כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k

zombie

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היום אתה משיג את כרטיס החד הכי חזק בשוק (gtx280) כבר מ-2140 ש"ח פה בארץ...

היו ימים שהכרטיס הכי חזק בשוק היה עולה בסביבות 3000ש"ח ואפילו הרבה יותר (8800Ultra מישהו?)

כמה רכשו 6800Ultra ב-3k ? כמה רכשו 8800gtx בסביבות 3k ? המון אנשים (אני אפילו מכיר כמה)

תאמינו לי, לאילו שלא אוהבים להתפשר, המחיר של gtx280 הוא ממש לא נורא כמו שעשיתם אותו.

למען האמת, מזמן לא ראיתי מחיר כל כך נמוך לכרטיס דגל :nixweiss: גם אם הוא לוקח אותו נשאר לו איזה 400ש"ח פנויים בתקציב ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש HD4870X2 ב - 180 ש"ח יותר...

שלמרות כל החסרונות שיכולים להיות לו עדיף בכל מקרה (ה - HD4870 הבודד לא כזה רחוק מה - GTX 280 גם ככה).

ה - GTX 280 יקר נורא ביחס לתמורה וגם ה - GTX 260 216 יקר מאד ביחס לתמורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"משום מה" יש לי הרגשה שהוא לא יקח פחות מ-280 או 4870X2

הנקודה שלי היא - תנו לבנאדם להינות מהרכישה וכבדו את הסיבה לכבודה הוא פתח את האשכול - 280 מול 4870X2.

המלצתם והסברתם על יחס מחיר\ביצועים - עשיתם את שלכם מבחינת החינוך...

מעבר לזה, לא זכור לי שחינוך בכלכלה זה התחום שלנו. גם אם הוא מתעקש על משהו שנראה לכם טיפשי (כמו רכישת ספורטיבי יקר למשל),

"מתפקידנו" ללכת לקראתו \ לכבד את רצונותיו ולתת מענה רלוונטי. כל אחד וה"פטיש" שלו.

אחרת, זה מה שקורה (10 עמודים של טחינת מים). הטעות פה היא גם שלו - הכותרת היתה אמורה להיות ספציפית ל-2 כרטיסי הדגל.

(שהרי בפוסט הראשון הוא כבר מציין זאת - 280, X2 או "לחכות קצת" - ובלחקות הוא לא מדבר על מחירים אלא על כרטיסי דגל שעוד לא יצאו :-X )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה לדעתי זה דבילי לקנות כרטיס ב1000+ שקל שיריץ משחקים על 40+ ותוך חודשיים לא יריץ משחקים כמו שצריך....עדיף להשקיע 2300 בכרטיס שיריץ הכל בשנה הקרובה(אני מתאר לעצמי שאפילו יותר) ואז שוב לקנות כרטיס ב2000

מה אתה מזיין במוח תגיד לי

הSLI שלי שקניתי לפני מספר חודשים, שהיום עולה כ1200 ש"ח מפציץ כמו שצריך עם כל משחק על הגדרות מקסימליות

לך תקנה 3WAY 280GTX MAXCORE ואז אולי תהיה מרוצה מהבדל שהעין שלך גם ככה לא תוכל תבחין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9600GT בהרבה מקרים עוקף GTX260... לא פלא שאתה מרוצה. כמה זה עלה לך כשרכשת (+לוח SLI) ?

ובכמה משחקים היו לך נפילות FPS \ תקיעות על חוסר זכרון בהגדרות מקסימום + פילטרים ?

כמה משחקים לא נתנו Scaling כראוי \ לא תמכו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מזיין במוח תגיד לי

הSLI שלי שקניתי לפני מספר חודשים, שהיום עולה כ1200 ש"ח מפציץ כמו שצריך עם כל משחק על הגדרות מקסימליות

לך תקנה 3WAY 280GTX MAXCORE ואז אולי תהיה מרוצה מהבדל שהעין שלך גם ככה לא תוכל תבחין

למה אתה לא יכול ליהיות בן אדם ולא להתנהג בצורה ישראלית ומגעליה!

צריך לתת לך באן זמני רק בגלל יחס ושפה!

חבל שרוב אוכלוסיית מורכבת מאנשים כמוך!

ונחזור לכרטיסי מסך ;D

השבוע אני יקנה את ה4870x2

אני יעדכן עם של הכרטיס והתקנתו וסקרין שוטס

החלטתי ללכת על הכי טוב שיש(כמו שעשיתי עם ה8800GTX)ועוד שנה אני ימכור אותו וישים שוב 2000+ שקל על כרטיס...אני לא מתפשר!

בקיצור חכו לעידכון><

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה הפרצוף?

אני מחפש איכות ללא פשרות ויש לי את הכסף!עוד לא עשיתי החלטה רישמית...

אז אני רוצה להבין מה אתם מציעים?260GTX max core?הוא לא יריץ לי crysis על איזה 20-30?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מראה איך הוא יריץ את המשחקים שעתידים לצאת....

הוא לא חזק בהרבה מהכרטיס שלי(8800GTX)

אז לא נראה לי השקע חכמה

אם לשים כסף אז למשו שייתן קיק בביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...