Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 35 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

כן למשחק יש הרבה בעיות אבל אני לא מבין מה אתם רוצים מהפיזיקה - כל הסביבות הריסות,דברים עפים בצורה טובה,האש מתפשטת יפה(למרות שהיא באמת נכבית נורא מהר).

אני לא חושב גם שהביצוע של הלהביור פה פחות טוב מCOD.לפי דעתי זה ההפך,למרות שגם בCOD הלהביור בסדר(מה שכן לא ממש אהבתי אותו)

אני דווקא אהבתי את המלריה.נכון שזה מציק לחפש כדורים כשנגמר לך ובמיוחד שזה אומר שאתה צריך לקחת משימה במרכז ואז ללכת למסור מסמכים למישהו - עוד משימה שדורשת הרבה נסיעות והתרוצציות במהלך המפה,דבר שלאף אחד אין כוח אליו,אבל בהנתן ביצוע יותר טוב של המשחק המלריה מוסיפה ריאלסטיות לפי דעתי.

הסוף,אכן,מעאפן והשחקנים מובלים אליו דרך עלילה ממש מעאפנה.לFIFA 09 יש עלילה יותר מסודרת ונורמלית מהמשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן למשחק יש הרבה בעיות אבל אני לא מבין מה אתם רוצים מהפיזיקה - כל הסביבות הריסות,דברים עפים בצורה טובה,האש מתפשטת יפה(למרות שהיא באמת נכבית נורא מהר).

אני לא חושב גם שהביצוע של הלהביור פה פחות טוב מCOD.לפי דעתי זה ההפך,למרות שגם בCOD הלהביור בסדר(מה שכן לא ממש אהבתי אותו)

אני דווקא אהבתי את המלריה.נכון שזה מציק לחפש כדורים כשנגמר לך ובמיוחד שזה אומר שאתה צריך לקחת משימה במרכז ואז ללכת למסור מסמכים למישהו - עוד משימה שדורשת הרבה נסיעות והתרוצציות במהלך המפה,דבר שלאף אחד אין כוח אליו,אבל בהנתן ביצוע יותר טוב של המשחק המלריה מוסיפה ריאלסטיות לפי דעתי.

הסוף,אכן,מעאפן והשחקנים מובלים אליו דרך עלילה ממש מעאפנה.לFIFA 09 יש עלילה יותר מסודרת ונורמלית מהמשחק הזה.

הבעיה עם הפיזיקה שהיא פשוט מוזרה...

בעיקר פיזית הRAGDOLL של האנשים...

אתה פוגע במישהו - והוא נופל בלי שום קשר לפגיעה או לירי...הם כאילו הולכים לישון בנעימים אחרי שהרגת אותם..חלק נופלים באיטיות מוזרה, חלק נשארים חצי עומדים על הברכיים ובכלל, הפיזיקה שלהם מגוכחת להחריד...

אם בCOD, שזה משחק עם פיזיקה לא מושקעת בכלל, הדמויות מגיבות לכדורים כמו שצריך [אתה יורה לו ברגל, הוא יצלע ויפול באזור הרגל, אם אתה דופק אוטומט על מרכז מאסת גוף של מישהו - הוא יגיב בהתאם] , אז למה בFC2 , שמתיימר להיות TOP NOTCH בטכנולוגיה, הם לא מגיבים בהתאם לכדורים?!...אתה יכול לדפוק שוטגאן בבטן של מישהו, ובמקום ליפול אחורה, הוא יפול באיטיות קדימה..אם אתה יורה באוטומטי על מישהו, הוא ישאר עומד בזמן שהוא מקבל את כל הכדורים ואז יגיב להם..שוב פעם - בצורת נפילה איטית ואדישה לעבר הרצפה בלי שום קשר לכיוון הירי או כיוון העמידה \ התקדמות שלו....דברים מוזרים כאלה.

קיצר מעפן.

והאש נראית נורא במשחק. בCOD עשו אותה נכון עם הרבה אלמנטים של עשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי מה שאתה מתאר...אבל עבר כבר אזיה 3 שבועות מאז ששיחקתי,כנראה שזה לא משהו ששמתי לב אליו כל כך.מה שכן הייתי שם לב לragdoll,אני לא בטוח שאתה ספציפית לגבי זה.מצד שני,שוב,כבר כמה שבועות לא שיחקתי.

