מי יכול להרגיע אותי לגביי סוף העולם? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי יכול להרגיע אותי לגביי סוף העולם?

zombie

Recommended Posts

אני יודע את זה.

כבר שמעתי.

אך זה קשור לרגע של ההתנגשות.

אין בעיה,אז אני ישאיר לך לדבר.

כל אחד בא לפה,מחשיב את עצמו לפרופסור ומתחיל לעשות רעש.

אתם פשוט לא יכולים להכניס לראש שלכם שגם אתם טועים לפעמים.

ולא,הסיכוי לא קטן כמו שאתה חושב.

עכשיו תעזבו אותי,

תשכנעו את עצמכם שאתם צודקים,

תאמינו בשלכם ואני בשלי.

MuTaTiOn.

רגע ואתה פרופסור? למעשה את זה שעושה פה את כל הרעש.

אתה מתבסס פה על תאוריות של מספר מדענים שהחליטו לעשות רעש מסיכוי קלוש.

שוב פעם, צוותים רבים של מדענים שאינם קשורים לניסוי בדקו והחליטו את מה שהחליטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני תוהה מה בכלל אתה יודע בפיזיקה פרט למידע שנאמר בעיתונים, כמובן שהם חייבים לעשות המון רעש ודרמות.

תתפלא,אבל אני לא רואה חדשות,

ולא מעניין אותי גם מה כתב חושב על המאיץ.

רגע ואתה פרופסור? למעשה את זה שעושה פה את כל הרעש.

אני לא אמרתי שאני פרופסור,

זה פשוט לא יאומן כמה אתם עיוורים.

אתם מסרבים לראות את הצד שני - בעיה שלכם.

בניגוד אליכם,

אני לא מסתמך על דעת מדען אחד ולא עשרים מדענים.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז אל תגיד לנו שאנחנו טועים כי פשוט אין לך מושג. אין לך את הידע כדי לבחור צד ולנסות לשכנע פה את כולם להאמין בו, אתה לא היית שם ואין לך את הפרטים המלאים של הניסוי.

אז אתה אולי מתסמך על דעה של עשרים מדענים, כל השאר מסתמכים על דעה של מאות אם לא אלפי מדענים ברחבי העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג במה?

כשכתבתי שאני לא מסתמך על דעה של עשרים מדענים כוונתי הייתה שהייתי חייב לבדוק זאת בעצמי.

בסדר,אני לא מומחה אבל זה לא אומר שאין באפשרותי ללמוד על כך.

אין לך את הידע כדי לבחור צד...

מה השטות הזאת?

אני צריך לזכות בפרס נובל כדי לבחור במה אני מאמין?

ואני בכלל לא מנסה לשכנע אף אחד,

אני מנסה להצדיק את אמונתי.

ואני לא חייב לאף אחד מכם הסבר על כל דבר.

אתם לא רוצים לאמין לי אז תפסיקו לדרוש הוכחות והסברים (במסווה) כשאתם יודעים שגם בסופו של דבר תשארו באמונתכם.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn עיצבנו אותך ידידי.

כל אדם מאמין במשהו, אם לא באמת אזי בהכרח , בשקר, בנפשו של כל אדם מטבעו , יש צורך חזק להאמין, השאלה היא רק במה הוא מאמין,

האתאיסט מעריץ אנשי מדע הערצה עיוורת גדולה יותר ומקבל את דבריהים כתורה מסיני,למרות שקריהים הרבים בכל תחום מתחומי המדע,רק קמצוץ

http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2330556&forum_id=4142 [תופעה שמעולם לא קיימת,להבדיל, בכתבי חז"ל ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn תגיד לי

נעשו 2 ביקורות ע"י איגוד של גורמים נייטרליים וקבעו שהניסוי לא מסוכן זה דבר ראשון.

על מה אתה מסתמך שאתה אומר שזה מסוכן? אם 99% מאנשי המדע חושבים שזה לא מסוכן ואילו קמצוץ של משוגעים חושבים ההפך. אתה קצת בצד הלא נכון לא נראה לך?

ולמה אתה חושב שמה שבוצע היום יכול לפתוח חור שחור? אז אני מודיע לך שזה לא. לא היתה שום התנגשות והקרן נעה במהירות נמוכה יחסית.

