דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 166 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

אז אתה ממשיך עם העוקצנות המטריאליסטית שלא עושה מאום חוץ מלהציגך באור שלילי? האם אי פעם אמרתי שאני עוזב את הדיון הזה? - לא זכור לי דבר כזה, אנא צטט את דבריי אם קיימים.

האם לא תסבור שפרסמתי הודעה זו כאן בטעות?

תודה על העזרה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז אתה ממשיך עם העוקצנות המטריאליסטית שלא עושה מאום חוץ מלהציגך באור שלילי? האם אי פעם אמרתי שאני עוזב את הדיון הזה? - לא זכור לי דבר כזה, אנא צטט את דבריי אם קיימים.

האם לא תסבור שפרסמתי הודעה זו כאן בטעות?

תודה על העזרה.

איסתרא, אני סיימתי איתך את הדיון.

לא אתדיין עם טחנת רוח המשריינת את עצמה במלל קשי ובדמיון.

:lol:

לא שמע? יש לך לחקור לא מעט. את צמד המילים "מתרס האברהמיות" אמרתי עשרות פעמים כבר לפני 20 עמודים לכל הפחות. הכוונה היא לצידם של המאמינים אשר בשיח ה"בריאתני" (שם טפשי שמנסים להדביק לנו) לבין האבולוציונים.

לגבי הודגמאות שהבאת; אל תפנה אותי לויקיפדיה לגבי מוטציות.

אבל היות וכבר העפתי מבט; אם מדובר במחלה תורשתית, שיראו לנו את אותו מין אנושי שנשא את המוטציה הזאת בכל שלביה, שיספרו לנו על ההסטוריה שלו וכו'.

במידה והמוטציה החלה להופיע אצל אותה קבוצת אנשים מתישהו, מכאן שמדובר במשהו שאינו טבעי גרידא, אלא משהו שהסביבה עצמה אחראית לקיומו, כמו הדוגמה שאיסתרא נתן; לך תדע שאיזה פרופסור לא עשה ניסוי עתיר קרינה בבית שממולם ובכך החל מחלה זו במשפחה כלשהיא.

:lol:

כאן כמו אבולוציונים רבים ובאופן די שכיח, תקעת עוד גול עצמי ובכך הפרכת במו ידיך את התאוריה.

אכן לא נראה מצב כזה (כמו שאני מדבר עליו ועליו בלבד) כי הוא פשוט לא קיים.

גם איתך הדיון שלי הסתיים, על המנטרות הלא קשורות שלך לא אגיב, זה לא יתן כלום, המשך לאכול את הלוקשים התאורטיים האלה שמאכילים אותך בהם.

כאמור, I rest my case.

יום טוב לך ולכל חבריך, לא אגיב יותר לאף אחד ממכם כעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפלה כאן אי-הבנה גדולה מדי אולי..

אני תחת משתמש אחר כי פשוט החלפתי אימייל.. אבל לא חשבתי לרגע שאצטרך לאשר את הכתובת שהכנסתי ולכן נאלצתי לפתוח משתמש נוסף.

את דברים אלו הייתי שמח לכתוב לך באופן פרטי, אך המשתמש הזה עדיין חדש מדי בכדי שאוכל לשלוח ממנו הודעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

המשבר הכלכלי השאיר את כולנו עם הרבה פחות שקלים בארנק. אולי בורא עולם יעזור. הצעת חוק חדשה שהניח היום (ב') ח"כ ניסים זאב מש"ס על שולחן הכנסת מבקשת לקבוע שכל שטר במדינת יישא את הכיתוב: "אנו מאמינים בבורא עולם".

YE0091242_a.jpg

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3753033,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

מגניב, קרע אותי בצחוק, בזה הוא מתעסק מכל הדברים שדורשים התעסקות :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אני בעד שעל כל שטר יהיה כתוב: "לא תיקח שוחד" , ככל שלשטר יהיה יותר ערך כך הכיתוב יהיה יותר גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האידיוט גם לא יודע אנגלית

התרגום הוא באל אנחנו בוטחים להבדיל מהתרגום שלו ,

אני מנחי שהחכמולוג לא יודע שלהדפיס כסף עולה כסף => פקידוני משקר האוצר לא יאשרו :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם האחמד טיבי המטומטם הזה, למה הוא נשאר בכנסת?!

על כל דבר הוא חייב לבכות שלא טוב וחרא ולא בסדר והיהודים רעים אבל אם זה משהו של ערבים אז איזה יופי וכל הכבוד וכולם להצביע ולתמוך

צבוע מטומטם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחי שהחכמולוג לא יודע שלהדפיס כסף עולה כסף => פקידוני משקר האוצר לא יאשרו :nono:

אל תהיה טיפש, לא צריך להחליף את כל השטרות הקיימים.

רק צריך לשנות את ההדפס בהדפסות הבאות.

בכל מקרה הרעיון לכתוב כזה דבר על שטרות הוא מסוג ההכללות המעצבנות של אנשים שמנסים בשם אלוהים לדחוף את היד לכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...