כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך למשחקים על 1900x1200 תקציב 2.6k

zombie

Recommended Posts

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משחק הרבה במשחקי מחשב ורוצה להוציא את המיטב.....אני לא רואה לעוד מה יכול ללכת הכסף....חסר לי ביצועים זה הכל><

יש לי ציוד היקפי חדר עם כל מה שאני צריך את הבגדים שלי את האמ פי את הסקייט המקצועי שלי ומה שחסר לי זה להריץ תמשחקים כמו שצריך><ויש לי תכסף לזה

אז למה לא?אז אין יחס עלות תועלת.....מה לעשות...מה שכן ביחס עלות תועלת לא יספק אותי...הדרישות שלי גבוהות ואין בזה שום דבר רע

אתה תשלם הרבה עכשיו, ועוד חצי שנה ייצא כרטיס מסך יותר טוב בפחות כסף. ואז מה תעשה? רוב הסיכויים שתיתקע עם כרטיס חלש (יחסית כמובן). הרי אפילו לך יש מגבלות תקציב ואתה לא תזרוק לפח משהו שעלה 2500 בקלות..

לדוגמא, תראה את כל ה"חכמים" שקנו בזמנו 8800gts 640 ב-2000 שקלים, ותבין על מה אני מדבר. אפילו אם הם ינסו למכור אותו ביד שנייה, אף אחד לא ירצה לקנות :)

אם בכל זאת החלטת שאתה רוצה את הכרטיס החזק ביותר, אני דווקא כן הייתי ממליץ על ה-4870 הכפול, אבל תוודא שאתה עושה OC רציני למעבד, וגם מומלץ לך להחליף ל-PCIE2.0, כי אחרת אתה באמת זורק כסף לפח, וההשקעה שלך לא תנוצל במלואה.

אני, דרך אגב, ממליץ לך על ה-260 core216, ולשדרג למשהו חזק יותר עוד שנה בכסף שחסכת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תשלם הרבה עכשיו, ועוד חצי שנה ייצא כרטיס מסך יותר טוב בפחות כסף. ואז מה תעשה? רוב הסיכויים שתיתקע עם כרטיס חלש (יחסית כמובן). הרי אפילולך יש מגבלות תקציב ואתה לא תזרוק לפח משהו שעלה 2500 בקלות..

לדוגמא, תראה את כל ה"חכמים" שקנו בזמנו 8800gts 640 ב-2000 שקלים, ותבין על מה אני מדבר. אפילו אם הם ינסו למכור אותו ביד שנייה, אף אחד לא ירצה לקנות :)

אם בכל זאת החלטת שאתה רוצה את הכרטיס החזק ביותר, אני דווקא כן הייתי ממליץ על ה-4870 הכפול, אבל תוודא שאתה עושה OC רציני למעבד, וגם מומלץ לך להחליף ל-PCIE2.0, כי אחרת אתה באמת זורק כסף לפח, וההשקעה שלך לא תנוצל במלואה.

אני, דרך אגב, ממליץ לך על ה-260 core216, ולשדרג למשהו חזק יותר עוד שנה בכסף שחסכת עכשיו.

למה לעשות OC רציני למעבד כשהוא ב3.2?(וזה מרובע ליבות)ואם תסתכל קצת בדיון תראה שלא צריך להחליף לוח כי אין הבדלים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקרונית לא מדובר על הפרש גדול.. ה4870X2 הוא הכרטיס היחיד שעוד איכשהוא צריך לגרד יותר מהרוחב פס שמציע הPCIE 1.1...

ולמרות זאת, כמו שכבר עשרות המליצו לך כאן - הGTX260 216 עם OC יהיה הבחירה הטובה ביותר בשבילך...

ועוד חצי שנה- שנה שתחליט שזה לא מספיק לך פשוט תקנה עוד כרטיס ב1500שקל...

או שתחכה ל4850X2 שיבוא עלינו לטובה החודש...(ואמור לעלות באיזור ה1800-1700 שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, זה יפה שאפשר לעשות OC ל-216 ולהשיג תוצאות קרובות ל-gtx280, אבל אתם שוכחים לגמרי שגם ל-280 אפשר לעשות OC ולהשיג תוצאות

עוד יותר גבוהות. ע"פ hwbot.org, תוספת ה-mhz הממוצעת לליבה היא 23.3% ל-gtx260 מול 22% ל-gtx280 (ו-18% מול 13% לזכרונות בהתאמה). זה מראה שגם 280 הוא אוברקלוקר חזק, אפילו שהפוטנציאל OC של 260 הוא טיפונת גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר זה לא משנה, העובדה היא שלא משנה למי, כל הכרטיס ב1000-1500 שקל ייתן היום תמורה הולמת לכסף מכיוון שהוא יריץ את כל המשחקים מ-ע-ו-ל-ה גם על רזולוציה גבוהה כמו 1920X1200...

ההבדל שתרגיש בין HD4870 512MB שעולה 1200שקל לבין HD4870X2 הוא אפסי...

אני חושב שאין שום סיבה היום לקנות יותר מHD4870... פשוט לא... זה לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...