סקר : כבלים VS בזק - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : כבלים VS בזק

Yehudaa

יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )   

299 הצבעות

1. 1. יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )

• אני מנוי על תשתית בזק
    • אני מנוי על תשתית כבלים
    • בעתיד אעדיף תשתית בזק
    • בעתיד אעדיף תשתית כבלים

Recommended Posts

מה שהוא לא ציין שזאת גם בדיחה להשוות את המצב שלנו למצב של מדינות אחרות...

מה לעשות שבישראל בשביל לספק שירותי צריך לרכוש רוחב פס מחברת נאוטילוס בכבל תת ימי שהמחירים שלו גבוהים מאוד?

למדינות אירופה/ארה"ב אין את הבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה אבל מודע לזה שבישראל הרוחב-פס הממוצע לבית יותר גבוהה מארה"ב?

המצב שלנו לא כל-כך גרוע.

הבעיה בישראל היא משרד תקשורת שמתנגח עם משרד ביטחון שמתנגח עם החלטות ממשלה (שבאופן די קבוע מתנגחת בעם).

מי שיוצא מופסד מהתחרות אגו הזאת הם הצרכנים.

הרי עד שבישראל אושר השימוש בתדר 2.4GHZ עברו כמה שנים.

עד שאושר להכניס לישראל ADSL זה כבר היה בפעילות בחו"ל.

אפשר רק לקוות שבזק תכניס את רשת הדור החדש שלה ואז יעקבו אחריה ויעלו מהירויות והספקים (ימח שמם) ירכשו רוחב פס נורמאלי ואולי יהיה פה טוב יום אחד... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אבל מודע לזה שבישראל הרוחב-פס הממוצע לבית יותר גבוהה מארה"ב?

המצב שלנו לא כל-כך גרוע.

אני דיברתי על העלות, לא על השימוש

בארה"ב אפשר להשיג מהירויות גבוהות מאוד במחיר סביר

בארץ זה לא כ"כ אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ותראה שעובדתית עדיין רוחב הפס שלהם בממוצע יותר נמוך!

ישראלים עסוקים כל היום ב"כמה דופקים" אותם, במקום להתעסק בלהשפיע על הממשלה ועל המגזר הפרטי...

כולם פה בוכים, אף-אחד לא עושה כלום, אז מה הטעם להתבכיין?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טוען שהנקודה שלך לא רלוונטית.

אנחנו לא בארה"C, אנחנו לא באירופה.

אנחנו במזה"ת, מדינה שרוב התקציב השנתי שלה הולך למערכת הבטחון.

עקב כך אנחנו "נהנים" ממיסוי יותר גבוה ועם יותר היטלים על כל מיני מוצרים ושירותים.

עד שהצבא משחרר תדרים לעבודה לוקח פה שנים.

לא משתלם לשדרג תשתיות מהר כי כמות הצרכנים בארץ נמוכה בהרבה מהכמות באר"ה ואירופה.

יש מיליארד ואחת סיבות להפסיק להתרכז בגורמי התשתית (שחוץ מרמת שירות אין להם הרבה דרכים להשתפר מהר) ולהתחיל להפעיל לחצים על הממשלה הנפלאה שלנו.

אבל כל זה לא יקרה כל זמן שאנחנו עדיין חיים מוקפים באנשים שמחכים ליום שבו מדינת תיכנס בין גרשיים...

בגלל הצרכן הישראלי אנחנו רואים התאחדות ספקים, ולבסוף נראה מונופוליזציה.

דיי, זה נושא מטופש להתווכח עליו, וכל מי שמאשים את חברות התשתית בבעיות האלה זה אותו סוג בנאדם שמאשים את המלצר שהאוכל במסעדה יקר מידי...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב שאתה מבין, אבל חוזר על אותה טעות במשפט אחר כך

זה לא משנה גם אם תפרוס תשתית של 5000 מגה ביט,

הבעיה היא במיקום הגיאוגרפי שלנו.

