על השירות הגרוע של IVORY - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על השירות הגרוע של IVORY

xytkhi

Recommended Posts

רכשתי לפני מספר ימים [ פחות מ 8 יום ] נגן מאייבורי. SANSA CLIP 4GB

התעוררה בעיה שהמחשב לא מזהה את הנגן בכלל, ולא מדובר רק במחשב שלי

אלא כל מחשב באשר הוא. ניסיתי פיתרונות מגוונים כולל מהפורום של SANSA ולא הועיל דבר.

הלכתי לאייבורי ע"מ להחליף את המכשיר

הטכנאי שם לקח לי את הנגן ואמר לי להמתין, המתנתי כ 20 דקות אח"כ הביא לי

נגן חילופי, שהוא טען שהנגן חדש. לדעתי לא חדש ולא נעליים, הבטריה היתה ריקה לחלוטין,

הקופסה של הנגן הייתה פתוחה .אני בטוח שהוא לא חדש והטכנאי במצח נחושה טען שזה חדש. אם כך, למה הקופסה פתוחה? וגם, מדוע הבטריה נגמרה לי אחרי לילה טעינה שלם? ביקשתי לבדוק לפני שאני עוזב את החנות אם המחשב מזהה את הנגן ואין בעיות,

אז נאלצתי להמתין קודם להטענת הנגן. אחרי 10 דקות המתנה הנגן לא הוטען אפילו לא לשניה. הוא נדלק ומיד התכבה.

לי זה הדליק נורה אדומה כיוון שבדר"כ בנגן חדש שיצא מהאריזה הבטריה מלאה במחציתה ! וגם במידה שתתבקש להטעינה,

אפילו 10 דקות טעינה יוכלו לגרום לנגן לעבוד כ 1 דקה או 2 מינימום !

לי לא היה זמן להמתין עוד בחנות, לקחתי את הנגן הטענתי אותו לאורך כל הלילה במחשב.

המחשב אכן זיהה את הנגן, מבחינה זו הכל תקין.

למחרת, מוציא את הנגן מה של המחשב ומתחיל לשמוע בו מוסיקה,

לאחר שיר 1 בלבד הבטרייה שבקה חיים והמחוון ציין שהיא ריקה לחלוטין.

לדעתי אייבורי היא חובבנית, קומבינטורית, ביזיונית שמוכרת מוצרים גרועים לכאורה.

ביום א' אגיע לשם עם הנגן ולא אצא עד שישיבו לי את הכסף במלואו ואני אהייה נחמד מאד ולא אבקש פיצוי על רמאות, הולכת שולל

וגם עוגמת נפש וטרחה שלי ! במקרה הכי גרוע אוכל להתפשר על נגן זהה חדש שאני ורק אני פותח את הקופסא וחושף אותו לעולם.

מה הייתם עושים לו זה קרה לכם?

אני מאייבורי לא קונה יותר אפילו שרוך של נעל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי אייבורי היא חובבנית, קומבינטורית, ביזיונית שמוכרת מוצרים גרועים לכאורה.

אתה לא תמצא אחד שיגיד אחרת |:

זה ידוע שאייבורי רק מחפשת לעשות קומבינות, לדחוף חלקים משומשים ולעבוד על אנשים בעינים כאלו אין מחר.

אבל מה לעשות, הם זולים :silly:

הדבר היחיד שיצא לי לקנות מאייבורי זה מחשב לאבא שלי, שלמרות שאמרתי לו שזה טעות הוא החליט לקנות.

אותו מחשב שהוא קנה, עובד עד היום בלי בעיות [ למרות שיש מצב שהם דחפו בו משהו יד שנייה] ולא יצא לי לעמוד מול אייבורי בנושא הזה.

אבל מה שכן יצא לי לעשות זה לראות איך הם עובדים על אנשים בעיניים [ בעיקר חברים שמיהרו לקנות מחשב] .

ובקשר למקרה שלך, נראה לי שיהיה לך קשה להוציא מהם כסף מזומן על המכשיר שלך. אבל אל תוותר ותחזור לפה עם טיפים וחויות :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של התארד הזה? אני לא מבין איך מישהו כאן יכול לעזור לך, הרי אתה בכלל לא מדבר על המוצר אלא רק על החנות, אז מה אתה מצפה שיצא מהתארד הזה? להבריח להם לקוחות אחרים?

