ברק אובמה נבחר לנשיא ה-44 של ארצות הברית! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברק אובמה נבחר לנשיא ה-44 של ארצות הברית!

Chymes

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היום יצא לי לשמוע קצת ברדיו אנשים שמבחינתי גזענים מזרחיים

ואני חצי מזרחי שלא תבינו לא נכון

אותם אנשים שיבחו את זה שאובמה נבחר ואז התחילו לקוות שיהיה ראש ממשלה מזרחי בארץ

הם כל כך חולים שמבחינתם אובמה זה המקביל למזרחי בארץ

כאילו הייתה עבדות בארץ

כאילו אין שרים \עשירים\ובכירים אחרים מעדות המזרח

עכשיו אני מכיר טוב את שני הצדדים

יש הרבה מאוד מזרחיים נאורים היום ולא הפתיע אותי בכלל שמי שדיברו ברדיו זה היה הדור הישן

אולי מישהו צריך להעיר אותם מהשינה ולהגיד להם שהיום אין קיפוח ואין גזענות

וזה שהם לא הצליחו בחיים לא יגרום לחיים שלהם להיות מוצלחים אם ראש ממשלה מזרחי יבחר

ובטח שלא נשיא אמריקאי שחור או חצי שחור במקרה הזה

ובנימה הזאת אני מחכה לראות מה יקרה לאלו שבחרו באובמה במחשבה שהוא יעזור לשכבות החלשות

איך הוא הולך בדיוק לעזור למיליוני אנשים מהמעמד הנמוך שחלקם משריצים ילדים למרות שאין להם גרוש על התחת

אני רואה באובמה מוכר בכיר בערוץ הקניות

הוא מוכר הרבה אשליות או לפחות מכר עד הבחירות שבפועל אני לא רואה סיכוי שהוא יממש אותם

תאמין לי כולם מוכרים בערוץ הקניות,הוא בן אדם,הוא אמר שהשינוי לא יהיה מהיר ויקח לפחות כהונה שלמה אם לא יותר וכשהוא אומר שינוי הוא מתכוון למושג כללי כלומר שינוי בבריאות,בכלכלה באפליה ועוד ועוד.הוא לא אלוהים,מה רוצים ממנו אני לא מבין תנו לו צ'אנס גם על שרון אמרו הוא יביא חורבן הוא יביא חורבן על מדינת ובסוף הוא זה שמיגר את הטרור(להזכירכם בתקופת אהוד כול יום היה פיגוע) לאחר שכהונה אחת של שרון זה ירד משמעותית-מה שמוכיח שמי ששופט את המועמד בהתחלה סתם,ומבטל אותו על ההתחלה סופו שיתבדה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מישהו צריך להעיר אותם מהשינה ולהגיד להם שהיום אין קיפוח ואין גזענות

קרירין אם אתה באמת מאמין בזה אתה חיי בסרט

ושלא תבין אותי לא נכון גם אני חצי חצי ואם תשימו לב טוב הספרדים לא פחות גזענים מהאשכנזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל כול הסיפור הזה לא טוב.

1.אובמה נבחר בגלל שתקשורת באמריקה פשוט עשתה לו קמפיין מטורף מסיבות שבאמת לא מובנות לי. (ואני בטוח שעכשיו תסבירו לי)

2.אובמה הוא בובה! כן בובה, הוא בחור שבא משום מקום וב""פתאומיות"" הוא הצליח לגייס מיליוני דולרים לקמפיין שלו. (מישהו יכול להגיד גורג בוש בובת חברות נפט).

3.עכשיו (וכן זה יקרה די בקרוב סביר להניח כשכול ההייפ\בולשיט האמריקאי ישקע) כול פעם שמישהו ירצה להגיד משהו רע (כמו שעשו על בוש טריליון פעם) על אובמה יגידו עליו שהוא גיזעני...

אז בקיצור עוד בובה בממשל שלא אכפת לה משום נושא שבאמת ישנה... (ולא, סתיגמות חברתיות, דת, נישואין של הומואים והפלות זה לא נחשב כמשהו חשוב! אלא רק מה שמו לכם מול העיניים כדי שלא תשימו לב שלא באמת ישתנה כלום ועדיין המערכת דוגלת בלעזור לחזק). ועדיין לאמריקאים לא יהיה מערכת ועדיין הם ימשכו לשלם לבנקים כסף מהמיסים שלהם כדי שהם יכולו להלוות אותו חזרה בריבית... (אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק).

קיצר שום דבר לא השתנה ההמון הלא מלומד הצביע כרגיל... (ישראל מישהו...!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל כול הסיפור הזה לא טוב.

קיצר שום דבר לא השתנה ההמון הלא מלומד הצביע כרגיל... (ישראל מישהו...!)

תגיד במי בחרת בבחירות הקודמות?? ,סתם שאלה מעניין אותי בי בחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא בחרתי כי לא היה אף אחד ששווה לבחור בו. :-\

אתה בחור בשמולאנים והם מוכרים את המדינה... אתה בחור בימנים והם גם מוכרים את המדינה :o ??? :-X (ואז חוטפים שבץ מוחי)

והפעם אם תבחר בימנים הם בטח גם ימכרו את המדינה וגם יעשו קוליציה עם ש"ס.

אז אין במי לבחור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

look-GOD ברגע שאתה לא בוחר ואחרים לא בוחרים זה קול למפלגות החרדיות בעצם שמצביעות באחוזים מאוד גבוהים

תראה מה קרה בירושלים לדוגמה

תצביע לאיזה מפלגה חילונית לא משנה איזה כמה שיהיה יותר מנדטים למפלגות החילוניות המפלגות החרדיות ישפיעו פחות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

look-GOD ברגע שאתה לא בוחר ואחרים לא בוחרים זה קול למפלגות החרדיות בעצם שמצביעות באחוזים מאוד גבוהים

תראה מה קרה בירושלים לדוגמה

תצביע לאיזה מפלגה חילונית לא משנה איזה כמה שיהיה יותר מנדטים למפלגות החילוניות המפלגות החרדיות ישפיעו פחות

לצערי אני מסכים איתך אבל ככה נראה כאילו אני באמת תומך בהם מה שממש לא קורה במציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...