Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

טוב אני חייב להודות שהמשחק די גרוע. בהתחלה התלהבתי ואחר כך ירד לי לגמרי מהמשחק, ביחוד שיש כל כך הרבה דברים לא הגיוניים במשחק (מישהו כאן פרסם לינק לתר'רד על דברים הזויים ומטופשים במשחק).

גרפיקה אחלה, כל השאר לוקה בחסר. הכל חוזר על עצמו ונמאס מהר מאוד.

4\10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחק שמזכיר מאוד את Assasin's Creed במשחקיות שלו (סדר משימות.. מפה פתוחה). אם כי נוטה לכיוון .

ולדעתי לוקה באותם חסרונות. אמנם גראפיקה טובה, כיף להלחם באויבים.. אבל ממש נמאס לטייל בכל המפה ולבזבז זמן על משימות שחוזרות על עצמן. וגם עלילה - :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העלילה באמת מעאפנה בצורה מטורפת:

באתי להרוג את "התן",סוחר הנשקים האכזר ביותר באפריקה,אבל תכל'ס זה סתם תירוץ לזה שאני צריך הרבה כסף אז בינתיים שנה לפני אני אעשה משימות לא קשורות ואעזור למלחמת האזרחים שמשתוללת פה תמורת יהלומים לא מעובדים,בניגוד מוחלט בעצם למה שאני אמור לעשות פה.

קיצר למשחק יש המון חסרונות,אבל אני עדיין חושב שהוא סבבה ולרוב מהנה.

ולזה שהוריד טריינר בשביל כסף - מה אתה מסכן?

תעשו משימות אל תתחילו לחפש מזוודות כדי להשיג יהלומים,ככה באמת יהיה לכם כסף.

מקבלים במשחק הזה הרבה יותר יהלומים ביחס למה שצריך.אני לדוגמה מוצא את עצמי עכשיו עם המון יהלומים שאין לי ממש מה לעשות איתם וקונה שטויות.

אה ובלי קשר תראו את זה :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה בשלב מוקדם במשחק

אחרי ששחררתי תבן ערובה במחנה שם חזרתי ל FISHING CAMP כדי שייתן יל תתשלום הוא מדבר איתי קצת פתאום נופל ומת :S

ואני תקוע בבית הזה לא יכול לצאת ממנו אני משתגע:S

מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טיפים:

1. כדאי מאוד להשתמש באוטובוסים. עוברים מיידית בין כל אייקון של אוטובוס לכל אייקון אחר. כמעט תמיד ישנה תחנה ליד העיר ממנה מקבלים משימות עבור הפלגים במשחק.

2. רשימת כל הנשקים במשחק: http://www.farcry2fans.com/news.php?extend.130

אם רוצים לבדוק נשק מסוים, עושים SAVE לפני חנות הנשק ומנסים. לא טוב, חוזרים למצב לפני הקניה.

3. בערך ב-50 אחוז התקדמות עוברים מפה. כדי להתקדם מהר באחוזים עושים את משימות הפלגים. שאר משימות המשנה לא מקדמות מבחינת העלילה.

4. כדאי מאוד לעשות בהתחלה כמה משימות כדאי לפתוח נשקים חדשים.

5. ישנם נשקים שאפשר לקנות רק במפה השנייה. אפשר לפעמים לקחת אותם מאנשים שחוסלו או ב- SAFE HOUSE.

6. כל נשק שנקנה בחנות נשק יהיה זמין תמיד ובמצב חדש בנשקייה בכל זמן ולכל אורך המשחק.

7. נשקים מתבלים תוך כדי שימוש. אם כבר עוברים ליד נשקיה כדאי ורצוי לקחת נשק חדש מאותו סוג או סוג אחר.

8. נשק שנקנה בנשקיה יהיה תמיד במצב חדש ויתקע פחות.

9. כדאי מאוד לקנות UPGRADE לנשקים של דיוק. ה- AR16 מקבל טלסקופ מצויין. את ה- AR16 אפשר לקנות רק במפה השנייה.

10. כדאי מאוד לקנות UPGRADES של ASSAULT WEBBING לנשקים עיקריים (רובים). וגם כל UPGRADE אחר לנשק האהוב עליכם. מעלה את מספר הכדורים שאפשר לסחוב. ישנם גם UPGRADES לרימונים ובקבוקי תבערה.

11. זריקת רימון על כלי רכב שמתקיף אתכם תשלח את יושביו לעולם הבא.

