K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m) - עמוד 5 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

K200 בייבי? תכירו את ה-K2000 (או K-m)

Access Denied

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את מי דפקתי? ???

בכל אופן, היא אמרה לי שהיא לא יודעת על אישור עסקה של הקיט ב2900 והיא תבדוק את זה ותעדכן (אמרתי לה שאין צורך, כי אני את הרכישה שלי כבר ביצעתי וזה לא מענין, אבל רק שתבדוק, אז כנראה נראה את זה יורד מהאתר בימים הקרובים)

יש לי הרגשה שהאתר שם לא לגמרי התבלבל.. ההפרש בקיטים (עדשה אחת ושתיים) בכל אתר אחר היה סביב 700 שקל (2800 לעדשה אחת ו-3500 לשתיים) אם וואלה מציאים קיט עם עדשה בודדת ב-2370 שקל, מחיר של עוד 600 שקל לעדשה נוספת הוא לא לגמרי לא סביר

בקיצור אני ממש מקווה שאתה טועה ושזה כן דיל שימשיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה שאמרתי לה את זה, לא דפקתי אף אחד.

אתה חושב שהם היו מביאים לך כזאת קלות את הקיט במחיר הזה? ברגע שהיית מזמין הם היו באים אליך בתירוצים שאתה צריך להוסיף כסף וכל זה... פורום כללי מלא בהודעות של לקוחות שהענין הזה או ענין דומה קרה להם, והחנויות פשוט שמות עליהן... .

אני רק הודעתי על זה לאחראית האינטרנט של קרט, היא אמרה שלפי מה שהיא יודעת זאת טעות, והיא תבדוק את זה.

בכל שאר האתרים זה עולה בערך 3.3, וגם באתר עצמו, אבל הוא הוסיף עוד מכירה (ששוב, קרט לא יודעים עליה) זהה במחיר זול יותר.

אז בהתחלה גם אני חשבתי שזה אמת, אבל לפי העובדות אני חושב אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם דפקת אנשים אחרים, לא נראה לי.

אבל בלי קשר למה שהיה יכול להיות אם ואם ואם, אתה חושב כמו ילד קטן וקטנוני או שסתם כואב לך לראות שאחרים הרוויחו ואתה פספסת.

אם אי אפשר אז אי אפשר, תקבל את זה כי ככה זה החיים.

ודרך אגב, כשמסבירים לך את החוק ואתה עונה ככה:

אני לא איחרתי, היום האחרון הוא ביום רביעי, ואפשר להחזיר גם לאחר שמבצעים שימוש, כנראה לא הבנת את היעוד של החוק.

זה לא מראה על חוכמה גדולה, בטח לא בהבנת הנקרא. תכבד תגובות של אנשים אחרים שאולי קצת יותר מבינים ממך, ואם זה לא נראה לך ברור או מה המוטיביציה מאחורי החוק של ה-14 יום אז תשאל, נסביר שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע איפה שקראתי לא כתוב כלום על שימוש במוצר, או אריזה מקורית.

אז בסדר, אני מצטער...

אבל אני לא מתבאס שאחרים ירוויחו, זה ממש לא מענין אותי, מה שכן מענין אותי, הוא שהמצלמה היא 2 משכורות שלי, ולאחר שבוע הסכום ירד ב15%, שבשבילי זה המון.

טוב אני חושב שהנושא מוצה... אלא אם יש למישהו מה להוסיף לגבי הדגם החדש, אני חושב שכדאי לתת לאשכול הזה לשקוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

יש לי בעיה עם משהו שכל הזמן מדגישים פה.. קראתי בדיוק כאין הרבה אפקטיביות לאיטומי הגוף אם העדשות עצמן גם לא אטומות.. זה נשמע הגיוני לא? לא נוצר מצב שזה פיצ'ר טוב שלא עוזר בכלום?

הפתרון כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...