ואני שמעתי 2 קורסים בפיזיקה אז אני מודיע לך שהניסוי של היום לא קשור בכלל לחורים שחורים בשיט.

אין לך מה להצדיק את אמונתך כי אין לך שום הוכחות שאתה צודק, אם יש לך אתה מוזמן להביא אותם לפה. אנחנו מסתמכים על דעה של עשרות ומאות מדענים

אתה מסתמך על דעה של WALLA NRG ואיזה פסיכי או 2 שרק מנסים לעשות כותרות ולהשיג קצת פרסום

נ.ב. למה אתה רושם את הכינוי שלך ככה :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג במה?

כשכתבתי שאני לא מסתמך על דעה של עשרים מדענים כוונתי הייתה שהייתי חייב לבדוק זאת בעצמי.

בסדר,אני לא מומחה אבל זה לא אומר שאין באפשרותי ללמוד על כך.

מה השטות הזאת?

אני צריך לזכות בפרס נובל כדי לבחור במה אני מאמין?

ואני בכלל לא מנסה לשכנע אף אחד,

אני מנסה להצדיק את אמונתי.

ואני לא חייב לאף אחד מכם הסבר על כל דבר.

אתם לא רוצים לאמין לי אז תפסיקו לדרוש הוכחות והסברים (במסווה) כשאתם יודעים שגם בסופו של דבר תשארו באמונתכם.

MuTaTiOn.

אני מצטער לאכזב אותך אבל כל עוד אתה לא פיזיקאי וכל עוד לא אתה לא שותף מלא למה שבאמת מתרחש בניסוי אתה לא יכול לבדוק בעצמך. תאמין לי שהצוותים שבדקו את הניסוי ויודעים כל מה שקורה מבינים הרבה יותר ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mutation אתה פשוט עגום, מעבר לססמאות מונפצות אין לך ככל הנראה טיפת ידע פיזיקלי יותר מאשר לכל אחד בדיון הזה אבל זה לא מפריע לך לנקוט בגישה שחצנית ויהירה.

תחזיר את עצמך לקרקע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn עיצבנו אותך ידידי.

לפחות מישהוא שם לב...

אני מצטער לאכזב אותך אבל כל עוד אתה לא פיזיקאי וכל עוד לא אתה לא שותף מלא למה שבאמת מתרחש בניסוי אתה לא יכול לבדוק בעצמך. תאמין לי שהצוותים שבדקו את הניסוי ויודעים כל מה שקורה מבינים הרבה יותר ממך.

אתה רציני כאילו?

למה התכוונתי לבדיקה ברמה מדעית?

אני מדבר איתך על למידה ממקור פחות מוסמך.

אתה קצת בצד הלא נכון לא נראה לך?

זה כל העניין' date='

שאתם דבוקים לצד אחד.

2 הצדדים עדיין מתווכחים אחד עם השני,והתאוריות עדיין על השולחן.

ולא מה שתמיד נראה הגיוני הוא אכן נכון.

זה שהשמש זורחת כמה מליוני שנים זה לא אומר שהיא תזרח גם מחר.

ולמה אתה חושב שמה שבוצע היום יכול לפתוח חור שחור? אז אני מודיע לך שזה לא. לא היתה שום התנגשות והקרן נעה במהירות נמוכה יחסית.

ואני שמעתי 2 קורסים בפיזיקה אז אני מודיע לך שהניסוי של היום לא קשור בכלל לחורים שחורים בשיט.

בוא נראה...

קודם כל בגלל שהמדענים של המאיץ מודים שהוא מסוגל לפתוח חורים שחורים זעירים,

ובגלל מאפייניו של החור השחור.

בקשר למהירות,

אם מהירות הקרובה למהירות האור היא נמוכה,אז היא נמוכה מאוד.

אין לך מה להצדיק את אמונתך כי אין לך שום הוכחות שאתה צודק' date=' אם יש לך אתה מוזמן להביא אותם לפה. אנחנו מסתמכים על דעה של עשרות ומאות מדענים

אתה מסתמך על דעה של WALLA NRG ואיזה פסיכי או 2 שרק מנסים לעשות כותרות ולהשיג קצת פרסום

[/quote']

עצם כך שיש מ'ס של מדענים החושב אחרת זה לא אומר שהם פסיכים.

