגבי הודגמאות שהבאת; אל תפנה אותי לויקיפדיה לגבי מוטציות.

עכשיו אתה גם בררן לגבי המקורות מהם מספקים את הדוגמאות? בשלב הבא תדרוש מאיתנו שנצלם בוידיאו אדם עם מוטציה כלשהי מחזיק את העיתון היומי, וכך גם ילדיו עם אותה מוטציה? אתה פשוט פתטי - מראים לך את הראיות שטענת שאינן קיימות, וכל פעם אתה מוצא תירוץ אחר לא לקבל אותן.

אבל היות וכבר העפתי מבט; אם מדובר במחלה תורשתית, שיראו לנו את אותו מין אנושי שנשא את המוטציה הזאת בכל שלביה, שיספרו לנו על ההסטוריה שלו וכו'.

מדובר במוטציה אקראית שעוברת בתורשה - בדיוק מה שביקשת שנראה לך. מדובר על אותו מין אנושי שאתה שייך אליו...

במידה והמוטציה החלה להופיע אצל אותה קבוצת אנשים מתישהו, מכאן שמדובר במשהו שאינו טבעי גרידא, אלא משהו שהסביבה עצמה אחראית לקיומו, כמו הדוגמה שאיסתרא נתן; לך תדע שאיזה פרופסור לא עשה ניסוי עתיר קרינה בבית שממולם ובכך החל מחלה זו במשפחה כלשהיא.

ביקשת דוגמא למוטציה טבעית - קיבלת. קרינה קוסמית היא טבעית, רוח שמשית היא גם טבעית, יכול להיות שהייתה חשיפה לקרינה באופן טבעי לחלוטין. כבר הסכמנו שייתכנו מוטציות מקרינה

כאן כמו אבולוציונים רבים ובאופן די שכיח, תקעת עוד גול עצמי ובכך הפרכת במו ידיך את התאוריה.

איך בדיוק? מישהו טען שלאבולוציה לא לוקח מליוני שנה לפעול בקנה מידה שאתה דרשת לראות דוגמאות עבורו?

אכן לא נראה מצב כזה (כמו שאני מדבר עליו ועליו בלבד) כי הוא פשוט לא קיים.

ראית מספיק דוגמאות שכן.

גם איתך הדיון שלי הסתיים, על המנטרות הלא קשורות שלך לא אגיב, זה לא יתן כלום, המשך לאכול את הלוקשים התאורטיים האלה שמאכילים אותך בהם.

כאמור, I rest my case.

בהחלט - כל טענותיך הופרכו, אך אתה בשלך - בוחר להאמין בספר אגדות ללא קמצוץ ראיה, וללא שניתן להעמידו לביקורת.

יום טוב לך ולכל חבריך, לא אגיב יותר לאף אחד ממכם כעת.

מעולה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והרי לכם תשובה אבולוציונית אכזרית-עוקצנית.

אתה צודק, החזק שורד, אתה החוליה החלשה שלום.

סיכומון של 200+ עמודים של ה"דיון" :עכביש: הזה

של מלחמת גוג ומגוג / מלחמת התשה הקיומית שמנהלים המסיונרים הדתים כנגד ההגיון הבריא

כמו שנאמר הלי שום קשר למי צודק או לא צודק, אלא רק לפי רמת הטיעונים הכושלים שהם מביאים

אני מביא שוב את דבריהם: http://www.youtube.com/watch?v=HiBn55tA8Cs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, החזק שורד, אתה החוליה החלשה שלום.

הוכחת לי כי לא תתנגד להיות הדור הבא של הנאציזם, זה התחיל במילים ונגמר במעשים.

של מלחמת גוג ומגוג / מלחמת התשה הקיומית שמנהלים המסיונרים הדתים כנגד ההגיון הבריא

פחח, הגיון בריא עלק, המסיונר מאשים אותנו במסיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוטא

רק שתדע לך שאני מחזק את ידייך

אני לא מבין למה לא מבינים ומה בכלל יש כאן להבין

אני לא ממש טורח לקרא את ההודעות ( הרי אני יודע הכל כבר ומה שאני אומר זה נכון גם אם אנשים למעט יחידיי סגולה לא ממש רואים זאת - אבל אני לא דוגמא כי אני מכוון למכנה המשותף הגבוהה )

אבל דבר אחד בטוח אני יכול להגיד על האמונה שלך , שאם היא זו שמדריכה אותך בהיתנהלות עם הנברנים בתרד הזה , אז כניראה שיש בה הרבה אמת :xyxthumbs:

כה לחיי צדיק , עוד לא ראיתי באף פוסט שלך מילים של נאצה או סתם טרוליות לשמה , ישר כוח , חזק ואמץ , אל תאדג לא להיות מובן ע"י ההמון , זה לא תמיד עלבון . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...