אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 26 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

וואי כמה חנונים ! :smile1:

מה ציפית להמוני דודי בלסרים שיגיעו ? ;D

אני בטוח שלאתר לא חסר כסף אבל אתם יכולים למכור את החולצות למטרת תרומה לאתר , אני בכיף קונה

מצטרף. הצעתי לפני שנה את ה לאיופאנל, לא רצו אז תעשו לפחות אתם.

בכלל תעשו כסף אם תוציאו פה בישראל "חולצות פריקי מחשבים" למיניהם כמו כיתוב מאחורה I DONT WORK HERE מצחיקות וכאלה.

או כמו כאן חח

http://www.thinkgeek.com/tshirts/gaming/5b41

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

סליחה בקטע הזה פשוט מישהוא פה נתן יציאה על איך שהיה נחמד ברוסיה ב 20 - מעלות אז אמרתי יאללה בוא ניזרום :smile1:

עכשיו לנושא : הפרסים ניראים הרבה יותר משרימים ש sdan הסביר אליהם .

ומה אם קצת אין איזה תוצאות טובות למעבדים שלהם?

באמת הפרסים היו שווים, חבל שלא השתתפתי אלא באתי רק כצופה. כי הייתי יכול לזכות בכמה פרסים לפחות...

לגבי , היו רק 3 משתתפים, הם לא ממש הרשימו, אבל היו תוצאות סבירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ו

אני בטוח שלאתר לא חסר כסף אבל אתם יכולים למכור את החולצות למטרת תרומה לאתר , אני בכיף קונה

אני גם קונה! :smile1:

היו שמה גם מהבצפר שלי מכיתה ט',הייתי צריך לבוא :'((אני בכיתה י')

ובאמת כל הכבוד לאתר ולנעה מחשבים על היוזמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדליה ראשונה שלי במחשבים, למרות שאני לא מכיר את האתר HW zome.

31537041lw8.th.jpgthpix.gif

הנה שילוש שזכיתי בו, מורכב במה שהולך להיות המחשב של אחי.

amdrp4.th.jpgthpix.gif

היה כיף. אוירה טובה ופרסים שווים.

תודה לצוות האתר, לנעה מחשבים ולחברת .

בפעם הבאה כדאי לדאוג (במידת האפשר) לתגבור המיזוג והכיבוד. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדליה ראשונה שלי במחשבים, למרות שאני לא מכיר את האתר HW zome.

31537041lw8.th.jpgthpix.gif

הנה שילוש שזכיתי בו, מורכב במה שהולך להיות המחשב של אחי.

amdrp4.th.jpgthpix.gif

היה כיף. אוירה טובה ופרסים שווים.

תודה לצוות האתר, לנעה מחשבים ולחברת .

בפעם הבאה כדאי לדאוג (במידת האפשר) לתגבור המיזוג והכיבוד. :)

פשש יפה ת'חדש על המערכת.

פעם הבא אני קונה לאצמי E2140 ועושה OC של 150% על אוויר חח. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס לא היו צריכים לעשות את מקצה ה-E2140 מול E6400 ו-E8200 באחוזי השיפור (לפחות), כי בתכלס למעבדי E2XXX מאוד מאוד מאוד קל לעבור את ה-100% לעומת זאת למעבדי E6XXX מאוד קשה לעבור 80%. נקודה למחשבה לפעם הבאה...לעשות מקצים של סדרות (למשל לקחת E2140 מול E2140 ו-E6400 מול E6400 וכך הלאה, כמובן שאפשר למצוא לפחות 3 מתחרים לכל סדרה - זאת לא בעיה) ולא מול , כי זה לא כוחות באחוזי השיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס לא היו צריכים לעשות את מקצה ה-E2140 מול E6400 ו-E8200 באחוזי השיפור (לפחות), כי בתכלס למעבדי E2XXX מאוד מאוד מאוד קל לעבור את ה-100% לעומת זאת למעבדי E6XXX מאוד קשה לעבור 80%. נקודה למחשבה לפעם הבאה...לעשות מקצים של סדרות (למשל לקחת E2140 מול E2140 ו-E6400 מול E6400 וכך הלאה, כמובן שאפשר למצוא לפחות 3 מתחרים לכל סדרה - זאת לא בעיה) ולא מול , כי זה לא כוחות באחוזי השיפור.

יש יותר מידי דגמים של ומעט מידי משתתפים בתחרות.

זה לא כל כך מעשי לחלק לקטגוריות כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו צרים לעשות מקצה מי העלה הכי הרבה mhz למעבד שלו על אוויר. (אז אולי הייתי מנצח את ה E2140, העלתי 1910mhz למעבד שלי)

טוב, בתאכס הייתה אחלה תחרות נהנתי מכל רגע, מקווה שיהיו עוד אירועים כאלו בעתיד. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יותר מידי דגמים של מעבדים ומעט מידי משתתפים בתחרות.

זה לא כל כך מעשי לחלק לקטגוריות כאלה.

לדעתי, אפשר למצוא לכל סידרה 3 משתתפים. למשל אתה הייתה אתמול עם ה-E2140 והיה עוד אחד (שישב לידך) עם ה-E2140, אז מה אי אפשר היה למצוא עוד E2140? אני חושב שהיה אפשר למצוא - חד וחלק. זה היה גם יותר כיף...אני כרגע מדבר רק על אינטל, כי ל- יותר קשה למצוא משתתפים מאשר לאינטל.

אם הדוגמא הזאת לא שיכנע אותך, אתן לך עוד דוגמא - הגיעו לתחרות שני אנשים (דתים - אני לא מזלזל חס וחלילה) עם מעבד E4500 וגם לי למשל יש מעבד E4500, אבל אני לא השתתפתי (כי היה לי קשה לסחוב את המחשב עם מארז Full Tower עד לנשר, אני גר בחיפה), כבר שני משתפפים ב-E4500, כך שגם את המשתתף השלישי לא הייתה כ"כ בעיה להביא - לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה לא ילך ,כי אז יבוא מישהו ויגיד שצריך גם שהלוחות יהיו אותו דבר ,כי לא כל לוח יכול להגיע לאותו באס ,ואחר כך לא כל ספק נותן מתחים יציבים ,ו וזה לא נגמר בפורמט הנוכחי העסק עובד הכי הוגן.

וגם לא צריך לשכוח שגם התוצאה לא היתה רק למעבד גם לכרטיס מסך כך שאי אפשר שלכולם יהיה אותו מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. אבל בעיקרון צריכים לעשות רק על פי המעבד...אני אסביר גם למה, כי אם אתה עושה רק על פי המעבד התוצאות יהיו שונות (על פי היכולות של כל אחד ב-OC), ואם זה יהיה עם אותו לוח, ספק, מעבד, ועוד - זה לא יהיה על שום ניסיון או יכולת ב-OC, אלא רק לעלות את המספרים בביוס (כמו מפגר) ולהגיע לאותה תוצאה כמו איזה מישהו שמבין ב-OC. אני למשל הגעתי עם ה-E4500 שלי ל-3.30GHZ לעומת זאת אתמול שני האנשים האלו עם ה-E4500 הגיעו ל3.22GHZ במקס' (שאלתי אותם אפילו), לא שאני משוויץ פה או משהו - רק אני רוצה לתת דוגמא לאנשים. והייתה להם חומרה יותר טובה, היה להם טוניק (לעומת הקירור המעפן שלי, דמוי "מים" שזה אפילו לא קרוב להיות מים) היה להם לוח P35 DS3 (לעומת שלי שהוא P35 DS3L).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...