Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

^^^

בפורום כל דף הוא דף חדש, הא ? אם כך אז שום דבר הוא לא רמאות. רק חשבתי שהמשפט "cheating is bad" הוא משפט טוב לפתיחת דיון...

אלא אם כן בא לך לדפדף עמוד אחד אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק והתאכזבתי קשות.

מנוע גראפי לא מרשים במיוחד, ותחושה כללית של OBLIVION אבל בעתיד עם ממשק רטרו ירוק שחור מעצבן.

אהבתי את OBLIVION, בזבזתי עליו 200 שעות מהחיים שלי, אבל חלאס, ממש לא מתאים עוד משחק שמרגיש כמו OBLIVION. מה גם שזה מרגיש מיושן בגלל זה. זה אולי היה מלהיב וחדשני בזמן שOBLIVION יצא הרבה לפני הגיוס שלי, אבל היום? PFFT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ספוילר קטן]

יאללה, החלטתי לתת עוד ניסיון. נכנסתי לעיירה הראשונה, זו עם הפצצת אטום בתוכה, פגשתי את הפסיכי המוזר הזה שביקש ממני להרים את כל העיר הזו לשמיים ואז נפל לי האסימון שהמשחק הזה דווקא די מגניב, עם כל הבאגים, ההתרסקויות והאנימציות המגוחכות.

המשכתי, הגעתי לגלאקסי רדיו והצלחתי להנות עד עכשיו. האקשן פשוט חזק יחסית למשחק תפקידים!

מה שכן מערכת התפריטים פשוט גרועה. נורא מתסכל שאין ציורים של דברים ושהכל ברשימות. נורא נורא לא נוח. בייחוד כשאני מתחיל לאסוף עליי 50 רובים כדי למכור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ספוילר קטן]

יאללה, החלטתי לתת עוד ניסיון. נכנסתי לעיירה הראשונה, זו עם הפצצת אטום בתוכה, פגשתי את הפסיכי המוזר הזה שביקש ממני להרים את כל העיר הזו לשמיים ואז נפל לי האסימון שהמשחק הזה דווקא די מגניב, עם כל הבאגים, ההתרסקויות והאנימציות המגוחכות.

המשכתי, הגעתי לגלאקסי רדיו והצלחתי להנות עד עכשיו. האקשן פשוט חזק יחסית למשחק תפקידים!

מה שכן מערכת התפריטים פשוט גרועה. נורא מתסכל שאין ציורים של דברים ושהכל ברשימות. נורא נורא לא נוח. בייחוד כשאני מתחיל לאסוף עליי 50 רובים כדי למכור אותם.

זה משחק מעולה, רציתי להגיד לך כבר בתגובה הקודמת שאתה צריך פשוט לתת לו צ'אנס. חלק מהקטע של המשחק זה העניין של הרטרו בעיצוב האומנותי (גם לגבי עיצוב הממשק, התפריטים וכו'). זה קשור להיסטוריה האלטרנטיבית שהמשחק מתרחש בו.

גם ההומור והדברים המגוכחים שאתה יכול לעשות (למשל לסחוב איתך משגר טילים גרעינים נייד) זה חלק מהעולם של FALLOUT, לא צריך לראות בזה חסרון של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמשחק ממש פרימיטיבי מבחינת המנוע. וחבל.

אנימציות גרועות ומידול+עיצוב פנים [של הדמויות] די גרוע. מתאים לOBLIVION של 2005.

לא יודע, לי הגרפיקה לא ממש הפריעה להנות מהמשחק (אבל מצד שני גם לא מפריע לי לשחק היום ב FALLOUT 1 ו 2, אז אולי אני לא דוגמה...).

אני חושב שהמנוע דווקא מספיק טוב גם לדרישות של היום, אבל הייתה לי תחושה שהם קצת חיפפו בעבודה שלהם. היו למשל דיוקנאות של דמויות שהיו בנויות ממש טוב גם כשדיברת איתם וראית אותם מקרוב, ולעומת זאת היו דמויות אחרות שהפנים שלהם נראו די גרוע, וזה היה די צורם. יש חוסר אחידות ברמה של הגרפיקה במשחק, קטעים מסויימים שנראים יותר טוב וקטעים אחרים שנראים פחות טוב. כאמור לא נראה לי שהמנוע הגרפי הוא הבעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיק לקטר כבר ותשים גרפיקה פירוט ULTRA HIGH? בטח ניסית להריץ תמשחק על 4 MX... זה ילמד אותך לקח על המנוע של FO3

אחד המנועים המשובחים, ועם AA+AF בכלל נהנים מכל רגע משחק מעולה

לא יכול לחכות לVEGAS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תפסיק לקטר כבר ותשים גרפיקה פירוט ULTRA HIGH? בטח ניסית להריץ תמשחק על 4 MX... זה ילמד אותך לקח על המנוע של FO3

אחד המנועים המשובחים, ועם AA+AF בכלל נהנים מכל רגע משחק מעולה

לא יכול לחכות לVEGAS

אתה עושה צחוק?

משחק על ULTRA HIGH עם AFX15 וAAX8...עף חלק על 9800GTX+

ועדיין נראה ממש גרוע יחסית למשחקנים מודרנים.

יצא לך לשחק בCRYSIS? יצא לך לשחק בMASS EFFECT? יצא לך לשחק בMIRRORS EDGE? ASSASSINS CREED? GTA4?

ועוד 1001 דוגמאות.

איפה המשחק הזה ואיפה הם. לא מגיע לקרסוליים של המנועים הגראפיים שלהם.

