המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות

שי Games

Recommended Posts

וליביו, אני לא יודע איך הפכת את עצמך לאיזה פרשן חברתי, אבל מה שאמרת הוא לא נכון (וכמובן ביססת אותו על השערות ודעה אישית בלבד).

ישראל היא בין המדינות עם הפערים הכי גדולים בעולם (מקום 3 לאחר מקסיקו וארה"ב). למרות שיש לציין שעקרון אני מעריך שבחברה היהודית-חילונית-דתית, שעליה אנחנו מסתכלים, זה פחות נכון והערבים והחרדים מגבירים את זה. אבל בכל מקרה- צא מהסרט שזה קשור רק לעבודה קשה. יש אנשים שקורעים את התחת פי 10 ממך ומרוויחים מינימום. תרד מהעץ- ומהר.

אם מודדים פערים חברתיים בין האלפיון העליון לתחתון אולי ...

אנחנו אחת המדינות היותר סוציאליסטיות ויותר נותנת תנאים והטבות לאוכלוסיה חלשה והסברתי למה ואני יכול להמשיך לתת דוגמאות שאין בהרבה מאוד מדינות (תנאי הבטלה , כסף על ילודה ועוד) וזה שארה"ב שכולם תופסים ממנה כזאת מדינה "מתוקנת" נמצאת ברשימה הזו רק מוכיח את הנקודה שלי.

בקשר לעבודה , אם אתה מגדיר קושי כפיסי - אולי.

אבל טוב לדעת שאתה מכיר אותי , את החיים שלי ובמה אני עוסק.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

יש קושי פיזי ויש קושי "נפשי"\שכלי.

אני מכיר את שניהם ושניהם....קשים. :)

אני לא תופס מארה"ב מדינה מתוקנת ואני חושב שהבאת ארה"ב כדוגמה לכל דבר זה דבר טיפשי.

אבל בכל מקרה באירופה מספיק מדינות סוציאליות.

ד"א, אם כבר סוטים מהנושא, מה הקטע של לכתוב את השם שלך בסוף כל הודעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיב למרות שמה שאני עומד להגיד כבר נאמר במספר אופנים, אני אתמצת כדי לא להכביד:

כיום כשניתן להזמין משחקים מחו"ל במחיר שפוי (20-60 דולר, תלוי במשחק) - אין שום סיבה בעולם להוריד משחקים פרוצים. כל נימוק/סיבה שהעלו ויעלו פה היא תירוץ בלבד. ומי שמשלה את עצמו שהורדת משחקים זו לא גניבה, בהחלט יכול להמשיך להשלות את עצמו ולהרגיע את המצפון שלו בתואנות שווא, אבל אני בטוח שעמוק בפנים רובכם מבינים זה תירוץ ולא סיבה לגיטימית.

הפעמים היחידות בהם אני מוריד משחק פרוץ מהרשת היא במקרה ואין דמו ואני לא בטוח ב 100 אחוז שאהנה מהמשחק. במקרה כזה אני מוריד פרוץ, משחק שלב אחד ואם אני נהנה אני רוכש את המשחק. אם לא, אני מוחק אותו. לא חוקי, אבל לא מסריח כמו להוריד פרוץ ולשחק את כל המשחק (או את רובו) בלי לשלם למפתחים בכל מקרה. במקרה שכזה המצפון שלי שקט, אם הורדתי ולא נהניתי, ומחקתי, אף אחד לא נפגע.

אז נכון - המחיר בארץ לא שפוי - אבל מי מכריח אתכם לקנות בארץ?!

אתה יודע מה הבעיה אם התאוריה שלך שאף אחד לא נפגע ?

אתה צריך להיכנס לאתר או תוכנה שבדרך כלל כוללת פרסומות =עזרתה להם להרוויח ובכך להפיץ יותר

עצם ההורדה בגלל שזה P2P עוזרת לאחרים להוריד מהר יותר

בקיצור תאורטית כן הייתה פגיעה

ומעשית בארצות מסוימות אפשר לתבוע לך את התחת על זה

כיום כשניתן להזמין משחקים מחו"ל במחיר שפוי (20-60 דולר, תלוי במשחק) - אין שום סיבה בעולם להוריד משחקים פרוצים

כן יש סיבה זה לא נוח ולא מהיר הפתרון לדעתי זה שרותי הורדות בתשלום וחנויות השכרות\משומשים

משחק שמסיימים ב6 שעות ואין לו מולטי חזק עדיף להשכיר

משחקים ארוכים או בגלל הסינגל או בגלל המולטי אפשר לקנות אבל כמו בחול ולא ב400 שקל

וכנראה רק הורדות בתשלום יכולות לעזור למצב בארץ

אני מאוד יכול להיות שיקנה את GTA4 אם הוא יהיה בשרות הורדות במחיר של 200 שקל בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית אולי, כל עוד אין דמו אני לא רואה סיבה להתלונן. וכל עוד אני כן רוכש את המשחקים בהם אני כן מחליט לשחק, אני בטוח שלא תמצא פה מישהו אחר שימצא פגם במעשיי, כולל חברות המשחקים.

