שאלה בסיסית על מעבד מרובה ליבות -איך היישומים מתחלקים בין הליבות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בסיסית על מעבד מרובה ליבות -איך היישומים מתחלקים בין הליבות

ori83

Recommended Posts

מישהו יכול לענות על השאלה שלי לגבי המשחקים? :pissed:

Q9450 תקח אם כבר (מחיר דומה, אולי קצת יותר) - אבל אם ממש אתה צריך עכשיו מחשב.

Nehalem כבר יצא, ובדרך לחנויות אז תעשה את החשבון שלך אם לחכות איזה שבועיים-חודש ולקבל מעבד משתלם יותר או לקנות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על התשובה..אבל רציתי לדעת כאילו ספציפית על 2 המעבדים האלו... אתה יכול לעזור לי בזה?

מה מהם עדיף?

הייתה לי התלבטות וקניתי את ה-E8400 - המהירות שעון שלו מצליחה להתגבר על -4 הליבות של Q6600.

אולי בתוכנות שמיועדות לעבוד ב-4 ליבות ניתן יהיה לקבל ביצועים טובים יותר - אבל לא סביר.

ה-E8400 מיוצר בטכנולוגיה יותר מתקדמת 45 ננו יחסית ל-65 ננו של ה-Q6600 (לא אומר שהמעבד לא מוצלח, אבל קצת מאחור).

וגם שלב הייצור (מן הסתם) חדש יותר - 1266 (לעומת 1264 של Q6600).

אם אתה רוצה השוואה ראש בראש ולא סתם על נייר, יש סקירות באינטרנט.

אגב שימו לב לאחריות... מציעה 7 שנות אחריות למוצרים, לא לכל החיים ולא ל-3 שנים כמו שראיתי באתר מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם על התשובה.. ראיתי גם השוואות בין שניהם במשחקים וה8400 באמת לקח אותו..

תודה שוב ..ועוד שאלה קטנה..שווה לחכות שיצא המעבדים החדשים ואז אולי ירדו המחירים של המעבדים היותר "ישנים" כמו ה8400 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לשניכם על התשובה.. ראיתי גם השוואות בין שניהם במשחקים וה8400 באמת לקח אותו..

תודה שוב ..ועוד שאלה קטנה..שווה לחכות שיצא המעבדים החדשים ואז אולי ירדו המחירים של המעבדים היותר "ישנים" כמו ה8400 ?

כן, ממש עוד מעט מגיעים ה-Nehalem והמחירים ירדו מעט, גם אם לא, יהיו לך אולי יותר טובים לבחור במחיר דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...