סקר : כבלים VS בזק - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : כבלים VS בזק

Yehudaa

יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )   

299 הצבעות

1. 1. יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )

• אני מנוי על תשתית בזק
    • אני מנוי על תשתית כבלים
    • בעתיד אעדיף תשתית בזק
    • בעתיד אעדיף תשתית כבלים

Recommended Posts

כדאי לך לקרוא את האותיות הקטנות -- השירות הזה מוגבל בנפח ההורדה. אורנג' לדוגמא מגבילים ל-5GB בחודש וסלקום לא קבעו גבול, אך מי שעובר שם את ה-10G בחודש צפוי לניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מענין מאוד....

איך זה עובד המודם הסלוללרי הזה ?

אני יכול לחבר אותו לאיזה מחשב שאני רוצה ? כלומר פעם לנייח ופעם לנייד ופעם לשכן :silly: וכולי ?

מה בקשר למורידים כבדים של 100 גיגה בחודש ומעלה ? יש הגבלה כלשהי על כמות ההורדה ?

USB .

היכן שיש קליטה ברשת (כמעט בכל מקום בארץ +חלקים מירדן ,לבנון וסיני הסמוכים לגבול :lol:).

אתה יכול לתקוע אותו גם לשכנה אם יש לה בישבן חריץ :ylsuper:

כלומר בכל מחשב שיש בו .

אין הגבלה ככול הידוע לי מבחינת הורדות .[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 17:12:17

כדאי לך לקרוא את האותיות הקטנות -- השירות הזה מוגבל בנפח ההורדה. אורנג' לדוגמא מגבילים ל-5GB בחודש וסלקום לא קבעו גבול, אך מי שעובר שם את ה-10G בחודש צפוי לניתוק.

מהיכן אתה לוקח את הנתון הזה לגבי ניתוק ?

אני באופן אישי הייתי בסניף ושאלתי ספיציפית לגבי כל ההגבלות והתנאים ולא נאמר לי דבר וחצי דבר לגבי אפשרות של ניתוק .

ואפשרות כזאת של ניתוק חד צדדי לא מופיעה בחוזים שעליהם צריכים לחתום כאשר מצטרפים לשירות.

האם אתה עובד ב-HOT \בזק או באחד ה- ISP ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי גם וגם לפחות שנתיים כל אחד...

לשתי החברות יש הרבה בעיות. אבל יותר טוב.

למרות שיש פעמים שהאינטרנט לא זז ויש ניתוקים מעצבנים. לפחות זה רק לפעמים.

בבזק זה היה כמעט קבוע וגם המחיר היה גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם הסלולרי הוא פתרון טוב כל עוד:

1) אתה לא מנסה לחבר כמה מחשבים בו-זמנית על אותו חיבור (אפשר לעשות שיתוף דרך מחשב ראשי, אבל זה תמיד עושה מלא בעיות).

2) אתה לא מוריד הרבה. מה ש-Cheif אומר זה נכון - זה "ללא הגבלה" עד 10G. מעבר לכך, הם שומרים את הזכות לנתק אותך (ותאמין לי שהם באמת ינתקו, אין מצב שיתנו לך להוריד עשרות גיגה כל חודש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB .

היכן שיש קליטה ברשת (כמעט בכל מקום בארץ +חלקים מירדן ,לבנון וסיני הסמוכים לגבול :lol:).

כלומר בכל מחשב שיש בו .

אין הגבלה ככול הידוע לי מבחינת הורדות .[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 17:12:17

אני באופן אישי הייתי בסניף ושאלתי ספיציפית לגבי כל ההגבלות והתנאים ולא נאמר לי דבר וחצי דבר לגבי אפשרות של ניתוק .

ואפשרות כזאת של ניתוק חד צדדי לא מופיעה בחוזים שעליהם צריכים לחתום כאשר מצטרפים לשירות.

USB יופי .....קשה לך לענות ברצינות ?

גם להוט יש מודם זה אומר שאני יכול לגלוש ממנו מכל מחשב ?

לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

USB .

כלומר בכל מחשב שיש בו .

חבל שאתה תוקף בלי לבדוק:

1. אורנג' מגבילים ואפילו מודיעים על כך רישמית -- http://www.orange.co.il/PlansAndRates/11410.html

2. בסלקום יש סעיף (תציץ בחוזה שלך) שנקרא "FAIR USE" -- כלומר אם תוריד בכמות גדולה (סביב 10GB וצפונה) אתה תנותק.

ולא -- אני לא עבדתי, אני לא עובד ואין לי כוונות לעבוד בבזק, ב-HOT, אצל אחד ה-ISP או אצל אחת מחברות הסלולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המודם הסלולרי הוא פתרון טוב כל עוד:

1) אתה לא מנסה לחבר כמה מחשבים בו-זמנית על אותו חיבור (אפשר לעשות שיתוף דרך מחשב ראשי, אבל זה תמיד עושה מלא בעיות).

2) אתה לא מוריד הרבה. מה ש-Cheif אומר זה נכון - זה "ללא הגבלה" עד 10G. מעבר לכך, הם שומרים את הזכות לנתק אותך (ותאמין לי שהם באמת ינתקו, אין מצב שיתנו לך להוריד עשרות גיגה כל חודש).

קראתי את החוזה ולא מצאתי שום איזכור להגבלה של 10 GB כל שכן לניתוק.

אני חושש שההגבלה הזאת קיימת בדימיונך בלבד.

