דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 164 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

42

אלוהים זה הכל. וזה גם כלום.

אלוהים זה העובדה שיש אלוהים,

ואלוהים זה העובדה שאין אלוהים.

אלוהים זה אני, אלוהים זה אתם, אלוהים זה אנחנו.

ועכשיו תחליף את המילה אלוהים במילה שטן. יצא לך אותו הדבר.

אלוהים הוא גם השטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אחזור על המפתח לדיון :

להגדיר מה זה אלוהים !

אתם כמו החברה שהמציאו את המחשב לתשובה הסופית , אבל אינם יודעים מהיא השאלה - חחח

רעיון נחמד, אתה לא יכול להוכיח שאלוהים לא קיים, אז מה אתה רוצה להגדיר מה זה אלוהים כדי להרוג אותו? משוגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלאחרונה גילו שיש 3 אלילות

דין - אלת הכוח

ניירו - אלת הכוחמה

ופארור - אלת האומץ

הן יצרו את העולם והשאירו אחריהן את הטריפורס

זהו הטריפורס:

▲ ▲

לצערינו עלי חמינאי לקח את החלק של הכוח ואלון מזרחי לקח את החלק של החוכמה אבל אין מה לדאוג

בעוד 231 שנה יבוא גיבור הזמן, בלונדיני עם אוזניים מחודדות ויציל אותנו מהרשע והטמטום, ויגשים את חזון הארץ הקדושה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני הייתי בטוח שזה ה3 נקודות מסדרת המחסל ...

כניראה הייתי איש רע מאוד בגילגול הקודם .

רע כי אתה לא יודע מאיפה הבאתי את זה עליך?

אחרת לא הייתי אומר רע, פילוסופ גדול שמקסימום היה קצת אנטישמי ואולי הומו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני הייתי בטוח שזה ה3 נקודות מסדרת המחסל ...

רע כי אתה לא יודע מאיפה הבאתי את זה עליך?

אחרת לא הייתי אומר רע, פילוסופ גדול שמקסימום היה קצת אנטישמי ואולי הומו ...

אנטישמי? זה מוסג יפה אבל לא מתאים פה, רק בגלל שהוא מחזיק בדעה מנוגדת לא עושה אותו אנטישמי...

מעניין איך אתה קורא לסטאלין שהיה צורר יותר גדול מהיטלר ועוד בעם שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה כן ואתה מר דרסר

הבורא שמבורא , אתה מחרטט .

אתה מדבר על דברים שאינך מבין

אתה מדבר במילים שמישהו תקע לך לפה .

ואל תדאג למעורערות שלי - חחח

אני אחזור על המפתח לדיון :

להגדיר מה זה אלוהים !

אתם כמו החברה שהמציאו את המחשב לתשובה הסופית , אבל אינם יודעים מהיא השאלה - חחח

קודם כל מר דרנזר נתחיל מזה ;)

שנית אל תספר לי מה חברים שלי עשו אני אמרתי לך מה אני ראיתי ומה שמעתי ומה זה עשה לחברים שלי.. אני מבין אותך,גם אם אלוהים יתגלה אלייך אתה לא תאמין למה?? כי אתה לא רוצה להאמין זאת הבעיה שלך ולמה לעזאזל אתה מחפש לי את אלוהים בפאקינג הגדרות מפגרות?? חלאס עם הלשון והמתמטיקה הזה דפקו לך את החיים כמו המורה שלי שחשמל דפק לו את החיים,אני שואל אותו למה אתה לא מאמין למה אתה לא מנסה להאמין?הבנאדם חכם מבחינת חשמל אבל סליחה על המילה הוא דביל מבחינת דת-זה פשוט מצחיק אותי שהוא אפילו לא ניסה לבדוק למה הוא לא מאמין,אני גדלתי בסביבה חילונית ואני עדיין גר נכון לא שומר שבת ומניח תפילין לפעמים אבל מה מאמין!בניגוד אל כל הדיבורים שלך בכל הדיון הזה של 260 ומשהו עמודים שאין לי מושג מה אתה רוצה מה אתה רוצה לדעת מה לא אני לא מבין אותך בכלל! שאלת את עצמך מה אתה רוצה למצוא מה אתה מחפש פה כבר 260 עמודים? להיכנס בדברים שאני ר-א-י-ת-י ושלא הכתיבו לי?או שלזלזל כל פעם מחדש?תסביר את עמדותייך פעם אחת ולתמיד!(למרות שאתה תורם להכנסות של הפורום עם ההודעות שלך :hat:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להגדיר מהו אלוהים

אבל

אלוהים הוא החלק שמחבר בן כל הנשמות כולם

וגם כולל בעצמו את הנשמות בעצם

אפשר להדמות את זה לאינטרנט

כל משתמש באינטרט יש לו IP

האיטנרנט בעצם מחשבים ענקית שמחוברת עם ראוטרים וSWITCH אדירים

שמחברת את כולם לכולם

והמשתמש בעצם חלק מאינטרנט

שמישהו מרגיש כיימייה בלתי מוסברת למישהו זה בגלל ה ש ROUTING שלו טוב אליו :D

GEEK ALERT!!!!