ישראל, להבדיל ממדינות אחרות שצויינו כאן מתחברת לאינטרנט בכבל תת ימי שהיא "חוכרת" מחברת Mediterranean Nautilus

העלויות של זה אסטרונומיות ביחס לעלויות של כבל תת קרקעי רגיל שמשמש מדינות פחות מבודדות (כי אנחנו לא יכולים להעביר כבלים דרך שכנינו לצערינו)

בגלל זה אתה לא רואה בארץ מהירויות שאתה רואה באירופה ובארה"ב (וזה לא משנה הממוצע, משנה האפשרות לקבל במחיר סביר רוחב פס שהוא כפול 10 מהמהירות המקסימלית בארץ לפרטיים).

אז נכון, המחירים יורדים כל הזמן, אבל אם אתה בונה על לקבל עוד שנתיים מהירויות אסטרונומיות אתה צפוי להתאכזב

(רק בשביל להמחיש את זה, כבר היום בכבלים יש תשתית של סיבים אופטיים שיכולה להגיע למהירויות גבוהות מאוד, אבל הספקיות לא יכולות לעשות עם זה כלום כי בשביל להציע ללקוחות מהירויות מאוד גבוהות הם צריכות לשלם הרבה כסף על רוחב פס ואף צרכן (כמעט) לא ישלם סכומים כאלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה, הפואנטה שלי היא שכיום אחד התירוצים של הספקיות לא לשדרג את רוחב הפס שהן רוכשות הוא ש"עדיין אין סיבה" למרות שיש עומס קשה מאוד על הרוחב פס הקיים (וכשאני אומר עומס אני מתכוון אי אפשר לנשום)...

לא משנה, אני אומר לחץ צרכנים על הספקיות זה הדבר היחיד שיעזור.

שכל אחד שבאמת רוצה מהירות יכתוב לספק שלו מכתב בו הוא מתלונן ודורש ש"ירכשו עוד רוחב-פס"...

זה אולי הדרך היחידה לנער את המנוולים האלה מהתרדמת שלהם...

הרי כלום לא באמת מגביל מהירות בסיב אופטי, גם לא את הכמות של המידע שעובר, זה סה"כ הגבלות של החולרות באירופה על הכבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לדון ב"ספקיות" , שמתם לב שיש פה חברת מונופול ששמה שע"מ לקבל אצלה חיבור 5 מגה צריך לשלם לה 100 ש"ח בחודש?

מדובר בתשתית ישנה, עם חוטים גמורים וציוד קצה בינוני למדיי שלא שודרג שנים?

מתי קיבלתם מבזק שירות שאשכרה טיפל לכם בבעיה? כמה פעמים אתם פונים לבזק עם בעיות בשנה? מה הם כבר יכולים לעשות ?

רוב הפניות הם לספק האינטרנט ולא לבזק , על כן מחיר הספק צריך להיות גבוהה ממחיר , ומחיר צריך להיות משמעותית נמוך ממחיר הספק.\

אבל בגלל שאנחנו במדינה של עושקי ציבור , קרטלים על ימין ועל שמאל ומשרדי ממשלה שכל פעם יש להם תירוצים עם המצב הבטחוני בכל סוגייה שפונים אליהם לא נראה לי שזה ישתנה בעתיד הקרוב.

המידע רלוונטי גם לגבי פושעי HOT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STAR, כדאי שתדע לפני שאתה קופץ ומדבר שטויות.

בזק לא מורשית להוריד מחירים, ככה קבע הרגולטור להגבלים עיסקיים של מדינת .

מעבר לעובדה שבזק עכשיו מתחילה תהליך של שידרוג התשתיות בארץ (דבר שמצריך אישורים גם מהממשלה).

קל לקפוץ ולצרוח "מונופול" (בזק היא בכלל אוליגפול), אבל לפי מה שאתה כותב אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק לא מורשית להוריד מחירים, ככה קבע הרגולטור להגבלים עיסקיים של מדינת ישראל.

