Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 58 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אתה יכול להשתמש במפה הזאת

יש לה עזה כמו (שחכתי מה השם של זה שם)

אתה מסמן לה מטרה והיא מראה לך את המסלול

לפעמים זה נראה כי המסלול לא נכון כי הוא הולך בכיוון אחר

אבל זה בסדר כי הוא מוליך אותך דרך מסלול שעובד בסאב ווי

אז פשוט תעקוב אחרי המפה

זה באמת אחד מהחסרונות במשחק...לא יכלו לעשות את המפה נורמלית? היא פשוט מוזרה \ קשה להתרגל אליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי היה קצת קשה להתרגל למפה

אבל זה שטויות

תעקוב אחרי הכיוונים שמפה אומרת לך

אתה תראה שאחרי רמה 20 (שזה לא ממש קשה להגיע) אתה כבר תכיר את כל המקומות לבד (המקומות המרכזיים כמובן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jackhammer,כדאי להוריד תוספות ומודים? או שזה הורס את החוויה המקורית של המשחק?

יש לי מחשב חדש וטוב [q9400,4870] כדי לנסות את ה TERRAIN PACK הזה או שזה יכול לדפוק תמשחק באותה מידה? ואם כן , אשמח אם תמליץ לי על

מודים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב חדש וטוב [q9400,4870] כדי לנסות את ה TERRAIN PACK הזה או שזה יכול לדפוק תמשחק באותה מידה? ואם כן , אשמח אם תמליץ לי על

מודים כאלה

לפני שאתה שואל על מודים, שיחקת כבר ב DLC למיניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אני כרגע לא משחק במשחק המקורי[פיראטי] , אבל אני -כן- הולך לקנות אותו בקרוב.

הבנתי ש DLC זה..רק באינטרנט? אם כך..אין לי איך להשיג אותם חוץ מהורדה פיראטית. הורים לא מרשים ויזה באינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודים כאלה

רוב המודים לא הורסים את המשחק

אתה יכול להוריד את הטריין פאק בכייף

זה משפר בהרבה!!!!

שאר המודים יכולים סתם להרוס כי זה מחזק את הנשקים או עושה כל מיני דברים משוגעים

אני רק הורדתי מודים של טקסטורות

כדי שיראה ממש יפה

ויש דברה באמת יפים

תחפש שמיים חדשים

יש אחד של שמש וירח

יש נשקים חדשים (שוב, רק טקסטורה)

יש כאלה שמשנים את הטקסטורה של עיר שלמה מסוימת

יש עוד מליון

תחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

הבנתי ש DLC זה..רק באינטרנט? אם כך..אין לי איך להשיג אותם חוץ מהורדה פיראטית. הורים לא מרשים ויזה באינטרנט...

קודם כל יש DLC להורדה פיראטי.

מעבר לזה זה מצחיק, הורים לא מרשים ויזה באינטרנט אבל לגנוב באינטרנט כן מרשים

ואחרכך כולם מתפלאים למה חברות תובעות משתמשים ...

אם היה לי כסף לכל הDLC אז יש מצב לפחות באחרון ...

לא.

קודם כל יש DLC להורדה פיראטי.

מעבר לזה זה מצחיק, הורים לא מרשים ויזה באינטרנט אבל לגנוב באינטרנט כן מרשים

ואחרכך כולם מתפלאים למה חברות תובעות משתמשים ...

אם היה לי כסף לכל הDLC אז יש מצב לפחות באחרון ...

בכל מקרה בינתיים זה נראה כמו אכזבה, בTOP50 של מודים מלבד כלי עריכה

הרוב זה נשקים וטקסטורות... מה שלא אומר הרבה דברים טובים על המשחק ...

זה לא שאין מודים מצוינים אבל חסר מישהו רציני שיעשה MOD PACK בינתיים רק Fileplanet עשו את זה והם דורשים על זה תשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה מודים מאוד מבטיחים שכבר יצאו (ראיתי אחד שמוסיף המון שטחים חדשים)

חיפשת פה במקרה? http://www.fallout3nexus.com/downloads/top.php

יש שם כמה מודים ממש טובים!

