כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k

zombie

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך להחליף ספק והוא ייכנס במארז.

ואל תקנה HD4870X2 (אלא אם יש לך רזולוציה של 2560X1600 שאז זה הגיוני), אתה תצטער על זה אחר כך.

אופציה הרבה יותר חכמה ומשתלמת היא HD4870 + שידרוג עוד שנה בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יספק אותי ה4870 הרגיל....כי אני רוצה משחקים על הגדרות מקסימום ו4aa\2aa על מסך 24 ואת החדשים יותר הוא לא יחזיק

וראיתי עכשיו באתר של ATI שצריך ספק 650w או יותר....

אני מתחיל לחשוש כאן!

והבנתי שההבדל בין PCI-E 1.1 לבין PCI-E2 לא מורגש כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת את השאלות האלה כבר 1000 פעם מה אתה חוזר על דבריך?

הוא יכנס למארז , הספק יחזיק ויהיה מעל ומעבר , לא יהיה שום הבדל בביצועים בין הלוחות..

בקשר למעבד יש לך אחלה מעבד עם הוא בתדר כזה , יכול ליהיות מספיק טוב אבל אני ממליץ במיוחד עם המחירים של היום לקחת איזה 4 ג'יגה במחיר טוב , כרטיס מסך אני ממש לא תומך בקניה של 4780X2 .......... מוגזם ובזבוז כסף מוחלט.. ה 4870 הרבה יותר חזק מה8800 שגם נחשב למספיק מאוד היום גם בצרכים שביקשת.. אני לא מבין איך הוא לא מספיק לך.. אבל עדיין אם החלטת אז עדיף בודד של 4780 עם או סי או משהו זה יספיק.. ועוד שנה + אם הוא לא יספיק אלוהים גדול תחליף אותו במשהו יותר טוב שיתן לך ביצועים יותר טובים בעתיד מה 4780X2 וזה בדוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של ati וגם של הם תמיד מגזימים.. גם לי היה בעבר 7800 ג'י טי בזמנו, והם דרשו ספק 500 וואט.. הייתי עם 400 והוא הספיק לי..

הספק יחזיק .. ואם אתה רוצה רגיעה נפשית.. חפש בגוגל כמה בדיוק הכרטיס צורך .. ותראה שהספק יספיק.. או שתחפש אנשים שיש להם את הכרטיס הנ"ל עם הספק הנ"ל ותראה שהם שהמחשבים שלהם עובדים יופי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באתר של ati וגם של הם תמיד מגזימים.. גם לי היה בעבר 7800 ג'י טי בזמנו, והם דרשו ספק 500 וואט.. הייתי עם 400 והוא הספיק לי..

הספק יחזיק .. ואם אתה רוצה רגיעה נפשית.. חפש בגוגל כמה בדיוק הכרטיס צורך .. ותראה שהספק יספיק.. או שתחפש אנשים שיש להם את הכרטיס הנ"ל עם הספק הנ"ל ותראה שהם שהמחשבים שלהם עובדים יופי..

חיפשתי באינטרנט וחלק אומרים ככה וחלק ככה....רוב האנשים ממליצים 700w

אתה יכול למצוא דיונים או להוכיח שה520hx מספיק פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה - HD4870X2 צורך 264W מה - 12V.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/radeon-hd4870-crossfire_6.html#sect0

ה - HX520 מספק 480W, תעשה את החשבון לבד ותראה שהוא יחזיק אותו בקלות.

בכל מקרה כרטיסים כאלה מתיישנים מהר מאד והערך שלהם נופל ולכן הם לא שווים קנייה.

חוץ מזה מה ה - HD4870 לא מחזיק ב - 1920X1200 כבר ? כי CRYSIS על V.HIGH ו - CLEAR SKY עם הכל מופעל אף כרטיס בודד לא יחזיק לך.

אני מציע לא להשתמש במחשבונים כי הם מגזימים גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראה את המפרט שלי.

אחרי שראית את המפרט שלי, אז אני אומר לך בפשטות, HD4870 בודד לא יתן לך מה שאתה מחפש (משחקים כבדים בגרפיקה מקסימלית+פילטרים), כפי שכתבתי בשרשור אחר אתה תוכל לשחק "חלק" עם HD4870 בודד (עם OC קל) במשחקים כבדים על הגדרות מקסימליות אבל ללא פילטרים (אצלי AFx16 קבוע וללא AA), עם AA יש נפילות FPS מידי פעם, המשחק לא "רץ חלק".

שורה תחתונה, עם הדרישות שלך, לך תתפרע, קנה HD4870X2 (וגם לא תוכל להריץ Crysis עם פילטרים על MAX חלק... :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק לפי toms שההבדל בין pcie 1.1 ל 2 ב 99% מהמקרים הוא פחות מ 2% אז אין צורך להחליף לוח אבל אם כל התקציב הזה אני הייתי כבר משפר את כל המערכת .

פה באתר הראו ש-CF של 4850 על 2.0 מביא תוצאה גבוהה בהרבה מאשר על 1.1 אז די הגיוני שכשמדובר בכרטיס הזה זה דווקא מאוד משמעותי.

נראה לי דבילי לשים כ"מ כזה על שתגביל אותו...

אבל תגיד, לא חבל לבזבז על כרטיס 2600 שקל? תקנה כבר את ה-260 החדש, ותחכה לשדרג בשנה הבאה.

אם אתה גר בסביון או קיסריה - לך על זה...

יש לי 4870X2 בבית והתנסיתי גם ברגיל וגם ב 280GTX

אם יש לך מסך 24 אינץ'

לך על 4870X2 ישפר לך משמעותית הנאה במשחקים..

עם פילטרים על X4 והגדרות VERY HIGH.. חלקלק.. :hat:

ברור שיהיה שיפור, אבל האם זה כזה שיפור ששווה עוד 1000+ ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות העיקריים של 4870x2 הם:

1. 85 מעלות לכל (הרבה חום שצריך לצאת מהמארז)

2. ATI לא מאפשרים יצירת פרופילים בדריבר. ז"א, משחק שעדיין לא הותאם לו פרופיל בדריבר ע"י ATI יעבוד על אחת בלבד, לפחות עד שיצא דריבר חדש (וזה לוקח זמן). זה בלי קשר ל scaling שמשתנה ממשחק למשחק (כאשר יש פרופיל) - כי גם אז לא מובטח ניצול מירבי של 2 הליבות.

אם אתה הולך על X2 תהיה בטוח שבשלב מסויים תתקל בבעיות, אבל מלבד זה הכרטיס הוא באמת חיית ביצועים כשמנצלים את כוחו.

כמו כן, ATI הודיעו שבדריבר עתידי יאפשרו פרופילים ידניים (אך לא נאמר שום דבר לגבי תאריך או גרסא)

* כל המידע נלקח מסיכום הביקורת החדשה ל-X2 2GB ב-guru3d

על פי הדרישות שלך, אני אישית ממליץ GTX280, שיבטיח ביצועים טובים בכל מצב שהוא (אתם יכולים לשלול - אני חקרתי ואני יודע על מה אני מדבר)

במידה ואתה מוכן להסתכן בספיגת החסרונות (המועטים אך משמעותיים לבנתיים) של 4870x2 - גם הוא יהיה מעולה לצרכים שלך ויעקוף 280 במס'

לא מבוטל של משחקים ידועים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...