לא נוח?! באמת? להיכנס לאתר, לבצע הזמנה ושתגיע אליך עד התחת/הבית לא נוח? אז מה כן נוח? שיביאו לך את זה עם מגש של כסף ויתקינו לך את המשחק? כבר אמרנו תירוצים? ושרותי הורדות בתשלום כבר יש לא מעט, ככה שאני לא רואה מה הטענה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חי בחברה קפיטליסטית ובעולם כזה.

החיים קשים , מי שלא מרוויח אין לו כסף למותרות.

משפחה עניה יכולה לטוס לחו"ל פעמיים בשנה? לא , אז הם צריכים לגנוב כרטיסי טיסה ולטוס כי הם עניים? לא!

הם צריכים לעבוד יותר קשה , ללמוד ולשפר את מצבם הסוציואקונומי - ע"י כך לתרום יותר לחברה ואז להנות יותר מהחיים.

וסליחה , על איזה חברות בלי פערים גדולים אתה מדבר?

אנחנו אחת המדינות הסוציאליסטיות ביותר שנשארו בעולם!

אתה חושב שבארה"ב אזרחים יודעים בכלל מה זה חוק חינוך חובה חינם? ביטוח (קופת חולים) מסובסדת לכל אזרח? חובה מצד המעסיק לתת קרן פנסיה?

על מה אתה מדבר בכלל?

ואם לוקחים את זה צד שני - החברות היותר "סוציאליסטיות" שהיו כמו ברית המועצות ורומניה (שבמקרה הגעתי מהשניה ושמעתי מספיק על הקומוניזם והשוויון וכמה זה מוצלח) היתה נוסחא פשוטה - כולם עניים חוץ מהעשירים המקומבנים.

עשה לי טובה , תימנע מלדבר על סוציאליזם ופערים בחברה , מה גם שמצטער , אבל אף אחד פה בפורום הוא לא בדיוק נזקק וגם כל המורידים פה ש"לא יוצאים פריירים" לא ממש הולך לחתום בלשכה (שגם שם אתה מקבל מינימום של 4000 ש"ח כל עוד אתה חותם).

בקשר למחירים בארץ - צרכנות נכונה , אין מה לעשות , מה שלא דחוף או לא מוזל בארץ - קנו מחו"ל.

ככה תמכתם בתעשיה ויצאו עוד משחקים.

ליביו (שיודע "להוריד" אבל מסתפק במקסימום סדרות אנימציה יפנית שאין בארץ)

החברה שלנו קבעה שבעל תואר ראשון יקבל יותר כסף או מושכל יותר

ואדם חסר השכלה למרות שהוא עובד קשה פי כמה יקבל סכום הרבה פחות

כמו שחורים ולבנים

כמו נהורים וגזע נחות

כמו מלכים ומשרתים

כמו אצילים ופשוטי העם

כמו מושכל ונטול השכלה

תמיד החברה שלנו נוטת לעשות את האפליה הזאת

מי שאי באפשרותו להשיג השכלה טובה מכל סיבה זוכה לנחיתות

כל עבודה מכבדת את בעלה

כמו שאי אפשר בלי נהגי משא ככה אי אפשר בלי חינוך וכו

מספיק שאחד שובת הוא משפיע על כל המדינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, אם כבר סוטים מהנושא, מה הקטע של לכתוב את השם שלך בסוף כל הודעה?

זו הדרך המכובדת לרשום ולהראות לפורום שמה שאני כותב - נעשה ממחשבה ולא שהחליקו לי האצבעות על המיקלדת ובצורה יותר פורמאלית.

(כלומר אני מכבד את באי הפורום ומי שקורא את ההודעות שלי)

ובנוסף העובדה שאני לא סובל שמעוותים את השם שלי (והוא לא בדיוק טריוויאלי).

לגבי ההערה הקודמת של הבחור מעלי , אני מקווה שאתה לא באמת מאמין בזה.

אקדמאים לא תמיד מרוויחים יותר מלא אקדמאים , מה גם שליהיות מסוגל לסיים תואר אקדמי מראה משהו על היכולות של הבן אדם וכולם רוצים להעסיק בן אדם יעיל , חכם ומשכיל אל מול ההפך ואני לא רואה בעיה עם זה.

זה אפליה לפי יכולות רלוונטיות , לא לפי צבע או דברים אחרים.

