סקר : כבלים VS בזק - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : כבלים VS בזק

Yehudaa

יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )   

299 הצבעות

1. 1. יש לך שתי אפשרויות הצבעה , על מה אתה מנוי ? ואיזה תשתית תעדיף בעתיד ? ( לשימוש בייתי )

• אני מנוי על תשתית בזק
    • אני מנוי על תשתית כבלים
    • בעתיד אעדיף תשתית בזק
    • בעתיד אעדיף תשתית כבלים

Recommended Posts

כל מה שנכתב בהודעתי הינו דעה אישית על עובדות היום יום.

Czar_salad, אתה בכלל לא בכיוון המחשבה הנכון. תקרא שוב את מה שכתבתי פה ותבין שכך זה בנוי.

אין לבזק אינטרס להוריד מחירים אם גם ככה וגם ככה יהיה לה את אותה הכמות של המשתמשים +-. ואל תעשו מהוט מסכנה , שימו לב לדן אנד ברדסטריט , החברה עושה רווחים נקיים ונמצאת בנבחרת העל של חברות התקשורת הריווחיות והגדולות בארץ עם הכנסות של מילארדים.

1. בוא נדייק, לא מונופול- קרטל. אם שתי החברות היו רוצות להוריד המחירים נראה לך באמת שהרגולטור לא היה מאשר?

2. למה להגן על חברה (כמו הוט) שעושקת ציבור במחירים גם כן? מה ההגיון להשאיר את המחיר כמו שהוא? ברור שמעורב פה עסק מסריח.

3. על איזה מודל שוודי אתה מדבר איתי? תראה לי מסמכים של התכנית הנ"ל לעיון הציבור ואח"כ תדבר! אין שום תכנית ושום נעליים. בשוודיה אם כבר הנ"ל מפורסם, מתועד ומבוצע פה דיבורים כמו חול ומי שאוכל הם בכירי משרדי הממשלה , חברות התקשורת שעושקים אותי ואותך ואתה עוד מגן עליהם שהם בסדר ועוד בתירוצים שלהם?

4. מתי הייתה פה תחרות בתחום תשתית האינטרנט? מדובר במחירים זהים ומתואמים להפליא!!

5. מתי שדרגו חומרה? כמה השקיעו? הכל בולשיט על מנת לשתק את הציבור ולהגיד עשינו המון (כשהם עושים המינימום מתחת לנדרש).

תחשוב טוב לפני שאתה מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון, שמאוד יציק לי אם אני לא אעיר:

אתה באמת מאמין לשטויות שמוכרים לך? מתי נולדת אתמול?

מתי נולדת אתמול, זה משול לשאלה:"באיזו שעה נולדת אתמול?"

על מנת להעביר את המסר הציני החד(שבו ללא ספק ניחנת וגם בשנינות האדירה)

יש לנסח: "מתי נולדת? אתמול?" או :"מתי נולדת, אתמול?"

זה באמת מעביר את המסר בצורה ברורה יותר וכמובן בשפה נכונה.

עכשיו, לנושא:

1. בוא נדייק? תדייק! שתי החברות לא יירצו להוריד מחירים, אחת רוצה(בזק) לא יכולה(הגבלים עסקיים), אחת לא רוצה(הוט) ולא יכולה(תפשוט רגל).

2. אז בוא לא נהיה עם תשתית בכלל בארץ ונתחבר במודם סללורי להכל, יעלה לך רק פי שניים ובאיכות גלישה גרועה יותר בהרבה,

תהיה גם מעשי בדברים שאתה פולט, יש צורך באינטרנט כמעט ברוב הבתים בישראל בו הוא קיים.

3. בשוודיה באמת קצבי האינטרנט הרבה יותר גבוהים במחיר יותר נמוך, מה אתה רוצה?

4+5. פה אני מסכים, בפועל מצב השוק מבחינת תשתית אינו תחרותי גם היום, שתי חברות שדי מתואמות אחת עם השנייה

כמעט בכל דבר וזה גם נראה ככה מכל הבחינות(לבזק נוח להשאר מונופול ולהוט נוח לגזור קופון).

מניסיוני קשה לקבל שירות נורמאלי משתי החברות הנ"ל בעת תקלה/בעיה אמיתית בתשתית שלך,

שהכל עובד בצורה תקינה זה באמת לא משנה מה התשתית שלך כנ"ל גם כשמתחילות הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שנכתב בהודעתי הינו דעה אישית על עובדות היום יום.

פה יושב ההבדל הדק - כל מה שאת כותב מבוסס על דעה ולא על ידיעה.

