דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 231 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^יש גם רבני שקר בגלות המרה הזאת .

אבל.....

חָזְקוּ עָלַי דִּבְרֵיכֶם, אָמַר ה ; וַאֲמַרְתֶּם, מַה-נִּדְבַּרְנוּ עָלֶיךָ. יד אֲמַרְתֶּם, שָׁוְא עֲבֹד אֱלֹהִים; וּמַה-בֶּצַע, כִּי שָׁמַרְנוּ מִשְׁמַרְתּוֹ, וְכִי הָלַכְנוּ קְדֹרַנִּית, מִפְּנֵי ה צְבָאוֹת. טו וְעַתָּה, אֲנַחְנוּ מְאַשְּׁרִים זֵדִים; גַּם-נִבְנוּ עֹשֵׂי רִשְׁעָה, גַּם בָּחֲנוּ אֱלֹהִים וַיִּמָּלֵטוּ. טז אָז נִדְבְּרוּ יִרְאֵי ה, אִישׁ אֶל-רֵעֵהוּ; וַיַּקְשֵׁב ה , וַיִּשְׁמָע, וַיִּכָּתֵב סֵפֶר זִכָּרוֹן לְפָנָיו לְיִרְאֵי ה , וּלְחֹשְׁבֵי שְׁמוֹ. יז וְהָיוּ לִי, אָמַר ה צְבָאוֹת, לַיּוֹם, אֲשֶׁר אֲנִי עֹשֶׂה סְגֻלָּה; וְחָמַלְתִּי עֲלֵיהֶם--כַּאֲשֶׁר יַחְמֹל אִישׁ, עַל-בְּנוֹ הָעֹבֵד אֹתוֹ. יח וְשַׁבְתֶּם, וּרְאִיתֶם, בֵּין צַדִּיק, לְרָשָׁע--בֵּין עֹבֵד אֱלֹהִים, לַאֲשֶׁר לֹא עֲבָדוֹ. {פ}

יט כִּי-הִנֵּה הַיּוֹם בָּא, בֹּעֵר כַּתַּנּוּר; וְהָיוּ כָל-זֵדִים וְכָל-עֹשֵׂה רִשְׁעָה, קַשׁ, וְלִהַט אֹתָם הַיּוֹם הַבָּא אָמַר ה צְבָאוֹת, אֲשֶׁר לֹא-יַעֲזֹב לָהֶם שֹׁרֶשׁ וְעָנָף. כ וְזָרְחָה לָכֶם יִרְאֵי שְׁמִי, שֶׁמֶשׁ צְדָקָה, וּמַרְפֵּא, בִּכְנָפֶיהָ; וִיצָאתֶם וּפִשְׁתֶּם, כְּעֶגְלֵי מַרְבֵּק. כא וְעַסּוֹתֶם רְשָׁעִים--כִּי-יִהְיוּ אֵפֶר, תַּחַת כַּפּוֹת רַגְלֵיכֶם: בַּיּוֹם אֲשֶׁר אֲנִי עֹשֶׂה, אָמַר ה צְבָאוֹת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרמוס את הרשעים!!!!!!!!!!!!!

אתה רשע אתה!!!!!

אתה רשע!!!!!

לא שומר שבת!!!!

רשע!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא מניח תפילין!!!!!!!!!!

רשע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לרמוס אותכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111!!!!!!!!!!!!1111111

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על זה כבר נאמר " ובערת את הרע מקרבך"

אנשים נתפסים למילים שהם לא מבינים ורוצחים בני אדם בגלל שטויות שאידיוט שזקוק לאישפוז דחוף אמר לאידיוט שזקוק עוד יותר מימנו לאישפוז פרש לאידיוט שהכי זקוק לאישפוז רוצה ליישם ! חולי רוח אללה יסתור .

מתי תפנימו שכל מה שהאדם רוצה בשבילו זה בסדר אבל כאשר הוא דורש מהשני כאן מתחילות הבעיות ???

טוב , לך תסביר לאחד שקורא לעצמו whiteRhino כאילו הקרנף הלבן כשזה למעשה שיבוש

ציטוט מוויקי :קרנף רחב השפה (שם מדעי: Ceratotherium simum), מין של קרנף הנפוץ בסוואנות של אפריקה. מקור השם "קרנף" הוא קרן-אף. קרוי גם 'קרנף לבן' בשל תרגום שגוי של המילה weit ("רחב" באפריקנס) ל-White (לבן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך להיות כנה - אני אמיתי :smile1:

אני לא משתייך לשום זרם וחושב שכולם חכמים ודבילים באותה מידה , כולם חכמים כשהם שומרים את הדעות שלהם לעצמם וכולם דבילים כאשר הם אומרים למישהו שלא שאל אותם ישירות לגבי דעתם .

