K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m) - עמוד 4 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m)

Access Denied

Recommended Posts

קראתי ולמדתי עוד קצת.. :xyxthumbs:

הבעיה היחידה שהייתי ונשארה לי, היא נתו פסיכולוגית (ומשותפת ל-99 אחוז מהאנשים שנגשים לקנות SLR ראשונה)

כל האנשים המבינים שדברתי איתם (כולל מנהל מעבדת צילום גדולה מאוד באזור המרכז) המליצו חד משמעית על קנון או ניקון.

עכשיו, אני מכיר ברוב הייתרונות הברורים שיש לפנטקס.. אבל קצת קשה לי בראש לסתור את מה שאומר משהו שחיי בתחום..

הגישה אומרת שהשוק נשלט ע"י 2 חברות (70-80 אחוז בערך) וכל השאר מנסות רק להדביק פערים ולא ממש שוות תחרות.

וזה רק יותר בולט כשמחפשים לקנות ציוד יד שנייה..

יש דרך לפתור את הבעיה הזאת? או שצריך לחיות עם הרגשה שאתה הולך נגד הזרם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניקון או קנון זה כשאתה מקצוען והולך לצלם את האולימפיאדה, כשאתה מצלם לעצמך, אין שום סיבה בעולם לא לקנות את הפנטקס.

כיום, בכיף הייתי מחליף את ה400D עם K20D או K200D [עדיף 20 :smile1:], הפיקוס המובנה בגוף זה דבר נהדר!

ועוד דברים מעולים שקיימים בגופים שעולים פי 2 מהם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה עם משהו שכל הזמן מדגישים פה.. קראתי בדיוק כאין הרבה אפקטיביות לאיטומי הגוף אם העדשות עצמן גם לא אטומות.. זה נשמע הגיוני לא? לא נוצר מצב שזה פיצ'ר טוב שלא עוזר בכלום?

דבר שני שקצת מפריע לי זה המייצב.. אני לא מזלזל או משהו, רק לדעת משהו - אין עדיפות למייצב בעדשה? מייצב מכאני לא עדיף על מייצב אלקטרוני? (זה שבחיישן - כמו בפנטקס)

למרות שזה נראה כאילו תמיד עדיף מייצב בגוף ולא על העדשה, גם למייצב על העדשה יש יתרונות,

יש לך עינית מיוצבת, ויש לך אפשרות להתקדםמבחינה טכנולוגית בייצוב בלי להחליף גוף (זה יתרון יחסית גדול), שים לב שלניקון לדוגמא יש ויש 2 ובגלל שזה על העדשה ברגע שאקנה עדשה עם VR2 אז "שידרגתי" את הייצוב במצלמה שלי לאחד מתקדם יותר. בנוסף המייצב שעל העדשה מותאם ספיצפית לעדשה (אני מאמין שזה מהווה איזשהו יתרון גם אם לא גדול במיוחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה נופל לשיטות השיווק הישנות והמוכרות של החברות הגדולות. מישהו נתן לך איזשהו מידע על VR? ועל VR2 שאתה יכול להשוות?

היצוב בגוף מותאם לא לפי עדשה אלא לפי אורך מוקד, שבה העדשה (וכל עדשה) נמצאת בו. שוב, קרא את ההודעה של אורן כאן אולי תשכיל קצת.

כדי "לעבור" מ ל VR2 אתה צריך לקנות עדשה חדשה שעולה (תלוי בעדשה) כמה אלפי דולרים טובים, היתרון בגוף מיוצב הוא שאתה קונה עדשה אחת יקרה או זולה כמה שתהיה ואתה סוחב איתה שנים, עדשה זה לא דבר שמחליפים מהר ככ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וציטוט רלוונטי מאותה הודעה:

- עם מייצב בגוף, בכל פעם שמשדרגים לגוף חדש משדרגים גם את המייצב ונהנים מייצוב מודרני יותר בכל העדשות. עם מייצב בעדשה הקונה תקוע עם ייצוב מיושן עד שהוא מחליף את העדשה עצמה לאחת מודרנית יותר.

גוף מחליפים ממילא כל כמה שנים ומקבלים ייצוב משודרג בבת אחת לכל העדשות, וללא צורך להחליף אותן. מעבר לכך, לרוב העדשות שלי (תסתכל בפרופיל) אין מקבילות מיוצבות בניקון/קנון, שלא לדבר על כמה דורות מיוצבים. אם בפועל אין מצב של כמה דורות מיוצבים לאותה עדשה, אז הטיעון הזה תאורתי בלבד. וגם אם היו כמה דורות, הדבר האחרון שהייתי רוצה זה להפסיד כסף על החלפה של עדשה מעולה רק כדי לקבל מייצב מודרני יותר.

לגבי עינית מיוצבת, מדובר ביתרון אבל יש לו מחיר לא מבוטל - פרטים באותה הודעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנא סלחו לי אלי הפנטקס.

אך בקשר למה שאמרתי, יש דברים בגו. יש הבדל בין לVR2 ואני לא מאלה שמחליפים גוף של כל יומים ואני מוצא בזה יתרון.

אנא סלחו לי שאני לא משתמש בפנטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התקשרה אלי היום נציגת האינטרנט של קרט ואמרה לי שאי אפשר להחזיר מוצר לאחר שפותחים אותו, אז אני לא מבין למה אומרים שהחוק בא להגן על לקוחות שלא יודעים מה הם מזמינים (למרות שאם היה לי כוח זמן וסיבה, הייתי מתכסח איתם על העובדה שבאתר של YNET יש כ"כ הרבה שטויות לא נכונות, שרומתי, אבל שוב, אין לי סיבה, כוח, וגם איחרתי את המועד)

בכל אופן, היא אמרה לי שהיא לא יודעת על אישור עסקה של הקיט ב2900 והיא תבדוק את זה ותעדכן (אמרתי לה שאין צורך, כי אני את הרכישה שלי כבר ביצעתי וזה לא מענין, אבל רק שתבדוק, אז כנראה נראה את זה יורד מהאתר בימים הקרובים)

אז יש! הפסדתי רק 470 שקל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

D0ri, החוק ממש לא עומד לצידך ברגע שעשית שימוש פיסי במוצר - אפילו אם זה רק לפתוח את אריזת המוצר ולראות אם הוא שלם ונראה חיצונית תקין.

החוק בא להגן על הצרכן שקנה מוצר ללא שהיתה לו את האפשרות לבדוק אותו (מוצר מהאינטרנט/מכירה טלפונית) ולאחר שקיבל אותו, הגיע למסקנה שהוא לא מעוניין בו או שמא התכוון למוצר אחר. במידה והוא לא פתח את האריזה, יש לו את הזכות המלאה להחזיר את המוצר ולדרוש החלפה/החזר כספי תוך 14 יום מרגע הנפקת החשבונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...