מדובר במנוע של OBLIVION עם שיפורים מינימאליים בלבד שעוד על ה6800GT שהיה לי במחשב הישן-ישן לא היה כבד, אז היום הוא יהיה כבד? בקושי מדגדג את המאוורר של הGPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בכל המשחקים שהזכרת וגם סיימתי אותם אתה מוזמן לתחקר אותי עם שאלות על העלילות שלהם (חוץ מGTA מחקתי אותו ב50% כי זה משחק חרטא)

על איזה רזולוציה שיחקת בטח 600X800, תשים רזולוציה של , אני שיחקתי 1000X1600 ונהניתי מכל רגע נופים מדהימים

GTA 4 - מנוע מגעיל ולא שווה התייחסות בכלל.

ASSASSINS CREED לא מתקרב בכלל למנוע של FO3 זה סתם פורט מעפן

MIRRORS EDGE - מנוע סביר, EA לא רצו שהמשחק יהיה כבד למחשבים ישנים ולא עשו אותו מפורט מספיק לדעתי.

קרייסיס - לא נקודה טובה להשוואה כי רוב המערכות בקושי שורדות את ה30 FPS אצלו וזה בלי פילטרים

MASS EFFECT - אפשר להתווכח אבל לדעתי FO3 לוקח למרות שבמאס הפרצופים יותר יפים (מבחינת RPG בכלליות נהנתי יותר ממאס אבל זה כי אני גיק של סטארס וורס והמשחק מאוד מזכיר את הסדרה).

היחידים שלדעתי יפים מFO3 זה המנועים של COD וקרייסיס, עם הנסיך הפרסי זוחל קצת מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"על איזה רזולוציה שיחקת בטח 600X800, תשים רזולוציה של , אני שיחקתי 1000X1600 ונהניתי מכל רגע נופים מדהימים"

מעבר לעובדה שלא קיימת רזולוציה כזו, אני חייב לציין שיש לך תגובות של ילד בן 5.

אגב, התגובה שלך לגבי ASSASSINS CREED ולגבי MIRRORS EDGE, אני באמת שוקל להפסיק לקחת אותך ברצינות. לא ניתן להשוות אפילו טיפה בין המנועים מרוב שהשניים האחרים יותר מתקדמים בכל תחום מהמנוע של FO3...בין אם בתאורה דינאמית, כמות פולי, רזולוציית הטקסטורות ותמיכה הרבה יותר נורמאלית בDX10.

אגב רק לידיעתך,

יש לי מסך רחב 22 אינצ'. אז את כל המשחקים אני משחק על 1680X1050.

ונמשיך הלאה בעובדה שאמרת שPRINCE OF PERSIA החדש הוא בין המרשימים. אה, שכחת את העובדה שזה אותו מנוע של ASSASSINS CREED ששנייה לפני כן קטלת אותו ואמרת שהוא לא מרשים בעליל.

:s07:

ונסיים במשהו אחרון - "נופים מדהימים" רחוק מלהיות המכלול הגראפי של המנוע. נופים זה משהו אחד. טקסטורות מרוחות, מודלים לא מפורטים בעליל, תאורה דינאמית גרועה, ואנימציות מגוחכות זה משהו אחר. ומכל אלה FO3 סובל. אז איך אתה בכלל מסוגל להשוות בינו לבין משחקים אחרים, כשכל השאר לפחות עושים את העבודה בתחומים הנ"ל כמו שצריך? [בניגוד לFO3, כמו שאמרתי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שלא דייקתי ואמרתי 1000X1600 במקום 1680X1040 או מה שזה לא יהיה התגובה שלא לא שווה התייחסות? טוב מה אני אגיד לך, התגובה שלך של ילד בן 3 וגם היא לא שווה התייחסות.

בוא נלך למומחי הגרפיקה בפורום ונשאל אותם לגבי כל המנועים סבבה? רק שתפסיק לקטר ולהישען על גימיק מעפן MIRRORS EDGE שבנוי בשביל שירוץ על מחשבי D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שלא דייקתי ואמרתי 1000X1600 במקום 1680X1040 או מה שזה לא יהיה התגובה שלא לא שווה התייחסות? טוב מה אני אגיד לך, התגובה שלך של ילד בן 4 וגם היא שווה התייחסות.

בוא נלך למומחי הגרפיקה בפורום ונשאל אותם לגבי כל המנועים סבבה? רק שתפסיק לקטר ולהישען על גימיק מעפן MIRRORS EDGE שבנוי בשביל שירוץ על מחשבי D

חמוד,

ממליץ לך לקרוא עוד פעם כי אתה אפילו לא מסוגל להבין קונטקסט של דברים שכתבתי.

א' - זה 1680X1050 ולא 1040

ב'- אמרתי שאני שוקל להפסיק לקחת אותך ברצינות בגלל התגובה המטופשת על שני המנועים הנ"ל ובכלל ללא הקשר לעניין הרזולוציה

ג' - תפסיק להגיד "אתה בטח משחק על X Y ואתה בטח משחק על Z...", זה תגובה מעצבנת [להלן - תגובה של ילד בן 5], אתה לא מכיר אותי, ובהחלט בהחלט שאתה יכול להסתכל על המפרט שלי בצד, שהוא סביר לחלוטין ולהניח שאני משחק על הגדרות גבוהות ורזולוציה גבוהה.

ד' - פורום גראפיקה נוגע לכרטיסי מסך. אתה מוזמן לדבר שם על זה, אבל זה יחזור מהר מאוד לפורום משחקים.

ה'- המנוע של FO3 הוא מנוע מתיישן לעומת האחרים

ו'- עצם העובדה שאמרת שהתגובה שלי היא תגובה של ילד בן 4 לא מבגרת אותך בכלל.

טוב נמאס מסעיפים. בקיצר ילד, כשתדע על מה אתה מדבר, תחזור אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...