אני חושב שהדת היהודים כפי שהיא באה לידיי ביטוי בדת הגלותית הרבנית האורטודוקסית היה לה תפקיד אחד בלבד וזה לשמר את התורה ואת העם ביחד בגלות , עם ההגעה לארץ הם צריכים להתבטל ולהפוך להיות חלק מההיסטוריה ממש כמו חברייך הקראים ו / או השומרנים ו /או כל כת אחרת שכוללת את הרפורמים / קונסרבטיבים שלא לדבר על החסידים למינהם .

עם צריך ליצור לעצמו את הזהות הישראלית / יהודית / עברית המחודשת שלו בארצו , אם תשאל אותי מהיא הזהות אולי אענה לך .

אז מה היה לנו : קבוצה של אנשים שהוציאה את העם לגלות ורוצה להחזיר אותו לגלות ? כלומר הכת הרבנית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר זה יצא 2420 שקל בערך כולל תוספת למשלוח יותר טוב.

נראה לי שזה בלי המס שלהם.

תעשה את החישוב ותראה.

אם יקחו לי מכס כאן זה יצא בסביבות ה3000 שקל.

ביקשתי מרוני לומר בשבילי פרק בתהילים למזל.

ברגעים אלו ממש יש מניין שדואג לעניין.

אם לא יקחו לי מכס אז יש אלוהים.

עכשיו רק נשאר לחכות.

עוד כמה ימים נדע סוף סוף אם יש אלוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/139/378.html?hp=1&loc=31&tmp=9050

אני חושב שלכל ה"דתיים" פה בפורום, כדאי להציץ במאמר כאן שנכתב על ידי רב.

אני גם מבקש מכל הלא דתיים, לא לקפוץ בראש, אלא לקרוא עד הסוף, לדעתי יש הרבה טעם במאמר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^איזה חידוש יש פה ?

רבי מילווביטש : "לא ישאר יהודי אחד בגלות "

רבי נחמן מברסלב : " עוונות לא שייכים כלל לישראל "

רבי מאיר בעל הנס : " כל הדר בארץ כאילו לא חוטא שנאמר 'העם היושב בה נשוא עוון' "

דוד מלך : "והוא יפדה את מכל עוונותיו "

'בנים אתם לה' , אבא הגון זורק את ילדיו ?

כל העינין פה הוא הוכחה , כמו שאמר שלמה המלך עליו השלום "כי תכנו בשבט לא ימות "

כי אין שכחה לפני כסא כבודו ומי שחטא יצטרך לתת את הדין

וגם מי שיכל להוכיח אותו ולא הוכיח אותו שנאמר "הוכח תוכיח את עמיתך ולא תשא עליו חטא "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Lev0

אתה לא בדיוק העיפרון כי חד בקלמר ;)

כל מה שה"צדיק" הזה מציע זו במילה אחת " תאהדיה" הפסקת אש ,

"מסקנה: עד שנחזיר אחרים בתשובה, נחזיר את עצמנו בתשובה בכל אלה (עיין אדר היקר לז). "

יענו הם לא מבינים שאולי הם טועים אולי בקצת וה"חילוניים" אולי צודקים , אולי בקצת , הם רק עוצרים להתחמשות , עאלק "עד שנחזיר אחרים בתשובה " :facepalm:

בקיצור הם לא אומרים שהחילונים צודקים לפחות בשביל עצמם ושהם מכבדים את זכותם לדעתם , הם רק אומרים : אנחנו הדתיים לא בסדר שלא הצלחנו להחזיר אותם בתשובה , בא נעצור להתארגנות , נעשה הפסקה עד שנסיק מסקנות כיצד להצליח בלהחזיר אותם בתשובה .

אין להם הירהור על דרכם בכלל , הם בטוח צודקים האחרים טועים , הם רק עדיין לא יודעים איך להסביר , אני בטוח שבעתיד יהיו כאלו מהדוסים שיגידו שהרובה מסביר טוב יותר ומהר יותר , ראה למשל באירן , שמה הם לא מסתבכים עם הסברים למה נאוף לא טוב לפי דעתם , הם סוקלים את הבחורה וראה איזה פלא , כל שאר הנשים מבינות , אללאה יסתור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...