דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 230 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן

הוא מנסה לשכנע אנשים אחרים כי עצמו איננו משוכנע , איך שאמר האדמו"ר מאיר אריאל זצ"ל :" אדם צועק את מה שאין לו " במקרה של רוני אין לו אמת - אז הוא צועק כל הזמן אמת , אין לו עובדות אז הוא צועק כל הזמן עובדות , אין לו הוכחות - אז הוא צועק עובדות . אותו דבר הצדיק השני , אין לו ידע - הוא צועק כל הזמן ידע . ככה זה , אדם צועק את מה שאין לו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורה של שרלטנים ריקים שכעת ברוב חוצפתם באים להגיד לי מי אני ומה אני ואיך עלי לנהוג

אותו דבר הצדיק השני , אין לו ידע - הוא צועק כל הזמן ידע . ככה זה , אדם צועק את מה שאין לו .

אולי הגיע הזמן שתעמוד מאחורי הדברים שלך עצמך ותפסיק לחלק ציונים לאחרים

אתה יודע?, לפחות אני מסתדר עם מישהו. ;)

אני מסתדר מעולה עם כולם, כל עוד הם אומרים דברי טעם. אתה והוא התחלתם לאחרונה בסדרה של הודעות חסרות פשר שאינן עוסקות בשום נושא ברור, ולא תורמות לשום דיון. "להגריל" משפטים אקראיים שלא מביעים שום רעיון קוהרנטי - לשם כך לא צריך אנשים. אפשר גם עם מחשב או עם עוגיות מזל.

ונקנח ברגע של

נקודת יחוס ,

תבלין

זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מנסה לשכנע אנשים אחרים כי עצמו איננו משוכנע , איך שאמר האדמו"ר מאיר אריאל זצ"ל :" אדם צועק את מה שאין לו "

עם המשפט הזה בלבד קנית אותי :xyxthumbs:

ואני מסכים לגמרי עם המשפט הזה (ועם הרבה משפטים ממשניותיו של האדמו"ר הזקן מאיר אריאל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה משפט חכם...

אולי הגיע הזמן שתעמוד מאחורי הדברים שלך עצמך ותפסיק לחלק ציונים לאחרים [glow=red,2,300](זה לא מה שאתה בדיוק בעצמך עושה?)[/glow]

אני מסתדר מעולה עם כולם, כל עוד הם אומרים דברי טעם.

עכשיו זה(ן) מצחיק! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא מה שאני "בדיוק בעצמי" עושה (אולי התכוונת לומר "בדיוק מה שאתה עושה בעצמך" או "בדיוק מה שאתה עצמך עושה"?)

כשאני מעביר ביקורת על מישהו (אם אני טורח לעשות זאת) היא לא קשורה "אליו" אישית, אלא לדברים שהוא אומר. אני מקפיד להתייחס לדברים לגופם.

DAVID יצא עלי בביקורת שאני "מדבר הרבה על , ו"מקשיב" למדענים - סימן שאין לו . אין לו מחשבה מקורית. אדם צועק מה שאין לו".

איזו מין ביקורת זו? איפה ההתייחסות לדברים לגופם?

שאלתי את הבן אדם 3 פעמים איזו "מחשבה מקורית" בדיוק יש לו, ולא קיבלתי ממנו תשובה

הדבר היחיד שהיה אפשר אולי איכשהו להבין מדבריו זה שהוא מאמין ב-"תורת משה" וחושב שהיא איכשהו רלוונטית לחיינו כיום. מה לזה ולמחשבה עצמאית/מקורית?

ומדוע אתה בוחר למצוא את מה שאני אומר "מצחיק" ולא את העובדה שהוא סותר את עצמו?

בגלל שאתה החלטת שאתה אוהב אנשים שמדברים בצורה מעורפלת, שמשחררים לאוויר אמירות בלתי-קוהרנטיות ומראים על "פתיחות מחשבה"

העיקר (חס וחלילה) לא לכתוב שום דבר "ארוך מדי" או "מדעי"... זה באמת אסון

אבל זה לא מפליא אותי. אני זוכר עוד את ההצהרות שלך בזכות ה-"אנרכיזם" וכיו"ב מהדיון על העוזרת של שרה נתניהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היתה לכם היכולת לבחור,

הייתם בוחרים להאמין באל, או לא?

נאמר שלפני הלידה הייתם ממלאים טופס, שאין סיכוי שהייתם זוכרים שמילאתם, מה היתה הבחירה שלכם לחיים?

נוסיף את האופציה של אגנוסטיקנים למיניהם, אתאיסטים, וכל שאר הירקות.

תנו תשובה מפורטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר יש לנו, אין צורך במצבים היפוטטיים

בהיעדר ראיות לקיומו? לא

נאמר שלפני הלידה הייתם ממלאים טופס, שאין סיכוי שהייתם זוכרים שמילאתם, מה היתה הבחירה שלכם לחיים?

"לפני הלידה" לא היינו קיימים, ולכן גם לא הייתה לנו זהות, ולכן אין משמעות ל-"בחירה" כזו

"בחירה" יכול לעשות רק אדם חושב, ואדם חושב הוא תוצאה של לפחות 6~10 שנים של התפתחות כילד חי

זה בערך כמו שתשאל "מה הייתם בוחרים לעשות אחרי מותכם והיעלמותכם המוחלטת מהעולם הזה?"

ואם לא היית מוסיף את ה"אופציה", מה בעצם היו האפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מפגרת.

תנו תשובה מפורטת.

ולהסביר למה היא מפגרת יהיה כמו להסביר בדיחה לא מצחיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זה לא מה שאני "בדיוק בעצמי" עושה (אולי התכוונת לומר "בדיוק מה שאתה עושה בעצמך" או "בדיוק מה שאתה עצמך עושה"?)

אז אתה גם דוקטור ללשון? פששש, איש אשכוליות אתה...

אני יודע ששפה זה דבר דינאמי ולכן אני לא טועה באיך שאני מדבר(אבל אם אתה מרגיש ממש טוב מלתקן אותי אז תהנה).

בקשר לשאר? בוא נסכים לא להסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו תשובה מפורטת.

האמת היא שיותר נכון להגיד זה שמן השמים בוחנים אותך אם רצונך באל או לא .

רבי נחמן מברסלב זי"ע אמר שבדור שלנו תרד מן השמים אפיקורסות גדולה

כלומר אין יהודי אחד בין דתי או חילוני שלא הגיעה אליו בזמן כלשהו בחייו כפירה רבה ,

ואז רוצים לראות את התגובה שלך האם יש לך צער גדול על כך ? או שבעצם אתה שמח על כך ?

מי שרצה בקיומו של האל יהיה סמוך ובטוח שהאל ירצה בקיומו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@WhiteRhino

:lol:

עוד אחד שמדבר בשמו של האל ,

אני לא מבין למה את אלו שרואים פיות והציפורים מדברים אליהם מכניסים לבית משוגעים ואת אלו שטוענים שאלוהים מדבר אליהם לא :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@WhiteRhino

:lol:

עוד אחד שמדבר בשמו של האל ,

אני לא מבין למה את אלו שרואים פיות והציפורים מדברים אליהם מכניסים לבית משוגעים ואת אלו שטוענים שאלוהים מדבר אליהם לא :s05:

כי אלוהים ישלח אותם לשרוף לך את הכפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...