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3157 המוד הזה למשל מוסיף מלא מקומות ודברים למשחק

ואני מבקש לא לדבר על הורדות ... זה ממש לא נושא הדיון ואני מבקש לשמור עליו נקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה TOP 50 שדיברתי עליו אבל כל הקטע שזה לא עוזר בכלום שיש שם מליון ואחת מודים קטנים

זה כל הקטע בMOD PACK שיש מישהו שעושה בדיקת איכות ובודק שהם תואמים.

הנה תציץ ב MOD PACK של FILE PLANET זה 5.2G של תוכן שלכאורה מסודר ומאורגן, הנה PREVIEW קצר:

http://www.fileplanet.com/fileblog/archives/2009/04/entry_1510.shtml

אמור להכיל:

* Buildings and hangouts

* New custom quests

* Fallout 3 Utilities

* Level, perks, and EXP mods

* Skins, uniforms, outfits

* Just awesome mods.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק אומר שזה שהם אספו בשבילך זה נחמד והכל אבל לא בעייתי למצוא דברים שאתה רוצה... פשוט תיכנס באתר ההוא לקטגוריות ואז סדר לפי הורדות ואתה תמצא את המודים הכי טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85,אני בספק אם ההורים שלך מודעים למצב כאשר אתה גונב מהאינטרנט [ למרות שהבנתי שאתה לא,אבל בטוח זה קרה ] , או לחולפין כועסים עלייך אם תגנוב מהאינטרנט ואם תגנוב מחנות בגדים. הם יכעסו "קצת" יותר על זה שגנבת מחנות הבגדים.

בכל מקרה,אני אוריד ה טקסטורות,ואולי כשאסיים אוריד גם את השאר המודים שאולי קצת יהרסו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amir85,אני בספק אם ההורים שלך מודעים למצב כאשר אתה גונב מהאינטרנט [ למרות שהבנתי שאתה לא,אבל בטוח זה קרה ] , או לחולפין כועסים עלייך אם תגנוב מהאינטרנט ואם תגנוב מחנות בגדים. הם יכעסו "קצת" יותר על זה שגנבת מחנות הבגדים.

:s05: לא הבנתי, כלומר חוסר ידיעת החוק פותרת את מקיומו או לחילופין חוסר אחריות/התענינות של הורים ?

זה אותו דבר כמו אף פעם לא לשאול את הילדים שלך לאן הם הוצאים לבלות ולא לדבר איתם על מה מותר ומה אסור ...

בכל מקרה זה לא שאני תלית שכולה תכלת אבל לפחות אני לא תרצתי את זה בתרוצים מהתחת (וההורים שלי בזמנו ידעו והיו נגד)[br]פורסם בתאריך: 20.06.2009 בשעה 16:53:36

הנה רשימה של מודים פופולרים, אם אתם מוצאים משהו טוב תרגישו חופשי לערוך אותה ולפרסם.

Gameplay Mods

Ultimate Perk Pack

add over 70 high quality perks to the world of Fallout 3, along with new unique icons for some of these new perks

FOOK - FallOut 3 Overhaul Kit

F.O.o.K adds more than 120 new weapons, over 80 new apparel items and many many retextures for weapons, apparel, clutter etc. On top of this are all items fully integrated into the game. You will encounter NPC's with the new gear and have a wasteland with a lot more diversity

General Mods:

Locations Mods:

GTS - Global Travel System

a modders resource which allows modders to easily place their modification anywhere on the globe, not just in the DC Wastelands. Additionally, GTS provides the with a means of fast travel to all points on the globe via new vehicles usable in both the DC Wastes and across the world. Other features include random encounters, a customizable player home / vehicle storage facility, and new companion features.

Iceland - GTS

Texture Mods:

Terrain pack

Replaces landscape/ terrain textures and bumpmaps for FALLOUT 3.

Content Mods:

Wasteland Player

plugins designed to add the ability for the player character to seduce (or blackmail) a character, and optionally convince (or blackmail) the character into becoming a prostitute. The player character reaps the benefits of this in the form of sexual favors and a weekly payment of 250 Caps per prostitute. Additionally, the player receives a note for each prostitute.

