Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה רק אני או שהמשחק ממש אוכל 2 GB שיושבים לי על המחשב..

יש תקיעות מעצבנות כאלה לפעמים באיזורי טעינה.

או שזה יכול להיות בגלל שפשוט נשאר לי 3GB פנויים על הכונן איפה שמותקן המשחק? :lol:

יש לך 8600GT, למה אתה מצפה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב השלישי (עם הקרח) והגעתי לקטע שצריך לחסל מדוזה ענקית לפני שנכנסים למנהרה. הנשק הכי רציני שיש לי זה משגרי טילים, וכמה שאני לא יורה בו, לא מצליח לחסל אותו. אני צריך לכוון למקום ספציפי? פספסתי איזה יותר רציני בדרך? איך עברתם את השלב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב השלישי (עם הקרח) והגעתי לקטע שצריך לחסל מדוזה ענקית לפני שנכנסים למנהרה. הנשק הכי רציני שיש לי זה משגרי טילים, וכמה שאני לא יורה בו, לא מצליח לחסל אותו. אני צריך לכוון למקום ספציפי? פספסתי איזה יותר רציני בדרך? איך עברתם את השלב הזה?

אתה כנראה לא יורה עליו טוב..בכל מקרה תשתמש ברובה גז - 3 יריות והוא מתפוצץ, עוד עצה - אחרי שאתה יורה בו תעבור למצב הסוואה ככה שהוא לא רואה אותך ומתקרב אליך - איך שהוא מתקרב אתה יורה בו ואז הוא בורח ואז שוב אתה חוזר להסוואה ויורה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רובה גז?, לא נתקלתי בו בדרך.

לגבי ההסוואה, זה לא עובד על המדוזה הזו (זו לא המדוזה המעופפת, אלא זו הענקית שהולכת על הקרקע ויכולה להקפיא אותך), היא רואה אותי גם דרך ההסוואה ומתעללת בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה חמורה

אני מתחיל לשחק בשלב הראשון מגיע לקטע אחרי הנחל הזה ואחרי איזה 2 דקות המשחק פשוט קורס המחשב עושה ריסט

מישהו יודע מה לעשות ???

תודה

דבר ראשון המשחק הזה הכי מאמץ את כרטיס המסך אז בעייה שלא צצה במשחק אחר יכולה לצוץ פה.

אם אתה עושה OC" זו בעיית OC. אצלי הייתי צריך להוריד מ 3.75 ל 3.72 300 מגהרץ כדי שיהיה יציב גם בקרייסיס כי ואללה זה פשוט חזק המשחק הזה.

אם אתה קנית בסטים תשאל אותם

אם זה פיראטי - תהיה חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמשווה בין גרפיקה של COD4 לזו של CRYSIS WAHEAD לא באמת שיחק בשניהם, או שתה משהו לפני שכתב פה.

ולגבי הדיוק בירי. זה שהחלישו שם את הרתע זה כדי שתרגיש שאתה משחק במשחק כייפי.

ירית פעם בקלאצ'ניקוב? יש לך מושג איזה רתע מטורף יש לו כשאתה על אוטומט? :kopfpatsch:

התורת לימוד בקלאצ'ניקוב בצבא הרוסי אמרה אתה רואה דמות? כוון לרגליים ותתחיל לירות ככה כשהרובה יעלה הוא יכסה אותו בכדורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס לרגליים מכוונים אם הדמות במרחק של יותר מ300 מטר (יש מצב שזה 250 ) ככה כשהדמות נימצאת במרחק של 200-100-50 מטר אתה יכול לכוון לפלג הגוף העליון כשאתה יורה בצרורות....

כיום יש את הAN 94 או את הAKSM (נדיר ביותר יצאו מספר רובים כאלו) שבשקט מעיפים את הקאלאצ'ים מתפקידם בגלל יעול כל המנגנונים ושימוש בחומרים יותר מתקדמים. אבל במחיר של AN 94 אפשר לקנות 3 AK74 או 5וחצי AK47....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס לרגליים מכוונים אם הדמות במרחק של יותר מ300 מטר (יש מצב שזה 250 ) ככה כשהדמות נימצאת במרחק של 200-100-50 מטר אתה יכול לכוון לפלג הגוף העליון כשאתה יורה בצרורות....

כיום יש את הAN 94 או את הAKSM (נדיר ביותר יצאו מספר רובים כאלו) שבשקט מעיפים את הקאלאצ'ים מתפקידם בגלל יעול כל המנגנונים ושימוש בחומרים יותר מתקדמים. אבל במחיר של AN 94 אפשר לקנות 3 AK74 או 5וחצי AK47....

הוא אמר את ה"כיוון לרגל" בגלל הרתע האדיר שיש לAK.

אתם יכולים להכנס ליו טיוב ולראות סירטונים. משווים שם בין AK לM16.

רואים בהילוך איטי ירי של AK, זה פשוט מדהים הקנה זז כאילו אין מחר חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...