אבל בCOD אני אכן יכול להעיד גם שהפיזיקה של הפגיעות ממש טובה.אני עוד הרבה זמן אזכור את הסיטואציה הבאה:

אני שולף רימון,מחזיק אותו כמה זמן כמו שלומדים לעשות אחרי זמן ממושך במולטי של 4,אני זורק את הרימון,איזה יפני תופס אותו ובא לזרוק אותו בחזרה אליי,אבל בדיוק אז הרימון מתפוצץ,היד של היפני עפה וההדף של הגוף שלו היה כל כך מושלם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק נוראי ומשעמם.

אני לא מבין איך אנשים עדיין משחקים בדבר העלוב הזה...

אין עלילה נורמאלית, אין דמויות שאפשר להתחבר אליהן, האקשן שווה לתחת במלוא מובן המילה, הרכבים שם מרגישים כמו רכבי לגו והמשחקיות איטית, מרוחה ועלובה להחריד.

ומה הקטע של המלאריה הזו? אני נראה להם כמו קופת חולים שכל חצי שעה אני "צריך" לקחת כדור, וכשנגמר לי אני צריך להתחיל לחפש? מה זה הבולשיט הזה? :kopfpatsch:

אפילו הגראפיקה לא הרשימה אותי...

מה גם, שהFLAMETHROWER היה אמור להיות אחד הפיצ'רים המיוחדים במשחק, שמאפשר לשרוף את הסביבה...החלק האבסורדי הוא שאפילו

CALL OF DUTY: WORLD AT WAR מצליח לעשות FLAMETHROWER יותר מוצלח שהורס את הסביבה בצורה יותר מוצלחת.

עלוב עלוב עלוב. פשוט לא יאמן שהם זרמו עם הדבר הנוראי הזה.

אמת ויציב :yelclap:

חסכתי לי את המילים, וג'ק ידינו המאכזב הולך לעוף לי מהמחשב ולחסוך לי תסכול וכמה ג'יגות טובות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, פשוט משהו לא עובד. אין חיבור למשחק אין משהוא שממש כיף בו.

לדוגמא CRYSIS אני יכול לחזור לשחק ולעשות שלבים מסוימים כמה פעמים, כיש איזו שהיא הנאה אפילו שזה REPLAY.

במשחק הזה אפילו הפעם הראשונה לא ממש כייפית :nixweiss:

אני נשברתי בסביבות 50% ומשהוא, קצת אחרי המעבר לאזור החדש

אולי אני אחזור ואגמור אותו מתישהוא כשבאמת לא יהיה מה לשחק :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, פשוט משהו לא עובד. אין חיבור למשחק אין משהוא שממש כיף בו.

לדוגמא CRYSIS אני יכול לחזור לשחק ולעשות שלבים מסוימים כמה פעמים, כיש איזו שהיא הנאה אפילו שזה REPLAY.

במשחק הזה אפילו הפעם הראשונה לא ממש כייפית :nixweiss:

אני נשברתי בסביבות 50% ומשהוא, קצת אחרי המעבר לאזור החדש

אולי אני אחזור ואגמור אותו מתישהוא כשבאמת לא יהיה מה לשחק :o

אבל אז יהיה לך הרבההה זמן לגמור אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז יהיה לך הרבההה זמן לגמור אותו...

אוי אתה צודק....לא חשבתי על זה....

אולי כדאי שאני פשוט אתן אותו לבן דוד שלי מתנה, הוא גר רחוק ועד שהוא יבין מה הפלתי עליו אני כבר מזמן לא אהיה בסביבה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אתה צודק....לא חשבתי על זה....

אולי כדאי שאני פשוט אתן אותו לבן דוד שלי מתנה, הוא גר רחוק ועד שהוא יבין מה הפלתי עליו אני כבר מזמן לא אהיה בסביבה :hat:

אל תגזים.. אם אתה לא אוהב את הסינגל תמיד יש את המולטי שלדעתי הוא מאוד נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אחרי זה אנשים כאן סופסוף יקלטו שיוביסופט הם בדיוק אותה מסחטת כסף נלעגת כמו EA,ולא איזו חברה אבירית שרק חושבת על טובת הגיימרים(כמו שראיתי שחלק מהאנשים כאן היו רוצים להאמין...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...