בכל מקרה המקרה שלך לא נשמע לי כזה נוראי, אתה יכול לעשות בדיוק מה שהתכוונת לעשות (ללכת לחנות ולדרוש אחד חדש מהמחסן, שסגור בקופסא המקורית) עם הרבה פחות דרמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי , כתבתי מדם ליבי. ורציתי לשתף חברים פה, וגם לקרוא עיצה או 2.

אם שגיתי וזה לא מקובל כאן עימכם הסליחה.

מבטיח לחזור שבוע הבא ולכתוב מה עלה בחכתי.

שבת שלום ושלא נדע ממוצרים פגומים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים יש שם גם מציאות - קניתי לוג'יטק G9 ב-250 ש"ח. לציוד היקפי הם אמורים להיות בסדר, רק צריך לדרוש לקבל את המוצר בקופסא סגורה.

אני קניתי את העכבר ישירות ממעתק, היבואן הרשמי, לפי מחירון יבואן ב-440 ש"ח. איך לעזאזל אייבורי מוכרים את אותו עכבר ב-250 ש"ח, מחיר נמוך יותר המחיר במספר חנויות גדולות בארצות הברית, אני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה:

לא לקנות מאייבורי!

גם במעבדה הם מחפפים בעבודה

מחזק את זה עם חתימה של קבר על זה, כמה פעמים כבר אמרו את זה? IVORY זה רק שם לא חנות, לא להתקרב ולא לקנות שום דבר שם גם אם זה יותר זול ב50 ש"ח, בסוף תגלו שמה שיוצא יותר זול ברשתות כמו IVORY יוצא יותר יקר בעולם החיצוני, לא להתקרב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם סתם מגזימים, כרגיל.

אני קניתי משם HD. הוא מת (נשרף)- והם החליפו לי אותו תוך משהו כמו 12 שעות לחדש.

פותח הת'רד- לא שאני טוען שאייבורי היו בסדר, אבל אני לא מבין למה לא פשוט התעקשת במקום על מוצר עם אריזה סגורה.

בסך הכל אם אתה יודע ספציפית מה אתה קונה והמחיר שם זול (ולדעתי המחירים של החומרה שם הם לא בהכרח זולים, אבל בציוד היפקי בהחלט כן), אין סיבה לא לקנות שם.

כל התיאוריות שלכם על איך הם השיגו את ה G9 ב 250 שקל לא משנות שום דבר- העובדה היא שמוכרים בדיוק את אותו המוצר כמו שמוכרים בבאג, לדוגמה, במחיר משמעותית יותר זול. גם אם האחריות שלהם לגביו היא גרועה, עדיין בהפרש כזה של המחיר אפשר מקסימום לזרוק את העכבר כשהוא מתקלקל ולקנות חדש.

נ.ב.

אם אתם חושבים שאני טוען שאייבורי חנות טובה או משהו- אז ממש לא.

הם שקרנים ורמאים. אבל אם אתה בא לשם ואתה יודע מה אתה רוצה- הם בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

הצחת אותי, אני רציתי לתת להם עוד צ'אנס את המחשב שלי אני קניתי משם...

אבל לא, הם היו חייבים לדפוק לי חלקים מעפנים, למזלי ידעתי מה אני עושה, והתקשרתי אליהם לעשות שינויים במפרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתה בא להגיד...

אני טוען במפורש שאם אתה בא לשם בלי לדעתי בדיוק מה אתה רוצה לקנות- הם ידחפו לך חלקים זולים. לזכותם אציין שהמחשב בסוף יוצא....זול.

אתה לא יכול לצפות לקבל ב 1000 שקל משהו ששווה 2000.

אנשים באים לשם בשביל לקנות מחשב ב 1000 שקל וזה מה שהם מקבלים. יש אנשים שזה מספיק בשבילם. לא כל אחד צריך לוח עם מליון פיצ'רים ואפשרויות OC, לא כולם צריכים ספקים ב 500 שקל (לכולנו היו מחשבים שעבדו דיי בסדר בסך הכל לפני ש HYPE הספקים התחיל), לא כולם צריכים מארזים של .

אם תבוא לאייבורי ותבקש מהם חלקים ספציפים, כמו שתעשה לדוגמה בהזמנה מהאינטרנט אז.... זה מה שהם יביאו לך. בדיוק כמו כל חנות אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...