אם הם ינתקו מבלי שאפשרות כזאת קיימת בחוזה אז זה חושף אותם לתביעה על הפרת חוזה ,ואני בטוח שהם לא עד כדי כך מטומטמים :screwy:[br]פורסם בתאריך: 24.09.2008 בשעה 17:36:25

USB יופי .....קשה לך לענות ברצינות ?

גם להוט יש מודם זה אומר שאני יכול לגלוש ממנו מכל מחשב ?

לא .

המודם של הוט מחובר לרשת הכבלים מצד אחד ולמחשב באמצעות \lan מצד שני .

כאן מדובר בהתקן בגודל של מצית שיש לו חיבור אחד ויחיד למחשב באמצעות .

להמחשה ,זה דומה מבחינת החיבור ל-DISK ON KEY .

לעוד שאלות , תפנה לידידינו - מר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את החוזה ולא מצאתי שום איזכור להגבלה של 10 GB כל שכן לניתוק.

אני חושש שההגבלה הזאת קיימת בדימיונך בלבד.

אם הם ינתקו מבלי שאפשרות כזאת קיימת בחוזה אז זה חושף אותם לתביעה על הפרת חוזה ,ואני בטוח שהם לא עד כדי כך מטומטמים :screwy:[br]

בסדר, כולם טיפשים, רק אתה חכם. אני מאחל לך בהצלחה. וכשינתקו אותך על זה שהורדת 30 גיגה בחודש, אני מאחל לך בהצלחה בתביעה מולם.

:xyxthumbs:

כאן מדובר בהתקן בגודל של מצית שיש לו חיבור אחד ויחיד למחשב באמצעות .

להמחשה ,זה דומה מבחינת החיבור ל-DISK ON KEY .

עם הבדל אחד - תצטרך להתקין את הדרייבר והתוכנה של המודם על כל מחשב שתרצה להשתמש בו עליו. שלא כמו בכונן פלאש, שלגביו הדרייבר סטנדרטי ומוכל בכל מודרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, כולם טיפשים, רק אתה חכם. אני מאחל לך בהצלחה. וכשינתקו אותך על זה שהורדת 30 גיגה בחודש, אני מאחל לך בהצלחה בתביעה מולם.

:xyxthumbs:

עם הבדל אחד - תצטרך להתקין את הדרייבר והתוכנה של המודם על כל מחשב שתרצה להשתמש בו עליו. שלא כמו בכונן פלאש, שלגביו הדרייבר סטנדרטי ומוכל בכל מודרנית.

אתה יודע מה ?

אני אסרוק את החוזה ואעלה אותו לכאן ואז נראה בדיוק מי צודק ומי טועה .

ולגבי הטענה שלך שיש צורך בדרייבר ותוכנה ,אז גם זה עוד שטות שאתה פולט בלי לבדוק קודם .

כל עוד מדובר במערכת 2000 ומעלה אין שום צורך בהתקנת דרייבר ותוכנה .

לראייה ראה את הדף למטה .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההתקנה היא אוטומטית כיוון שה-DRIVER מוטמע בתוך הזכרון של המודם הסלולרי עצמו והוא מותקן בעת הכנסת המודם למחשב בפעם הראשונה. המודם הזה לא היה עובד בלי DRIVER. כלומר לא נדרש CD עם DRIVER אבל התקנת DRIVER ועוד איך נדרשת.

2. סרוק את החוזה וחפש את הסעיף על FAIR USE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההתקנה היא אוטומטית כיוון שה-DRIVER מוטמע בתוך הזכרון של המודם הסלולרי עצמו והוא מותקן בעת הכנסת המודם למחשב בפעם הראשונה. המודם הזה לא היה עובד בלי DRIVER. כלומר לא נדרש CD עם DRIVER אבל התקנת DRIVER ועוד איך נדרשת.

2. סרוק את החוזה וחפש את הסעיף על FAIR USE.

מבחינת המשתמש הפשוט ,כל עוד לא צריך להיסחב עם cd ההתקנה ולחפש אותו כל פעם מחדש אז המשמעות בתכלס בשפה העממית היא "שאין צורך בדרייבר "

אם כי ליתר דיוק אני מקבל את מה שאתה אומר שהדרייבר מוטמע במוצר עצמו.

אמן ,כל המוצרים היו כאלו .

אם לא התחילו להשתמש בדיו סתרים :lol: אז אין סעיף שכזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ההתקנה היא אוטומטית כיוון שה-DRIVER מוטמע בתוך הזכרון של המודם הסלולרי עצמו והוא מותקן בעת הכנסת המודם למחשב בפעם הראשונה.

אבל בכל מקרה, זה רעיון נחמד, כי מעשית זה חוסך ממך את הצורך להסתובב עם דיסק התקנה, שזה מה שחשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שהם לא מרוויחים על צרכן שמשלם 130 ש"ח ומוריד 30 ג'יגה בחודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרווח שלהם פר ג'יגה הוא ממש לא הרבה יותר מ4.33 שקל, שזה כמה שעולה צרכן של 30 ג'יגה.

תזכור שהם משלמים גם על התמיכה, שכוללת שכירת אנשים חדשים/הכשרת אנשים קיימים ופרסום. זאת ע"ג העלות של התשתית עצמה.

לי זה לא נשמע שווה ואני לא אתפלא לשמוע שמנתקים מישהו על חריגה מ5-10 ג'יגה לחודש. בעיקר בארץ שהמילים "ללא הגבלה" הופכות אנשים לחזירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...