מדענים בעבר הרחוק,לאחר שהם מצאו משהוא מיוחד הם נחשבו לפסיכים.

אנחנו לא בת'רד על דת ואמונה.

עם מפריע לכם באשר אני מאמין זה כבר בעיה שלכם,תפסיקו לעשות מהת'רד הזה סביבת קרב.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MuTaTiOn לא ממש הבנתי את התגובה שלך להודעה שלי, אשמח אם תנסח שוב.

בקשר להערה שלך לגבי המדענים שהודו שמהאיץ יכול ליצור חורים שחורים זעירים- לא מדויק. המדענים בניסוי ואלו שבדקו את הניסוי אמרו שהסיכוי לכך שיווצרו חורים שחורים זעירים קלושים מאוד, וגם אם יווצרו הם יעלמו תוך משהו כמו 10 בחזקת -26 שניות . בנוסף חורים שחורים כאלו נוצרים כל הזמן באטמוספירה ואפילו בעוצמות אנרגיה גדולות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מצטער לאכזב אותך ואת כולכם ואת כל אלפי המדענים שאתם אומרים מאחוריהם, אבל אף אחד לא באמת יודע

מה יכול לקרות.. ומה עלול להיווצר או לא להווצר. כל מה שאפשר לעשות הוא לשער הסתברות למקרה מסויים

ע"פ הידע התאורטי שהגיעו אליו מכל מיני ניסויים שמוכיחים את הידע הזה בצורה סבירה

הוויכוח שלכם הוא סרק, כי אין אפילו אדם אחד בעולם שיכול באמת לבוא ולהגיד מי צודק, כי אף אחד לא יודע..

וזה שלא יקרה, כלום לא אומר שבאמת לא היה יכול לקרות.

ויכול ליהיות שחור שחור יכול להפתח גם מדברים שלא יודעים ולא גילו, ואין לאף אחד מושג, וכולם סתם מדברים באוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מצטער לאכזב אותך ואת כולכם ואת כל אלפי המדענים שאתם אומרים מאחוריהם, אבל אף אחד לא באמת יודע

מה יכול לקרות.. ומה עלול להיווצר או לא להווצר. כל מה שאפשר לעשות הוא לשער הסתברות למקרה מסויים

ע"פ הידע התאורטי שהגיעו אליו מכל מיני ניסויים שמוכיחים את הידע הזה בצורה סבירה

בוא ואני אגלה לך סוד - הכל בחיים זה עניין של הסתברות ולאף אחד אין מושג וודאי מה יקרה מחר או אפילו בעוד שנייה (חוץ מלאורן זריף שרואה את העתיד עם העין השלישית שלו). קיים סיכוי שהניסוי ישמיד את העולם, קיים גם סיכוי שמחר השמש שלנו תתפוצץ באופן ספונטני או שהגלקסיה שלנו תקרוס לחור שחור. הסבירות שהאירועים האלו יתרחשו היא אכן גדולה מ-0, אבל לא בהרבה.

בשביל לשים דברים בפרופורציות - אני אתן כאן מספר אירועים (לא נעימים) בסדר סבירות הולך ויורד, כל האירועים האלו עשויים להתרחש בסבירות רבה בהרבה מאשר הסיכוי שמאיץ ההדרונים יגרום להיווצרות חור שחור שיבלע את כולנו.

* הסיכוי שבמהלך ניתוח קוסמטי פשוט ההרדמה תהרוג אותך.

* הסיכוי שבמהלך השנה הקרובה תהרג בתאונת דרכים.

* הסיכוי שבמהלך השנה הקרובה תהרג בתאונת מטוס.

* הסיכוי שבמהלך השנה הקרובה תהרג על ידי מכת ברק.

* הסיכוי שבפעם הבאה שתקח כדור אופטלגין להורדת חום אתה תמות עקב כשל של מערכת החיסון.

* הסיכוי שתהרג במהלך השנה הקרובה מפגיעת מטאור.

* הסיכוי שהאנושות כולה תושמד על ידי אסטרואיד/סופרוולקנו או כל אי-נעימות גלובלית אחרת במהלך השנה הקרובה.

כפי שניתן לראות, יש הרבה מאוד קטסטרופות הרבה יותר סבירות שצריכות להטריד אותנו. מספיק עם הטכנופוביה המטופשת הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...