ובנוגע לעובדות כבר הסבירו לך 3 אנשים שה"עובדות" שאתה מתאר ממש לא מדוייקות וגובלות בהשמצה...

אני מבין שכנראה אתה ילד צעיר, אולי נער באיזור גיל , אבל לפני שאתה קופץ תבדוק שהתקרה לא נמוכה מידי... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה אתה מתגאה(אדון ג'וני)? שאתה פנסיונר עם רגל בקבר? במקומך הייתי שותק ומנסה לעשות חושבים מה שאתה ברוב שנותייך לא הצלחת לעשות.

לגבי הנושא, LEV0 אתה לא עונה לי על השאלות אתה סתם מורח הנושא- תענה לעניין:

1. מי אמר לך שהוט תפשוט רגל ? להפך יגיעו אליה לקוחות רבים שבזק תאבד(במידה והמחיר ירד) - בגלל זה לא רוצה שהמחירים ירדו.

2. לא צריך להגן על החברות - יש לקבוע להם סטנדרטים ונהלי עבודה- יש להם שוק ענק של לקוחות וכמעט בלי תחרות- שיעבדו קצת הפושעים הגנבים!

3. לא מעניין אותי מה קצבי האינטרנט בשוודיה , מה שמדאיג אותי שיש שם סדר , נהלים ומסמכים שעל פיהם עובדים - פה יש הרבה חרטא והרבה עושק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה אתה מתגאה(אדון ג'וני)? שאתה פנסיונר עם רגל בקבר? במקומך הייתי שותק ומנסה לעשות חושבים מה שאתה ברוב שנותייך לא הצלחת לעשות.

לגבי הנושא, LEV0 אתה לא עונה לי על השאלות אתה סתם מורח הנושא- תענה לעניין:

1. מי אמר לך שהוט תפשוט רגל ? להפך יגיעו אליה לקוחות רבים שבזק תאבד(במידה והמחיר ירד) - בגלל זה לא רוצה שהמחירים ירדו.

2. לא צריך להגן על החברות - יש לקבוע להם סטנדרטים ונהלי עבודה- יש להם שוק ענק של לקוחות וכמעט בלי תחרות- שיעבדו קצת הפושעים הגנבים!

3. לא מעניין אותי מה קצבי האינטרנט בשוודיה , מה שמדאיג אותי שיש שם סדר , נהלים ומסמכים שעל פיהם עובדים - פה יש הרבה חרטא והרבה עושק.

אכן התלהמות המתאימה לילד שלא יודע עדיין איך העולם באמת עובד...

כן, והוט שתיהן חברות גדולות, , שרוצות להרוויח כסף.

כן, אין ספק ששתייהן משקרות או מספרות לך רק חצי סיפור כדי להרוויח עוד כסף.

לא, השוק לא פתוח, לא יכולה להוריד מחירים ע"פי הוראת ממשלה, לא יכולה להוריד מחירים כי היא תפשוט את הרגל.

"למה תפשוט את הרגל אם יהיו לה יותר לקוחות? אתה בטח שואל, ילדון, אז אני אסביר לך:

הוט הוציאה סכומים מאוד גדולים על פריסת התשתית שלה (שהייתה מחוייבת אליה בגלל הממשלה) ועדיין מוציאה סכומים על פריסת ציוד והוספת רדבקים למינייהם.

יחסי העלות-תועלת לאחר הורדת מחירים תפגע בהוט והם לא יצליחו להחזיר הוצאות - זה יוביל לבסוף לפשיטת רגל.

בוא וניזכור גם שבזק יכולה כיום ללא שום שינוי משמעותי להפוך לתשתית-משולבת-ספק ולהוריד מחירים וככה גם להרוס את הספקיות בשוק.

כל הדברים הנ"ל אסורים ע"י ממשלת .

מעבר לזה, השוק בישראל הוא קטנטן, בהשוואה לכל מדינה מפותחת באירופה הוא קטן לפחות בחצי, זה לא שוק פתוח, זה שוק המותנה בהגבלים ממשלתיים רבים.

כל התלונות שיש לך עקומות ולא ממש קשורות למציאות, זה הגיוני כי כמו שאמרתי, אתה עוד צעיר ולא באמת יודע איך עובד העולם...

יהיה טוב ילד, אל תדאג! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאין ממש מצב שהדיון הזה יכול להמשיך בדרך ארץ.

star010101, בלי קשר לגילך, מקצועך או רמת הידע שלך בעניין ההודעות שלך מתאימות יותר לטוקבטים מאשר מדיון בפורום. אני ממליץ לך ללמוד קצת תרבות דיון אם אתה רוצה לעביר את הדעות שלך בצורה שאנשים יכבדו אותן.

בנימה זאת - ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...