Audio Mods:

GNR -- More Where That Came From

It adds between 20 and 100 new songs to Three Dog's Playlist using a special version of PimpBot's excellent GNR Extender Mod. Also, thanks to PimpBot's meddling, on average you will hear 6 songs before Three Dog cuts in again. It also retains the original songs instead of replacing them.

User Interfaces:

MTUI

Essential UI adjustments for Fallout 3: smaller fonts, larger item selection areas, improved conversation menus, etc. Designed for screen resolutions of 1024x768 and higher.

Fallout 3 Item Descriptions

Utilities & tools:

Fallout mod manager

Fallout 3 Flash Map

A basic interactive .swf world map, that displays all markers and their name upon hovering.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05: לא הבנתי, כלומר חוסר ידיעת החוק פותרת את מקיומו או לחילופין חוסר אחריות/התענינות של הורים ?

זה אותו דבר כמו אף פעם לא לשאול את הילדים שלך לאן הם הוצאים לבלות ולא לדבר איתם על מה מותר ומה אסור ...

בכל מקרה זה לא שאני תלית שכולה תכלת אבל לפחות אני לא תרצתי את זה בתרוצים מהתחת (וההורים שלי בזמנו ידעו והיו נגד)[br]פורסם בתאריך: 20.06.2009 בשעה 16:53:36

הנה רשימה של מודים פופולרים, אם אתם מוצאים משהו טוב תרגישו חופשי לערוך אותה ולפרסם.

Gameplay Mods

Ultimate Perk Pack

add over 70 high quality perks to the world of Fallout 3, along with new unique icons for some of these new perks

FOOK - FallOut 3 Overhaul Kit

F.O.o.K adds more than 120 new weapons, over 80 new apparel items and many many retextures for weapons, apparel, clutter etc. On top of this are all items fully integrated into the game. You will encounter NPC's with the new gear and have a wasteland with a lot more diversity

General Mods:

Locations Mods:

GTS - Global Travel System

a modders resource which allows modders to easily place their modification anywhere on the globe, not just in the DC Wastelands. Additionally, GTS provides the with a means of fast travel to all points on the globe via new vehicles usable in both the DC Wastes and across the world. Other features include random encounters, a customizable player home / vehicle storage facility, and new companion features.

Iceland - GTS

Texture Mods:

Terrain pack

Replaces landscape/ terrain textures and bumpmaps for FALLOUT 3.

Content Mods:

Wasteland Player

plugins designed to add the ability for the player character to seduce (or blackmail) a character, and optionally convince (or blackmail) the character into becoming a prostitute. The player character reaps the benefits of this in the form of sexual favors and a weekly payment of 250 Caps per prostitute. Additionally, the player receives a note for each prostitute.

Audio Mods:

GNR -- More Where That Came From

It adds between 20 and 100 new songs to Three Dog's Playlist using a special version of PimpBot's excellent GNR Extender Mod. Also, thanks to PimpBot's meddling, on average you will hear 6 songs before Three Dog cuts in again. It also retains the original songs instead of replacing them.

User Interfaces:

MTUI

Essential UI adjustments for Fallout 3: smaller fonts, larger item selection areas, improved conversation menus, etc. Designed for screen resolutions of 1024x768 and higher.

Fallout 3 Item Descriptions

Utilities & tools:

Fallout mod manager

Fallout 3 Flash Map

A basic interactive .swf world map, that displays all markers and their name upon hovering.

אני לא מתגאה שזה פיראטי,מה שניסיתי להגיד זה שההורים שלי יתחייסו לגניבה מהנחות כעבירה יותר חמורה מגניבה מהאינטרנט,בין אם זה נכון או לא,וככה גם אצל הרבה הורים אני בטוח. ושיש משחק יפה אני כן קונה אותו.ואני גם יקנה את FO. בכל מקרה תודה על המודים,אבדוק אותם,בנתיים אני יוריד נראה לי רק את הטקסטורות וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...