12. זריקת בקבוק תבערה על צמחיה תגרום ל- להזהר מהאש ולא ללכת לשם.

13. חליפת ההסוואה היא יעילה מאוד למרות המחיר הגבוה. בשילוב עם נשקים מוחרשים היא יעילה מאוד. כדאי מאוד לבצע משימות ולתקוף בלילה.

14. לא לזלזל ב- DART RIFLE, מוחרש שהורג בפגיעת ראש. אפשר לחסל איתו אנשים במשימות חיסול בלי להתגלות.

15. ישנם 8 מקומות שאפשר למצוא בהם קלצ'ניקוב מוזהב.

עדכונים נוספים בהמשך.

מקווה שעזרתי, שיהיה לכולם בכיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טיפים:

1. כדאי מאוד להשתמש באוטובוסים. עוברים מיידית בין כל אייקון של אוטובוס לכל אייקון אחר. כמעט תמיד ישנה תחנה ליד העיר ממנה מקבלים משימות עבור הפלגים במשחק.

3. בערך ב-50 אחוז התקדמות עוברים מפה. כדי להתקדם מהר באחוזים עושים את משימות הפלגים. שאר משימות המשנה לא מקדמות מבחינת העלילה.

איך בידיוק משתמשים באוטובוסים? הגעתי לאחת התחנות אבל לא מצאתי שום דבר מועיל שם

מה זאת אומרת משימת הפלגים? אתה מתכוון באיזור של הפסקת האש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר עברתי 16% , משחק באמת טוב

כשאני נוסע ברכב , אז כל הזמן יש נקודות שתוקפים אותי ואז רודפים אחרי , אני הורג אותם , ובעצם עושה unlock למקום הזה. אבל עדיין בכל פעם שאני חוזר לשם אנשים ממשיכים להיות שם ולתקוף אותי . אי אפשר לגרום להם להפסיק לעשות respawn ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר עברתי 16% , משחק באמת טוב

כשאני נוסע ברכב , אז כל הזמן יש נקודות שתוקפים אותי ואז רודפים אחרי , אני הורג אותם , ובעצם עושה unlock למקום הזה. אבל עדיין בכל פעם שאני חוזר לשם אנשים ממשיכים להיות שם ולתקוף אותי . אי אפשר לגרום להם להפסיק לעשות respawn ?

אתה לא, ככה זה במשחק. הם ימשיכו לחזור בלי סוף ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי די הרבה במשחק והתקדמתי כבר למפה השניה. לא יודע מה להגיד עליו.

מצד אחד קטעי האקשן לא רעים בכלל, לא משהו מהפכני אולי, אבל בהחלט כייפים. גרפיקה יפה, הרבה נשקים מגוונים ומגניבים, עולם אקזוטי, גימיקים חביבים (למשל המפה בזמן אמת, האופן שבו אתה מרפא את עצמך, החברים שעוזרים במצבים קשים).

אבל הבעיה הגדולה היא שקטעי האקשן הטובים מהווים בערך 10% מהמשחק. בשאר 90% מהזמן אני סתם עסוק בנסיעות מייגעות ממקום למקום. לרכבים יש נטיה מוזרה להתקע, סירות תמיד נתקעות לי וגם ג'יפים תמיד נתקעים בסלעים או בשיחים ואז אני נשאר בלי וצריך ללכת קילומטרים שלמים ברגל, כל זה בצירוף של התקפי מלריה כל חמש דקות שבגללם אי אפשר לרוץ נורמלי במשחק.

גם זה שיש את העמדות של שומרים שיורים עלי כל פעם לא ממש מוסיף כיף למשחק ודי מטריד. אני חושב שכולם מעדיפים פשוט לעבור אותם מהר ולחטוף כמה יריות ולא לעצור כל פעם ולחסל כל עמדת שמירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים

שני החסרונות הגדולים במשחק

נמאססססס ליסוע וללכת כ"כ הרבה!

פשוט נמאס מהעמדות האלו של החיילים שכבר הרגת.. הייתי מעדיף שיהיו יותר אנשים שסתם מטיילים במפה ונתקלים בך.. מאשר אלו שנמצאים בכל צומת כמעט!

וגם אני לאחרונה הפסקתי לתקוף אותם.. אני פשוט נותן גז בזיגזגים, חוטף כמה כדורים וממשיך הלאה.. ואם הם עוקבים אחרי.. יוצא שניה מהרכב, לוקח את משגר הרימונים ומפוצץ אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...