בלי חתימות בבקשה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אי אפשר להגדיר את אלוהים ?

ואם אי אפשר להגדיר את אלוהים , איך אפשר להבין את אלוהים ? ואם אי אפשר להבין את אלוהים מיניין לך שמה שאתה מבין את אלוהים הוא הנכון ? אולי מה שאתה מבין את אלוהים החלק הקטן שאתה מבין את אלוהים זה ביכלל משהו אחר ממה שאלוהים הוא באמת ? האמת שלך היא : אתה לא מבין אלא מה שמסבירים לך ומסבירים לך את מה שגורם לך לעשות מה שהמורים שלך רוצים ומה שהם רוצים זה כוח והם צריכים כוח בגלל שהם מפחדים והם מפחדים בגלל שהם אינם מבינים והם אינם מבינים בגלל שהם בדיוק כמוך .

אנשים לא יכולים להגדיר מהו אלוהים אבל יכולים להתווכח על מהו אלוהים ? זה הסיבה למה אני טוען שכניראה אני הייתי איש רע מאוד בגילגול הקודם , כי אלוהים מעניש אותי על משהו , אין לי הגדרה אחרת לדיון עם אנשים שכאלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא יכולים להגדיר מהו אלוהים אבל יכולים להתווכח על מהו אלוהים ? זה הסיבה למה אני טוען שכניראה אני הייתי איש רע מאוד בגילגול הקודם , כי אלוהים מעניש אותי על משהו , אין לי הגדרה אחרת לדיון עם אנשים שכאלו .

אני מעולם לא התווכחתי על מה הוא אלוהים ואני גם לא מתכוון להכנס לזה (בכל השירשור אני רק התיחסתי לקיום אלוהים ולדת הממסדית)

מה שכן הזכרתי בהקשר של הנושא והגישה שלך זאת ניטשה ואת הגישה שלו, מכיר את הסיפור עם "המשוגע" שבסוף זועק שהם הרגו את אלוהים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אי אפשר להגדיר את אלוהים ?

ואם אי אפשר להגדיר את אלוהים , איך אפשר להבין את אלוהים ? ואם אי אפשר להבין את אלוהים מיניין לך שמה שאתה מבין את אלוהים הוא הנכון ? אולי מה שאתה מבין את אלוהים החלק הקטן שאתה מבין את אלוהים זה ביכלל משהו אחר ממה שאלוהים הוא באמת ? האמת שלך היא : אתה לא מבין אלא מה שמסבירים לך ומסבירים לך את מה שגורם לך לעשות מה שהמורים שלך רוצים ומה שהם רוצים זה כוח והם צריכים כוח בגלל שהם מפחדים והם מפחדים בגלל שהם אינם מבינים והם אינם מבינים בגלל שהם בדיוק כמוך .

תקשיב,אתה חי באשליות ממה שאתה חושב,אף אחד! אבל אף אחד לא מכתיב לי כלום גם לא חברים שלי אמרתי לך אני בודק בדייקנות כל סיפור וסיפור.. והסיפורים האלה הם כדי להגיד לאנשים כמוך שיש אל.

אמרתי לך כבר לפני כמה ימים,אף אחד לא צריך להכתיב לך מה לעשות,יש אלוהים את זה כבר כל העולם יודע ורוב החילוניים בארצנו יודעים אבל מה

הבעיה היא שהם לא עושים עם זה כלום,לא חוזרים בתשובה וכל זה אבל מצידי זה דבר טוב שלפחות הם מאמינים!אני מכיר מלא שהם אנשים תותחים פשוט שמבינים בתורה בצורה מטורפת והם חילוניים אבל מה הם יודעים מה לעשות,להיות בנאדם טוב ולעשות מעשים טובים!

כמו שאמרתי לך אתה לא צריך ללכת להיות חוזר בתשובה כדי להאמין,מספיק שתאמין ותהיה אדם טוב,פשוט תפעל על פי עשרת הדיברות לא לגנוב וכ'ו.

תהיה בנאדם טוב,לא לזלזל באנשים תאמין לי אתה תרגיש יותר טוב מניסיון!

אני לא מסתכל על אנשים עם פיאות וזקן.. הרי אתה יודע כמוני שיש דתיים שהם חראות וגם טובים.. ככה זה בכל זרם,תתעסק בעצמך ומה שחשוב לך.

יש לך את העולם הזה ואת העולם הבא,אין חוכמות. אני יודע שתמיד מסתכלים עליי ושתמיד אלוהים איתי ועוזר לי בדברים שאני עושה,אין בזה דבר דבילי באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיר :

אתה לא מגדיר אבל חושב שקיים או לא ?

אתה לא מוצא בתשובה שלך בעיה ?

דת מימסדית ? אכן בעיה שם שכבר פתרתי בטענה שהדת המימסדית היא יצרן שמשווק מוצר שהוא מקביל לכדור נוגד חרדה כמו נניח אסיוול או וואבן .

מר דרסר :

מיניין לך שיש עולם הבא ? על מה אתה מבסס את הטענה הזו שלך ?

היכן מצויה האמונה ? איזה היא ממלאת ? מדוע היא קיימת ? ומה הוא מקום הידע ביחס אליה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...