Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

שאלה קטנה..

עושה עושה עכשיו את המשימה הראשונה שלי והרגתי מישהו שיש לו סניפר, יש אפשרות לקחת אותו על חשבון הבזוקה הזאת לא יודע איך קוראים לה :-X

אני פשוט לא רוצה לוותר על הנשק האוטוטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה קטנה..

עושה עושה עכשיו את המשימה הראשונה שלי והרגתי מישהו שיש לו סניפר, יש אפשרות לקחת אותו על חשבון הבזוקה הזאת לא יודע איך קוראים לה :-X

אני פשוט לא רוצה לוותר על הנשק האוטוטי

לא, כל סוג יש לו מקום מסוים אצלך ואתה לא יכול להחליף ביניהם(בהתחלה היה לך הסבר על מה הולך למה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל על הכסף :-X

קניתי, שיחקתי בסינגל, נכנסתי למולטי והוא גרוע

מסרתי את המשחק לאחיין שלי שישחק לו בפנימייה

ממשיכים הלאה ל COD5 :hi:

חחח... חיכיתי לתגובה שלך.

התחלתי לשחק במשחק קצת, הוא די נמאס ולא מעניין

עברתי מיד ל-RED ALERT

ועוד בשביל המשחק הזה הם טסו לאפריקה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי משחק בFC2 הגעתי לכמה מסקנות סופיות:

מבחינה גראפית - המנוע סבבה, אבל לא מתקרב אפילו ברבע לרמה הגראפית של CRYSIS..מה לעשות...מע' ההצללות, הטקסטורות, המודלים, הפיזיקה, האפקטים - הכל נראה טוב בכמה רמות מעל 2.

מבחינת משחק - נוראי נוראי נוראי. האקשן שם פשוט מחריד. אתה יורה, ומרגיש שאתה לא יורה. אין פידבק מהרובה, אתה מרגיש...כלום. כשיורים עליך בחזרה זה לא מרגש, אין אקשן מותח, האויבים מטומטמים ברמות שקשה לתאר והפיזיקה במשחק גרועה להפליא. ואם זה לא הספיק - המשימות חוזרות על עצמן, ה"מרדף" אחרי היהלומים מרגיש מטופש למדיי, גם מערכת ההחייאה טפשית וכל הקטע של ה"ריאליסטיות" פשוט נמרח רע במשחק...ממש רע.

העלילה חלשה, הדיאלוגים לא מעניינים, אין דמויות מרכזיות שאפשר להצמד אליהן או להקשר אליהן והמפה פשוט גדולה מדי וזה מרגיש כמו משהו שנעשה OVER AND OVER.

התנועה במפה היא בעיקר ברכבים...תענוג גדול...90% מהמשחק אני רק נוסע תוך כדי שאני בוהה באיזה מפת נייר אומללה, ואם זה לא הספיק - הנהיגה במשחק היא הדבר הכי לא מלהיב שראיתי בחיים שלי. הרכבים מתנהגים בצורה מגוכחת...הם איטיים רצח, והשליטה פשוט בנאלית...לא קיים סיכוי לאבד שליטה ושלא נדבר על החלקות... והחלק הכי עלוב - תנסו להתנגש עם הרכב שלכם חזיתית ברכב של פטרול של אויבים...במקום התנגשות נורמאלית [כמו ההתנגשויות המדהימות והפיזיקה המדהימה של הרכבים שיש בCRYSIS], שני הרכבים יעצרו במקום ויתחילו להעלות עשן [ואז תוכלו לתקן אותם באורח פלא עם המפתח ברגים שלכם]

כנראה שנזק לרכבים מפגיעה חזיתית זה משהו שעדיין לא הגיע לאפריקה.

הדאון הוא טפשי...יכלו בכיף להכניס איזה כלי טיס כדי לצ'פר שחקנים שהגיעו לנק' מתקדמת במשחק...המפה שם ענקית ואין סיבה שלא [למרות שהDRAW DISTANCE הוא נוראי]...אפילו בCRYSIS שמורכב ממפות "קטנות" מאפשר להטיס כלי טיס....

המולטיפלייר במשחק מרגיש כמו מולטיפלייר ג'נרי, ובונה המפות לא מתקרב לעוצמה או למורכבות של בונה המפות של CRY ENGINE 2. [שוב פעם - לצערי, ממש ציפיתי לבונה המפות הזו].

המשחק פשוט נכשל בכל אספקט אפשרי...אפילו הסאונד לא מצליח להחזיק אותך...

בקיצור, משחק שפותח במשך שנים עם תקציבי עתק ותיעוד מאסיבי של ערבות אפריקה - ויצא מעין עירבוביה של כלום מרוכז. אחלה בדיחה מבית . לפחות אני מרוצה שעדיין יש קצת הומור בתעשיית המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כל מילה זהב.

מה שרשמת על צורת ההחייאה ועל האויבים שיורים עליך...

רציתי להוסיף, שאני עוד לא נהרגתי במשחק ע"י של אויב - פעם פעמיים נדרסתי וזה היה טעות, משעשעת, אבל עדין האויבים ממש גרועים. למרות שכיף לחסל אותם, פשוט לא כיף להלחם בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שצורת ההחייאה היא טובה יותר מברוב המשחקים היום,שבהם אתה מחכה פשוט ואז אתה בסדר גמור.

פה זה הרבה יותר ריאלסטי(עד כמה שהניתוחים המצועצעים האלה יכולים להיות ריאליסטיים).

גם המעצורים זה חלק שמאוד אהבתי במשחק למרות שאני מניח שאת חלק מהשחקים זה יעצבן.

עוד משהו קטן שאני רוצה לציין לחיוב במשחק למרות שזה לא כזה קריטי - כמעט ואין בו גליצ'ים.אוייבים שמתמזגים אחד עם השני או חפצים שנתקעים באוויר - הדברים האלה כמעט ולא קיימים במשחק.נכון,לפעמים יש,וגם יש לי חח,אבל אם אני אשווה את זה לCOD5 נגיד...טוב בכלל אי אפשר להשוות ביניהם,בCOD5 העניין הזה פשוט נורא.

ואני מסכים עם השעמום של רוב החלקים במשחק ועם האוייבים המטומטמים,אבל אני לא מבין מה רוצה מהפיזיקה של המשחק.היא מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני נימצא בשלב השני,והגעתי למצב שאין יותר כדורים למלריה.

יש תמונה של מין יד כזאת שכניראה משם צריך לקבל אותה,אבל היא לא נמצאת במפה.

מישהו יכול להגיד איך להגיע לנקודה שצריך לקבל את התרופה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום!

אני נימצא בשלב השני,והגעתי למצב שאין יותר כדורים למלריה.

יש תמונה של מין יד כזאת שכניראה משם צריך לקבל אותה,אבל היא לא נמצאת במפה.

מישהו יכול להגיד איך להגיע לנקודה שצריך לקבל את התרופה?

כשאתה לוחץ ESC ומגיע לדף המשימה

האם כתוב לך שעליך להשיג כדורי מלריה ?

אם כן , גש ל MOSATE SELAO במרכז המפה

שם יש UNDERGROUND HQ - ושם קרוב לוודאי תקבל משימה להציל עמדה של UNDERGROUND

איפה שהוא במפה..

הוא יתן לך מסמכים שאותם עליך להציג במיקום שעליו יורו לך להגיע ולהציל אותם.

בהצלחה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...