Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידוו למה זה ככה יש לי מחשב חזק כרטיס מסך 9800gtx+ מעבד e8400 ואני משחק על רזולוצייה 1280X1024 הגדרות Ultra high בלי פילטרים ויש מקומות במשחק שהמשחק ממש איטי על 35-40 fps אפילו 30 למה? ומרגישים שזה לאט והמחשב שלי חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד, שפאר קרי 2 זה המשחק הכי משעמם, דפוק,מטומטם, וחסר תוכן בעולם!

כל המשחק לנסוע ממקום למקום שעות, ומה לעשות? כמובן להרוג איזה 3 אנשים.

ואז נתקע הנשק,נשבר, אתה מגיע למחסום, ואז האנשים עולים על ג'יפ, נוסעים אליך 2 מטר ויורדים :kopfpatsch:

זה כל כך מטומטם שלא להאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך. יש לו קטעים כאלה אבל אם קצת תגוון תראה שהתגובות יותר חכמות.

עצה שלי- תעשה כמה משימות אצל מוכר הנשק עד שתוכל לקנות בגד הסוואה וSVD וכמובן פצצה עם שלט. אז המשימות ניהיות יותר מענינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהוא יענה בבקשה יש לי כרטיס מסך 9800gtx+ מעבד e8400 יש לי רק שאלה אחרונה ב 2 אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 הגדרות ultra בלי פילטרים ויש לי 40-50 fps מקסימום אבל יש מפות פתוחות לגמריי ששם יש לי 35-40fps

וניסתי גם לשחק על אותה רזולוצייה 4x aa הגדרות very high עם 33-40fps ומה שמוזר ראיתי שהביאו אתר של benchmark שעשו עם אותם הגדרות וראיתי תכרטיס שלי והיה כתוב 50 fps ולי זה עד 40 ויש לי אחרונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמישהוא יענה בבקשה יש לי כרטיס מסך 9800gtx+ מעבד e8400 יש לי רק שאלה אחרונה ב 2 אני משחק על רזולוצייה 1280X1024 הגדרות ultra בלי פילטרים ויש לי 40-50 fps מקסימום אבל יש מפות פתוחות לגמריי ששם יש לי 35-40fps

וניסתי גם לשחק על אותה רזולוצייה 4x aa הגדרות very high עם 33-40fps ומה שמוזר ראיתי שהביאו אתר של benchmark שעשו עם אותם הגדרות וראיתי תכרטיס שלי והיה כתוב 50 fps ולי זה עד 40 ויש לי אחרונים

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...