מעבר לעובדה שבזק עכשיו מתחילה תהליך של שידרוג התשתיות בארץ (דבר שמצריך אישורים גם מהממשלה).

קל לקפוץ ולצרוח "מונופול" (בזק היא בכלל אוליגפול), אבל לפי מה שאתה כותב אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר...

צודק ב 100% קבר קרוב לשנה נלחמת במשרד התקשורת לגבי הנושא הזה ללא הצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק לא מורשית להוריד מחירים, ככה קבע הרגולטור להגבלים עיסקיים של מדינת ישראל.

אתה באמת מאמין לשטויות שמוכרים לך? מתי נולדת אתמול?

האינטרס של הוא להשאיר המחיר על קנו, כך או כך יהיו לה+- אותה הכמות של המנויים. אין לך מושג כמה הפסדים זה לחברה שנהגה לגבות סכומים גבוהים עבור שירות (במקרה זה תשתית) להוריד מחירים. ממתי חברה תפעל בניגוד לאינטרס של עצמה אלה אם כן (ובמיוחד במקהר זה אם היא באמת "נלחמת") זה להאכיל חבר'ה כמוך בלוקשים שתסתום את הפה ותאשים את משרד התקשורת ולא את החברה הגיבורה "בזק" שעומלת ע"מ להוריד את מחירי הגלישה באינטרנט.

הכל סגור מראש מאחרוי הגב שלך עם הבכירים שם במשרד התקשורת.

מה שאפשר לעשות זה דבר אחד: לחץ ציבורי אדיר על , חרם צרכנים ושתגיע למצב שהיא מבינה שתפסיד לפחות 20 אחוז מהרווחים רק אז תתקפל כמו כן צריך שיהיה פה איגוד צרכנים חזק מה שיש בארה"ב ורק פה כולם פארשים

רק אוסיף על נושא שידרוג הציוד: תודה רבה באמת שנזכרו עכשיו - שוב , בגלל שאנשים פה לא מכים את העושקים הכל גם יזוז לאט, הרי מה האינטרס של בכירי משרד התקשורת אחרי שיסיימו תפקידם? לצאת לאזרחות ...ומה יש באזרחות ? כלום בלי קומבינות. אז הם עוזרים לחברות התקשורת עכשיו , וחברות התקשורת יעזרו להם אח"כ. ככה זה עובד.

ואדון ג'וני לך תעשה עצומה למען ותמשיך להיות פרייאר ותתן להם להמשיך לעשוק אותך, ותאמין לכל הבולשיט ולכל אישורי הממשלה שאין. כשיבואו פוליטיקאים ופקידי ממשל פחות מושחיטים(אם בכלל) אני יחשוב על להאמין לחרטא הזאת(שאגב הציבור אוכל אותה בלי מלח, וגם אם לא - לא עושה איתה כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

star010101, אני מציע לך להרגע. מה שאתה רושם פה גובל בהשמצה ולא רק שזה לא מקובל פה בפורום זה גם לא חוקי.

כנראה שאתה לא מבין מה זה הגבל על מונופול ולמה הוא קיים. אם ממשלה לא הייתה מונעת מבזק להוריד מחירים כרצונה, היו יכולים פשוט ולהוריד את המחירים על מתחת מה שהוט היו מסוגלים להשוות ולשבור את השוק. בגלל שלבזק יש יותר משאבים הם היו יכולים לספוג את ההפסד לטווח הקצר שאחר כך היה מתקזז עם הרווח של להיות החברה יחידה בשוק אחרי שהוט הייתה יוצאת מהמשחק. אז באמת הם היו יכולים להעלות שוב את המחירים ללא הפרעה כי הצרכנים שלהם הם קהל שבוי.

משרד התקשורת והממשלה פועלים ע"פ המודל האמריקאי שבו המטרה היא להגביר את התחרות בשוק וע"י כך לגרום ליצירת תשתית חדשה והוזלת מחירים. זאת במקום לאמץ את המודל השוודי שבוא הממשלה נתנה תמריץ לחברות לבנות תשתית ולשתף אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...