עזרה דחוף! HD מפיק קולות מוזרים! - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחוף! HD מפיק קולות מוזרים!

jcdenton1

Recommended Posts

הסדרה הזו של דפוקה....

וזהו...

תגיד לו שההארדיסק שלו דפוק

למה אתה מפרמט לו את ההארדיסק?

ועדיין יש סיכוי שהוא יעבור את זה, לפני חודש התקנתי על 3 עם בדיוק אותו הארדיסק בשביל מישהו

הסימפטומים היו בדיוק כמו שלך, השארתי אותו ככה לאיזה שעה והוא הסתדר אחר כך

למרות שהרוב בדרך כלל מתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מניסיון, אם תהליך הFORMAT/SURFACE SCAN DISK הולך בצורה איטית להחריד, זה אומר שהסוף של ההרדיסק הגיע :-\

מציא לך לא לשרוף סתם שעות בניסיון להחיות את המת הזה(אולי תציע לחברך לעשות ממנו מעצור דקורטיבי לדלת, או מוד-חלון להרדיסק ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני ישתמש בו בתור העץ הזה שחוסם דלתות שלא יסגרו :-\ בכל מקרה הבעיה שלי היא שהוא הביא לי אותו חי. פירמטתי אותו ועכשיו הוא עושה בעיות ואין לי גרוש כדי לשלם על הארדיסק דפוק של 20 ג'יגה עכשיו

עריכה: החברה היחידה שאני רואה שעדיין מוכרת 20 ג'יגה זה NIKIMI משהו כזה וזה עולה 300 שקל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם לא זרקת אותו על הקיר אני לא רואה שום סיבה אחרת חוץ מהסיבה שכבר פירטו לפני, לכן אני גם לא מוצא סיבה הגיונית שאתה בכלל צריך לקנות או לשלם לו, בדקת איתו בכלל אם הדיסק עבד כמו שצריך? למה פירמטת אותו? הפירמוט בכל מקרה לא גרם לבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם סדרה של פירמוטים יכולה לגרום לבעיה כזו? פירמטתי את הדיסק מספר פעמים למרות שמלכתחילה הוא אמר לי שהמחשב שלו משתגע וביקש ממני לפרמט והיו מלא בעיות עם התקנות ... עכשיו זה בכלל לא מסכים לפרמט וזה עדיין עושה אצלי את התהליך הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לא שידוע לי, אם הוא אומר שהמחשב השתגע והיו לו בעיות עוד לפני זה אז אין לך בכלל מה לדאוג, רק עשית לו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

טוב אני יגיד לו שההארדיסק שלו הוא ז"ל ושימסגר אותו על איזה קיר נב. תודה לכולם על העזרה

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא איש בשורות.... אבל הייתי מנסה למצוא הרדיסק של 20 גיגה מחנויות שקונות ומוכרות משומשים (ויש די הרבה כאלה תתפלא...) שם הוא יעלה לך בערך כ150 ש"ח.... אז תתחיל לחשוב מאיפה לגרד תכסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה יופי אין לכם מושג מה קרה :D ה- הדפוק הזה אחרי איזה חמש שעות החייה את עצמו וגמר את הפורמט! אני יודע שהוא לא יחיה עוד הרבה זמן אז אני ישים ויגיד לחבר שלי שהוא יכול למות כל רגע ושיקנה HD חדש כמה שיותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב :D

והיה לך הרבה מזל...

עריכה: החברה היחידה שאני רואה שעדיין מוכרת 20 ג'יגה זה NIKIMI משהו כזה וזה עולה 300 שקל!!!

עדיף לך לחסוך עוד 100 ולקנות 40 ג'גיגה של חברה מוכרת

הדיסקים שלהם גרועים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יאללה ההארדיסק עכשיו מת סופית, הוא מחובר והוא מתקתק כשהמחשב עולה ובבדיקה של הכוננים זה לא מזהה אותו. לא נורא אמרתי לחבר שלי והוא כנראה יקנה את ה-WD80 7200RPM 8MB. עוד שאלה, האם הדיסקים של באמת כ"כ גרועים? אם נגיד יש אחד חדש של שעובד טוב לכמה זמן הוא ימשיך לעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...