6600 gt גורם למסכים שונים להיכבות - עדכון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6600 gt גורם למסכים שונים להיכבות - עדכון

Phobus

Recommended Posts

שלום,

אחרי שינוי רזולוציה לרזולוציה שכרטיס המסך אינו תומך בה המסך נכבה והציג no signal (מסך viewsonic vx922), הבעיה לא קשורה למסך מכיוון שחיברתי את המחשב למסכים נוספים שברשותי ובכולם המסך נכבה ועובר למצב no signal בדיוק כשהוינדוס עולה (כשהוא נכנס לאותה הרזולוציה האחרונה שגרמה לבעיה הזו - כבר במסך ה-login)

האם יש איזושהי דרך מסויימת לאיפוס או שינוי הרזולוציה של כרטיס המסך לפני שהוינדוס עולה? או האם זה בכלל נובע מבעיה אחרת? כפי שמצויין בכותרת, כרטיס המסך הינו 6600gt של ושאר מפרט המחשב מצויין במפרט בפרופיל שלי.

מחרתיים אני עומד לקנות כרטיס מסך חדש ואם זו בעיה שניתן לפתור בקלות אשמח לשמוע ממישהו שיוכל לעזור לי להימנע מרכישה מיותרת.

בתודה,

phobus.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני מוכרח לציין שאין לי מושג למה נושא זה הועבר, הבעיה היא כנראה בעיה חומרתית. אני גם ניסיתי להעלות את הוינדוס ב-safe mode או last known good configuration אבל הקטע הוא שהמחשב עכשיו אפילו לא עולה לשלב הזה, שלא כמו מקודם. כל המערכת נדלקת אבל אני לא מגיע אפילו ל-.

לוח האם שלי הוא dfi lanparty ut ultra-d ואני שמתי לב שבנורות ה-gdebuggin (ארבע נורות led המורות על תקלות שונות) דולקות 3 מה-4. אין לי את ה-use manual יותר וניסיתי לחפש ברשת לשווא בכדי למצוא על מה מורה מצב ה-3 מתוך 4 דלוקות.

פירקתי והרכבתי מחדש את כל הרכיבים ובדקתי פעמיים שאין משהו דפוק במחשב ואין לי מושג למה המחשב נדלק אבל הוא לא טוען את ה-.

נ.ב. בקשה למודים להעביר את הנושא בחזרה לבעיות טכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההעברה בחזרה. מצאתי גם את המדריך הנ"ל אבל לא הצלחתי למצוא בתוכו את המקרא למצבי הלדים השונים.

בכל מקרה פישוט המקרה:

* הרזולוציה שונתה לרזולוציה שלא מסופקת ע"י כרטיס המסך.

* המסך נהיה שחור (כבוי) עם הבהובים ממש ממש קלושים של אור והנורה היא בצבע אדום. כך המקרה עם ה-viewsonic vx922 ועוד 2 מסכי crt.

* בהפעלה מחדש ובכל הפעלה לאחר מכן המחשב היה עולה עד לשלב שבו יש את ה-loading של הוינדוס, אך המסך היה נכבה כאשר זה היה נכנס לרזולוציה של מסך ה-login לווינדוס.

* בחודש האחרון המחשב כלל לא עולה. אי אפשר להיכנס ל- או לטעון את הוינדוס ב-safemode. כל המערכת נדלקת אבל המסך לא מגיב ו-3 מתוך 4 הלדים של החיווי בלוח האם דלוקים.

* כשהמחשב נדלק המסך לא מגיב כמו במקרה של קבלת signal. הוא אף לא נכנס למצב הקודם של נורה בצבע אדום, מסך כבוי עם פליקרים מאוד קלושים.

* איפסתי , פירקתי לגמרי את כל המערכת, ניקיתי והרכבתי מחדש ובדקתי כמה פעמים בכדי לוודא שזה לא קשור לתצורת החומרה.

כל זה מוביל למסקנה היחידה שלי שכרטיס המסך נדפק איכשהו. מחר אני הולך להביא מחנות כרטיס מסך לניסיון בכדי לראות האם הכל יעבוד עם כרטיס מסך אחר.

אך חוץ מזה, מהי דעתכם? ואילו צעדים נוספים אוכל לעשות בכדי לברר מה לעזאזל קרה כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמוד 59 בחוברת: 3 לדים.. מעבד.

ציינת שהרכבת מחדש את המערכת (אני מניח שגם המעבד), אז האם עשית את זה כשהמחשב כן הגיע לביוס/עשה POST?

יתכן שלא חיברת טוב את חיבור המתח של המעבד, או שהמעבד עצמו אינו מחובר כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינית רזולוציה והווינדוס לא עולה = בעיה של הווינדוס

אין שום קשר לחומרה

כשהמחשב עולה תלחץ על F8 תקבל תפריט

תנסה שני מצבים, קודם כל VGA מוד

ואחרי זה SAVE מוד

אחרי שתכנס תשנה את הרזולוציה לכזאת שכן נתמכת

אם עדיין לא מצליח להכנס (גם למצב בטוח כמו שציינת)

אז תפעיל את המערכת מתוך דיסק ההתקנה של ותכנס למצב רפייר

שם צריך לנטרל את הסרביסס של התצוגה(לא וזכר כרגע את הפרטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בלוח האם שלך יש מעבד גרפי ?

אם כן, תנסה להוציא, פיזית, את כרטיס המסך, אחרי שהמחשב יעלה ויעבוד עם המעבד שעל הלוח, תסיר של ה-6600 ותנסה התקנה חדשה.

(סתם רעיון שבא לי, לא בטוח שזה יעזור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירח אפל.. כרגע הבעיה שלו היא כזו:

* בחודש האחרון המחשב כלל לא עולה. אי אפשר להיכנס ל- או לטעון את הוינדוס ב-safemode. כל המערכת נדלקת אבל המסך לא מגיב ו-3 מתוך 4 הלדים של החיווי בלוח האם דלוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק טעות שלי

אם יש הופעה של 3 לדים (כלומר בהתחלה 4 ואז אחד נכבה) זה אומר שככל הנראה הבעיה היא בזיכרון

תנסה לשלוף את הכרטיסי ולחבר רק אחד, ולראות אם יש שינוי, ותבדוק שהוא מהודק היטב

אם לא הולך אז תנסה עם השני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה כתרת ותוריד ממנה בבקשה את ה"עזרה דחופה", שום דבר לא דחוף.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=350509.0

זה דחוף כאשר זה יכול לחסוך ממני רכישה מיותרת או שאילת כרטיס מסך לבדיקה לחינם. כותרת שונתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...