Far Cry 2 - Benchmarks - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - Benchmarks

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הודעה לכל מי שיש לו כרטיס NV והתקין את הדרייבר החדש- תאפשרו את הפיזיקס בגלל שמשום מה (לפחות אצלי) זה הפך אותו ל DISABLED...לא שתקבלו אפילו פריים אחד תוספת במשחק :lol:

להגיד את האמת אולי אני אחזיר לדרייבר הקודם....יש פה ושם תקיעות משום מה במשחק ולפעמים הדרייבר פשוט מפסיק לעבוד- המשחק יוצא וזה רושם שהייתה איזה בעיה עם הדרייבר או שהוא פשוט הפסיק לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DX9 vs DX10 image quality - 1600x1200 Ultra High AAx4

זאת רק תמונה אחת אז סביר להניח שאפשר לראות הבדלים טוב יותר בתמונות מגוונות יותר בתאורות\זויות שונות.

בגדול יש קצת הבדל במים ובצבע\הצללה. לא משהו רציני בכל אופן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי אתה צריך שהמשחק יהיה כבר מותקן על המחשב, כי הוא צריך לזהות את המשחק.

ולא חושב שצריך להסיר .

משהו יכול בקשה לאשר זאת סופית? אני לא צריך להסיר את הדרייברים לפני התקנת ה-hotfix?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת רק תמונה אחת אז סביר להניח שאפשר לראות הבדלים טוב יותר בתמונות מגוונות יותר בתאורות\זויות שונות.

ואני באתי להתקין .. בכל מקרה הבנתי בערך מה ההבדלים לא משהו שמעניין אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוף הבא לעולם שבו 2 ייצא שלשום

זה גם מה שאני חשבתי, אבל אני לא מוצא אותו בחנויות

וגם באתר של UBISOFT ב 2 לא מצאתי אפשרות לקניה מקוונת [ONLINE]...

יש לך קישור לאתר ממנו ניתן לרכוש ולהוריד את המשחק ??

עריכה:

OK! מצאתי - 34.99£ (מעל 200 ש"ח) להורדת משחק ?? מעניין כמה הוא עולה בקופסה ??

אני זוכר שלהוריד את Crysis warhead עלה 25$ (פחות מ 100 ש"ח) !!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חוכמה להגיד שהוא רץ חלק ב 4850... זה דיי ברור...

אני אומר לכם אצלי הוא רץ 30-40 עם ירידות בקרבות ל 25 בערך על HIGH עם 2AA !

ותגידו זה רק אני או שאין הבדל בין השיידר ? לעומת זאת בביצועים יש ! :screwy:

גם לא הבנתי מה AMBIENT עושה, מה TERRAIN עושה ומה POST עושה, אני משנה אותם ולא רואה בשינוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדלים בין התמונות, אבל אני לא חושב שניתן לומר מה יפה יותר... את ההבדלים בתאורה/הצללה אפשר לשייך גם למיקום ולזמן בו נשמר ה-snapshot ולאו דווקא להבדל בין dx9 ל-dx10. ההבדל "האמיתי" היחידי הוא גודל הצלב...

דרך אגב, אני זוכר השוואה דומה ל-crysis, ושם היה אפשר לראות בוודאות תמונה טובה יותר ב-dx10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

אולי בין DX9 רגיל (HIGH) לבין DX9 ערוך (V.HIGH), בין DX9 ערוך לבין DX10 על לא היה הבדל שתשים לב אליו...

תגידו, למישהו אולי יש השוואה של כל ההגדרות ? כאילו ממש ליראות מה כל הגדרה עושה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי ה-4870,התקנתי את הדרייבר החדש (8.10) השאלה שלי עכשיו היא אם כשאני מתקין את ה-hotfix אני צריך להסיר עוד פעם את הדרייברים..?

והאם עדיף ש 2 יהיה כבר מותקן על המחשב או שזה לא משנה....?

למיטב הבנתי, ה-hot fix הוא דרייבר מלא בפני עצמו, כך שיש להתייחס אליו כאל דרייבר חדש לצורך עניין ההתקנה. לא התקנתי בעצמי, אז אני לא רושם זאת מניסיוני האישי. מצד שני, אתה יכול פשוט להתקין אותו on top... רוב האנשים עושים כך, למעט ה"מחמירים", שמסירים לפני.

אני לא מאמין שזה משנה אם המשחק מותקן או לא בזמן שאתה מתקין את הדרייבר. לדרייברים לא אכפת אלו משחקים מותקנים אצלך.

[br]פורסם בתאריך: 25-10-2008, 00:15:31

:nono:

אולי בין DX9 רגיל (HIGH) לבין DX9 ערוך (V.HIGH), בין DX9 ערוך לבין DX10 על לא היה הבדל שתשים לב אליו...

תגידו, למישהו אולי יש השוואה של כל ההגדרות ? כאילו ממש ליראות מה כל הגדרה עושה..

נכון, אתה צודק.

נדמה לי שב-crysis, ההשוואה הייתה בין XP עם dx9 לבין עם dx10.

ב-FarCry2 אפשר לשחק על ההגדרות הכי גבוהות גם ב-XP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...