מה גם שהשכלה גבוהה פה היא לא כמו בארה"ב (נכון גם לא כמו בגרמניה) ולא ממש עולה הון תועפות.

ופעם אחרונה שבדקתי אין בארץ אצילים משכילים ועבדים מקופחים.

מקסימום ציבורים שחושבים שהם מקופחים ושמים את זה במרכז חייהם (לא שאין ציבורים לא מקופחים ... יש , אבל הם מעטים מאוד).

ושוב , אדם חסר השכלה גבוהה לאו דווקא תמיד יעבוד קשה בהרבה ויקבל הרבה פחות אז צאו מזה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה טובה, כל אחד יכול ללמוד לתואר אקדמי, יש כל כך הרבה מילגות זמינות. וכן אדם שהשקיע בהשכלה גבוהה מגיע לו לקבל משכורת גבוהה יותר גם עם העבודה שלו פיזית יותר קלה. כאשר אדם בדרג נמוך טועה הנזק לחברה מזערי, כאשר מנכ"ל טועה הוא יכול לגרום לאיבוד של מיליונים. אבל גם בדוגמאות פחות קיצוניות תכנת לדוגמא צריך לקבל יותר מעובד זבל ואם זה נראה לך לא הגיוני, אז משהו לא בסדר איתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעושה את המחירים בארץ למופקעים הוא המחיר של משחק ביחס לשכר הממוצע במשק.

בכל מקרה אני מאז ומתמיד קונה רק את המשחקים של בליזרד, ואני משלם עליהם בשמחה, האנשים האלה עושים משחקים אמיתיים שמחזיקים מי יודע כמה זמן.

היו כמה פעמים שקניתי משחקים אחרים אבל הם פשוט לא מספקים במיוחד יחסית למחיר,סתם 6-10 שעות סינגל ואפשר לעשות UNINSTALL כי בדרך אין קהילת אונליין מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחח

כמה אפשר לכתוב ולכתוב... לענות.. ולהתכווח ושוב לענות?!!?

אני לא יודע מה איתכם.

בוא אני יסכם את הנושא בצורה הכי ברורה שיש:

אם לי היה כסף,והרבה כסף. הייתי קונה משחקים מקוריים

כרגע לא חסר לי כלום,ברוך ה',אני לא עני,ועובד ומפרנס את עצמי בכבוד בכבוד. - אבל עדיין לא מצדיק את העובדה שצריך לקנות משחק במחירים כאלו! פשוט לא מצדיק!

אני מוריד משחקים. כן כן,ולא מתבייש להודות בזה אפילו לא לשנייה. יש לי הרימות של משחקים צרובים לסוני 2. וכמה מהם מקוריים(המשחקים המקוריים הם אלו שקניתי שלא ידעתי להוריד)

אז חלאס!!!

מי שרוצה - יקנה,שיהיה לו לבריאות

מי שרוצה- יוריד ,גם שיהיה לו לבריאות

גם לעני וגם לעשיר וגם למבוסס מגיע להנות ממשחקי וידאו

אלו שעניים-יורידו ,לא קרה כלום

אלו שיש להם,ויש להם הרבה.-יקנו.

תאמינו לי לחברות המשחקים לא חסר כסף !!! תפסיקו לרחם עליהם כאילו הם ילדה בת 5 שאנסו אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך כסף, תקנה משחקים למחשב ב 50 שקל.

בדיוק כמו שאם אין לך כסף למכונית יקרה אתה קונה זולה.

אם אין לך כסף לבגד יקר אתה קונה זול.

אם אין לך כסף לטוס אתה לא טס.

אם אין לך כסף למכונת כביסה יקרה אתה קונה זולה.

וכן הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לעני מגיע?

זו פריוולגיה ולא עניין של קיום!

מגיע לו בתמורה ויקנה ולא "מגיע לי".

המגיע לי זה כל כך ישראלי וכל כך מגעיל.

והתגובה שלך ממש מפגרת, מה זה "דייייי כברר!!!111"

מה אתה תינוק? זה פורום פה לא צ'ט של נענע. תתבגר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לעני מגיע?

זו פריוולגיה ולא עניין של קיום!

מגיע לו בתמורה ויקנה ולא "מגיע לי".

המגיע לי זה כל כך ישראלי וכל כך מגעיל.

והתגובה שלך ממש מפגרת, מה זה "דייייי כברר!!!111"

מה אתה תינוק? זה פורום פה לא צ'ט של נענע. תתבגר.

ששששששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שי Games, עוד תגובה כזאת ותאלץ לקחת חופשה כפויה מהפורום.

עם תצרף לי איזה בלודינית חטובה,מלון 5 כוכבים,ויתרה מכך גם סוויטה מלכותית וסוני 3 עם הרבה משחקים צרובים,אני אשמח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...